Skoči na vsebino

Prenosni DVD predvajalnik


pagat

Priporočeno sporočilo

I??em prenosni DVD predvajalnik z dvema zaslonoma, ki gi ba primarno uporabljal v avtu. Cena cca 200EUR, manj je bolje.

 

Na?el sem jih ene par:

Philips PD7022 193EUR

MPMAN PDV-2000 184EUR

Silva-Schneider 129EUR

 

ampak ne vem to?no kake so razlike, in ali se spla?a dat malo ve? za npr. Philips v primerjavi s tistim iz Neckermana? Ima kdo kak?ne izku?nje, priporo?ilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??em prenosni DVD predvajalnik z dvema zaslonoma, ki gi ba primarno uporabljal v avtu. Cena cca 200EUR, manj je bolje.

 

Na?el sem jih ene par:

Philips PD7022 193EUR

MPMAN PDV-2000 184EUR

Silva-Schneider 129EUR

 

ampak ne vem to?no kake so razlike, in ali se spla?a dat malo ve? za npr. Philips v primerjavi s tistim iz Neckermana? Ima kdo kak?ne izku?nje, priporo?ilo?

 

Zadnjega imam jaz ?e v 5m avtu in je neuni?ljiv......in me je ravno nekdo spra?eval - (grega?) mislim da ga je tudi kupil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Philipsa mam jaz v avtu in dela bp. Velik tu ni kablov za povezat oba zaslona kar je za v avto ok. Edina razlika ki sem jo opazil je ta, da ima ta drugi-dodatni zaslon nekoliko druga?en kontrast oz. svetilnost- je nekoliko temnej?a slika. Plus je tudi, da ima zadev?na daljinca-prav pride, ?e se gleda v hotelski sobi ali apartmaju.

 

Pazit mora? na tudi to, da ima dvd ugrajeno baterijo, ker druga?e, ?e bo? ugasnil avto, bodo otroci gledali film ali risanko jovo na novo dokler spet ne da? kontakta in seveda je veselica tu.

 

Druga?e sta zaslona in kablovje lepo spakirani v torbico. Ko ju bo? zlagal v torbico, glej da bodo zaslovni vstavljeni v trobico tako, da bosta gledala drug proti drugemu navznoter, da se ti slu?ajno ne po?kudujeta zaradi morebitnih zunanjih udarcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Philipsa mam jaz v avtu in dela bp. Velik tu ni kablov za povezat oba zaslona kar je za v avto ok. Edina razlika ki sem jo opazil je ta, da ima ta drugi-dodatni zaslon nekoliko druga?en kontrast oz. svetilnost- je nekoliko temnej?a slika. Plus je tudi, da ima zadev?na daljinca-prav pride, ?e se gleda v hotelski sobi ali apartmaju.

 

Pazit mora? na tudi to, da ima dvd ugrajeno baterijo, ker druga?e, ?e bo? ugasnil avto, bodo otroci gledali film ali risanko jovo na novo dokler spet ne da? kontakta in seveda je veselica tu.

 

Druga?e sta zaslona in kablovje lepo spakirani v torbico. Ko ju bo? zlagal v torbico, glej da bodo zaslovni vstavljeni v trobico tako, da bosta gledala drug proti drugemu navznoter, da se ti slu?ajno ne po?kudujeta zaradi morebitnih zunanjih udarcev.

 

neckermann ima tudi remote, nima pa baterije, a problem je re?ljiv, ker je sistem na dolge ture, in ?e se ustavi? (benz pumpa) da? klju? na kontakt in gre naprej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neckermann ima tudi remote, nima pa baterije, a problem je re?ljiv, ker je sistem na dolge ture, in ?e se ustavi? (benz pumpa) da? klju? na kontakt in gre naprej

 

To?no, tud tako gre. Ampak ko sem jaz izbiral, sem zasledil na tujih forumih, da so komentirali, da so sicer pazili, ampak so podzavestno v?asih obrnili klju? do konca in potem ups-takoj?nja reakcija otrok (se ve kak?na) in zato so pa? priporo?ali da vsak ki kopuje, naj raj?i vzame sistem z baterijo (tudi zaradi funkcije da lahko otrok kasneje nadaljuje gledanje od tam kjer je kon?al) .

 

Pa ?e neki. Philipsov sistem ima prilo?ene slu?alke, ki so za v uho. Te slu?alke ponavadi otroci nimajo radi (predvsem mlaj?i) ker jih za?nejo bolet u?esa ali pa jim padajo ven. Jaz sem dokupil klasi?ne zlo?ljive slu?alke manj?ih dimenzi in dal cca 15? za par, pa je bilo vse re?eno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa niti opazil nisem, da ona Silva nima baterij, je kar minus, ra?unam da se risanka pogleda tudi izven avta...

 

Sem pa na?el ?e enega Thomson-a za 120EUR (+po?tnina) na Pixmania: http://www.pixmania.si/si/uk/9421203/art/t...ble-dvd-pl.html Ta ma baterije, USB prillop ...

 

Pozna kdo, izku?nje? Sploh ne vem od kod jemljejo te znamke, nikad ?uo :ne vem: Od "znanih" dela te predvajalnike o?itno samo Philips...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ps

Skoda baterij za izven avta kupis 12v adapter/pretvornik......sicer pa kdor to ven in not daje je car.....v petih letih ga nisem ven vzel. Ko je not je not....prevec komplicirano.za ostalo je notebook

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi pa nekje v avto(ker full ni placa ) ?e en v?igalnik-vti? montirali in ga priklopli direkt al pa na ACC pa ni mo?no ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi pa nekje v avto(ker full ni placa ) ?e en v?igalnik-vti? montirali in ga priklopli direkt al pa na ACC pa ni mo?no ? :hudicek:

 

ni treba ker ga mamo :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za mnenja. Mam pa par vpra?anj glede Silva predvajalnika: je region-free? Katere formate zna predvajat preko USB vhoda?

 

Ne vem ce sploh pozna region spila vse

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Omenjenih modelov ne poznam, morda pa vseeno mali nasvet:

- predlagam, da pri nabavi preveri?, ?e predvaja formate, katere ima? na svojih CD/DVD-jih. V mislih imam DivX, XviD (.avi)... Z originalnimi filmi na DVD-jih verjetno ne bo te?av pri nobenem.

- malo tudi poglej, katere DVD medije predvaja (+, -, R, RW), da ne bo potrebe presnemavanja kasneje, ko nekaj ne bo delovalo,

- in verjetno najbolj pomembno: pravilno prikazovanje ???!!! Mnogo teh predvajalnikov namre? tega ne predvaja in so potem: prazen prostor (sede na), beseda skupaj stisnjena (sedena) ali pa neke kvake namesto ?umnikov (sede[\na). V oklepajih sem kot primer pisal besedo "sede?na".

 

Predlagam, da se tam, kjer bo? nabavil vnaprej dogovori?, da "jim bo? vrnil predvajalnik, ?e ne bo..." in na?teje? gornje. Itak ima? zakonskih 15 dni za vrnitev izdelka ob nakupu preko spleta.

 

Prijetno gledanje!

6178_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Omenjenih modelov ne poznam, morda pa vseeno mali nasvet:

- predlagam, da pri nabavi preveri?, ?e predvaja formate, katere ima? na svojih CD/DVD-jih. V mislih imam DivX, XviD (.avi)... Z originalnimi filmi na DVD-jih verjetno ne bo te?av pri nobenem.

- malo tudi poglej, katere DVD medije predvaja (+, -, R, RW), da ne bo potrebe presnemavanja kasneje, ko nekaj ne bo delovalo,

- in verjetno najbolj pomembno: pravilno prikazovanje ???!!! Mnogo teh predvajalnikov namre? tega ne predvaja in so potem: prazen prostor (sede na), beseda skupaj stisnjena (sedena) ali pa neke kvake namesto ?umnikov (sede[\na). V oklepajih sem kot primer pisal besedo "sede?na".

 

Predlagam, da se tam, kjer bo? nabavil vnaprej dogovori?, da "jim bo? vrnil predvajalnik, ?e ne bo..." in na?teje? gornje. Itak ima? zakonskih 15 dni za vrnitev izdelka ob nakupu preko spleta.

 

Prijetno gledanje!

 

Hja kateri prodajalec pa garantira da bo predvajal kar mas ti doma????

On garantirajo tisto kar je nasteto pri izdelku???? Logicno in normalno.

 

Nekaj kar ti ni vsec pa ne mores vrniti ce ni v okvari ali pa ne dela tisto kar je deklarirano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopirano s prve spletne trgovine, ki sem jo odprl:

"Vra?ilo blaga

Potro?nik ima pravico, da v 15 dneh od prevzema blaga podjetju sporo?i (na kontaktni e-naslov ________), da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odlo?itev. Stro?ek, ki bremeni potro?nika v zvezi z odstopom od pogodbe, je stro?ek vra?ila blaga; blago je potrebno vrniti prodajalcu najkasneje v roku 30 dni od oddanega sporo?ila o odstopu od pogodbe (nakupa). Blago mora biti vrnjeno nepo?kodovano in v nespremenjeni koli?ini. Vra?ilo pla?il bo izvedeno takoj, ko je to mogo?e, najkasneje pa v roku 30 dni po prejemu sporo?ila o odstopu od pogodbe...

...Mo?nost odstopa od pogodbe je namenjena temu, da artikel lahko odpre?, pregleda? in ?e ti ne ustreza, ali pa so bila tvoja pri?akovanja napa?na, odstopi? od nakupa. Ta priporo?ila ne veljajo, ?e je artikel ob nakupu v okvari oziroma ne deluje -> v tem primeru nakup reklamira?."

 

Spletno trgovino sem izbrisal, da ne bi delal reklame zanjo.

 

Morda malo pogleda? zakonodajo, ki govori o spletnih nakupih in pravicah potro?nikov pri njih.

6178_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopirano s prve spletne trgovine, ki sem jo odprl:

"Vra?ilo blaga

Potro?nik ima pravico, da v 15 dneh od prevzema blaga podjetju sporo?i (na kontaktni e-naslov ________), da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odlo?itev. Stro?ek, ki bremeni potro?nika v zvezi z odstopom od pogodbe, je stro?ek vra?ila blaga; blago je potrebno vrniti prodajalcu najkasneje v roku 30 dni od oddanega sporo?ila o odstopu od pogodbe (nakupa). Blago mora biti vrnjeno nepo?kodovano in v nespremenjeni koli?ini. Vra?ilo pla?il bo izvedeno takoj, ko je to mogo?e, najkasneje pa v roku 30 dni po prejemu sporo?ila o odstopu od pogodbe...

...Mo?nost odstopa od pogodbe je namenjena temu, da artikel lahko odpre?, pregleda? in ?e ti ne ustreza, ali pa so bila tvoja pri?akovanja napa?na, odstopi? od nakupa. Ta priporo?ila ne veljajo, ?e je artikel ob nakupu v okvari oziroma ne deluje -> v tem primeru nakup reklamira?."

 

Spletno trgovino sem izbrisal, da ne bi delal reklame zanjo.

 

Morda malo pogleda? zakonodajo, ki govori o spletnih nakupih in pravicah potro?nikov pri njih.

 

Hja papir marsikaj prenese...

So pa tudi drobni tiski ki scitijo trgovce

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.