Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 6 urami je Slivka napisal:

Dobre gume... 👌😉

pred 6 urami je Slivka napisal:

Dobre gume... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starejši gospod je bil povabljen na večerjo k dolgoletnemu prijatelju. Čudovito se mu je zdelo, ko je njegov prijatelj vsakokrat, ko je ogovoril ženo, uporabljal vzdevke kot srček, ljubezen moja, draga, bučka, itd. Par je bil poročen skoraj 70 let in seveda sta bila še vedno zaljubljena.

Ko je bila žena v kuhinji, se je nagnil k gostitelju in ga vprašal:
- "Mislim, da je to čudovito, da še po toliko letih ženo vedno kličeš s temi ljubezenskimi vzdevki."

Starec je sklonil glavo.

- "Moram ti povedati resnico. Njeno ime sem pozabil pred kakšnimi 10 leti, zdaj me jo je pa na smrt strah vprašati, kako ji je ime..."

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žena gre ven 'žurat s prijateljicami'. Pove svojemu možu, da se bo vrnila najkasneje do polnoči. Tako ure tečejo kot tudi martiniji in žena se pošteno nasekana vrne domov ob 4h ponoči. Ko tako pijana stopi v stanovanje, se ravno začne dreti kukavica na uri. Štirikrat naredi "kuku". Žena se prestraši, saj ve da se je mož zagotovo zbudil in je slišal le štiri "kuku"-je, tako da ji bo naslednji dan težil zakaj je prišla domov tako pozno. Zato hitro sama "zakuka" še osemkrat. Žena je vsa ponosna, saj se je kljub pijanosti tako hitro domislila tako dobre rešitve. Oddahne si in gre spat. Naslednji dan mož vpraša ženo kdaj je prišla domov.

- "Okoli polnoči."
Mož sploh ni nič slabe volje, zato je žena se toliko bolj vesela, saj ji ji zares uspela dobra ukana.
Nato pa mož reče:

- "Rabimo novo uro s kukavico."
- "Zakaj pa to?"
- "Včeraj je naša kukavica zakukala štirikrat, potem rekla 'u *****', potem je zakukala še trikrat, se odkašljala, nato zakukala še trikrat, se zahihitala, zakukala še dvakrat, nato pa se je spotaknila čez mačko in na koncu še prdnila. Ko je bilo tega konec se ji je pa začelo še kolcati..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Ampak, če dobro premisliš...

 

Ko ta potrese z oprsjem - ima s čim potrest...

Če dobro pogledaš,boš pogruntal,da...bom rekel bobu bob...da so le pri tačrni "joški" kolikor toliko v sorazmerju z ostalimi "gabariti", in le pri tačrni...Iztok Mlakar bi rekel..."dondolajo"

To pa pomeni,da ko so se nažirale,so skladiščile vse drugam,samo v "joške" ne...

Za to sem pa napisal..."se hitreje valja kot pa hodi"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke.
Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...
Janez: "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!"
Micka: "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...".
Pa gresta dalje.
Janez: "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!"
Micka: "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...".
Pa gresta dalje.
Janez: "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?"
Micka zardi: "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..."
Janez: "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?"
Micka je za to...
Janez: "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!"
Micka močno drgetajoč: "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam?

Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat.

Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo.

Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti...
Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše.

Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej.

- "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet je imel veliko posest ob jezeru.
Na njej si je zasadil velik sadovnjak.
Pod jablanami in hruškami je postavil klopi in mizice, skratka, idealno za piknik. Tudi jezero je bilo urejeno in idealno tudi za plavanje.
Nekega popoldneva se je odločil pogledati v sadovnjak, če je vse v redu. Nameraval je tudi pobrati zrele sadeže. Vzel je veliko vedro in se odpravil. Tako na daleč je ob jezeru zaslišal hihitanje ženskih glasov. Ko se je dovolj približal, je opazil skupino deklet, ki so se gole kopale.
Ko so ga opazile, so takoj vse zaplavale v globjo vodo.
Lepo jih je pozdravil.
Dekleta njegovega obiska niso bila preveč vesela, zato mu je ena od njih rekla, da ne bodo prišle iz vode, dokler bo on v bližini.
Kmet jim je odvrnil:
- "Nisem prišel gledat, kako se gole kopate, niti kako gole prihajate iz vode."
Pokazal jim je vedro in rekel:
- "Prišel sem samo nahranit krokodile..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet se pogovarja z znancem o svojih treh hčerah. Slednjega zanima, kaj počnejo in kako jim gre. Kmet pripoveduje:
-"Ena je zdravnica. Vsakih štirinajst dni pride po vrečo krompirja. Druga je slikarka. Posel ji gre slabo. Nazadnje je prodala kolo, da je lahko preživela. Tretja je prostitutka. Ne vem sicer, kaj to je, ampak dela ima toliko, da ji ob vikendih še moja žena pomaga..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni pa res orenk sparajo pri zimskem kompletu ;) 🤣

 

image.png

  • Haha 4
  • Začuden 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dekle potuje z avtoštopom na morje. V njenem dnevniku je zapisano:
10. avgust:

Danes sem prepotovala 150 km z voznikom Volkswagna Passata. Na koncu poti je hotel imeti z menoj spolne odnose. Izstopila sem in peš nadaljevala pot.
NOGE SO MOJE NAJBOLJŠE PRIJATELJICE!

11. avgust:

Danes sem del poti prepotovala z voznikom Opla Insignia. Povabil me je na kosilo, potem pa me je hotel posiliti. Izstopila sem in šla peš.
NOGE SO MOJE NAJBOLJŠE PRIJATELJICE.
12. avgust:

S prijetnim mladeničem sem se peljala v Mazdi RX8 kabrioletu. Nisem izstopila. Včasih morajo iti tudi najboljše prijateljice narazen...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V antikvariatu sem kupil zelo staro knjigo ter v njej našel recept za izgon hudiča. Potem sem nabavil žabe, lase, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari, jih zmešal in skuhal, kot je treba, se namazal pod pazduho in po stegnih in pošprical stene v stanovanju. Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo, nakar je ona v besu zapustila stanovanje.

Tako da stvar načeloma deluje...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med obiskom v psihiatrični bolnici v Begunjah raziskovalni novinar vpraša direktorja, na osnovi česa se odločijo, koga bodo sprejeli na zdravljenje.
- "Zelo enostavno je, postavimo ga pred kad, polno vode, in mu damo čajno žličko, skodelico in vedro ter naročimo, naj kar najhitreje izprazni kad."
- "Če prav razumem, tisti, ki je normalen, začne vodo zajemati z vedrom."
- "Ne. Tisti, ki je normalen, izvleče zamašek z dna kadi. Želite sobo z balkonom ali brez?"

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelje Janez Micko v živalski vrt, pa se ustavita pred kletko gorile. Janez ukaže Micki:

- "Micka, dvigni krilo in mu pokaži svoje noge!"
Micka ga čudno gleda, ampak vseeno uboga. Gorila vsa vznemirjena gleda v Micko. Potem reče Janez:

- "Zdaj mu pokaži še rit!"
Micka, boga reva, stori tudi to. Gorila se že čisto vzburjena naslanja na ograjo. Pa Janez spet:

- "No, zdaj mu pokaži še joške!"
Micka spet uboga. Gorila od vzburjenja prelomi ograjo in jo začne loviti. Micka se vsa prestrašena dere:

- "Janez, pomagaj, kaj je zdaj to!?"
- "No, Mici, zdaj pa njemu razloži, da ne moreš, ker te boli glava..."

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravnik reče moškemu, ki je prišel na pregled:

- "Gospod, z vašimi modi je nekaj narobe."
- "Kaj pa?"
- "Eno je leseno, drugo pa železno."
- "To ni mogoče, saj mam dva zdrava sinova!"
- "Koliko sta pa stara?"
- "Ostržek štiri, Terminator pa šest!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred nebeškimi vrati stoji duša in kriči:

- "Pa kaj jaz delam tukaj, to mora biti napaka! Poglejte me: ne kadim, ne pijem, star sem 35, zvečer sem šel zgodaj spat in zdaj sem tu! To je napaka! Prosim, da preverite!"

Se oglasi nebeški vratar:

- "Glejte, do zdaj se nam še ni zgodila napaka, ampak vseeno bomo preverili. Kdo pa ste?"

- "Janez Novak."

- "Kaj ste po poklicu?"

- "Avtomehanik."

Nebeški vratar lista po knjigi in išče in enkrat pove:

- "Ja, našel sem vas. Janez Novak, avtomehanik. Glejte, vse je v redu. Sešteli smo ure, ki ste jih zaračunali strankam in ugotovili, da ste stari 93 let..."

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sta šla sodelavca na pot s službenim avtom. Eden vozi, drugi sedi zraven, ima mobi povezan preko "modrega zoba" in vrti glasbo. Se že vračata nazaj in imata prometno nesrečo. Uganete, katera pesem se jima je takrat vrtela?

 

Roxette: Chrash! Boom Bang

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
    • Totalno sem ponosen na hči, ki takole zaključuje 8. razred, sem dobil tole obvestilo iz šole, na e-pošto.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.