Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Chuck Norris v ženski preobleki?

 

Ker edino on lahko natoči nafto iz nepriklopljene črpalke...

 

 

Zajeta slika.PNG

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sm kmet an s hribu doma, pei ne zastopm lih tanrtabl...

 

Ni dnarja za zdravstvo in šolstvo in obrambo in ... ... ..., a za ventilatorje za krave ga pa je?

 

 

Zajeta slika.PNG

  • Všeč 2
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 33 minutami je Bini napisal:

Ej to montiraj na lopato... 😁🫣😵‍💫

 

Bi bila udarna in odmevna novica, ko bi tako lopato uporabil...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Istega dne zaprejo dva človeka. In po par urah pogovarjanja en drugega vprašata, zakaj sta zaprta.

Prvi pove, da je v banki ukradel 10 mio €, drugi pa pove, da je ukradel sosedov voz sena.

In pride dan, ko jih odpeljejo iz zapora k sodniku za prekrške na obravnavo. Tam sodnik prvemu, ki je oropal banko, izreče kazen enega meseca zapora in drugemu, ki je ukradel voz sena, eno leto zapora. Ko se oba skupaj vrneta v celico, vpraša zapornik, ki je ukradel voz sena, zapornika, ki je oropal banko:

- "Poslušaj stari, zakaj si ti dobil za rop banke en mesec in jaz za ukraden voz sena pa eno leto?"

Zapornik, ki je oropal banko, odgovori:

- "Zato, ker sodniki in advokati ne sprejemajo sena...”

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Mi da žena 20€ in naroči, da naj kupim dežni plašč za psa. Za uslugo pa, kar denarja ostane, lahko obdržim.

 

Zajeta slika.PNG

 

Ne vem, zakaj se zdaj jezi...

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 5
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Prišla ponudba za letošnji dopust.

 

Zajeta slika.PNG

 

Mislim, da bi finančno moralo it skozi...

  • Všeč 2
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Če pa na tej plaži izgubiš otroka, je lažje, da narediš drugega, kot pa, da iščeš izgubljenega...

 

 

Zajeta slika.PNG

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Zakaj ženska ne sme nositi kondoma v torbici?

 

Ker je že tri mesece noseča, preden ga končno najde...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 31 minutami je Slivka napisal:

Ko ne veš, a bi se smejal al bi se jokal...

 

 

 

IMG_20250709_115221000.jpg

Lahko bi pustil telefonsko, ta ne izda, kdo si. 😉

Napisano
pred 6 urami je etcho napisal:

Lahko bi pustil telefonsko, ta ne izda, kdo si. 😉

 

Recimo od svoje tašče al pa zoprnga šefa. That will do.

33112_1.png

Napisano
dne 9. 7. 2025 ob 19:35 je Bini napisal:

Kaj trobiš saj ti je dala žmigavc... 🫣🤣

 

Sej to ni trobil, to je bil poklon Avsenikovi harmoniki na krožišču.

33112_1.png

Napisano

Razlaga praktikantka pri malici:

- "Ko me moški prosi za telefonsko, mu dam številko od babice. V moji familiji so vse punce lepe, ampak babica se pa zelo rada pogovarja..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A to je kakšna oklepna vesoljska postaja? Ker, kolikor je meni znano, je tlačni trup na mednarodni vesoljski postaji iz skoraj 5 mm debele aluminijeve zlitine. Vsaj modul Columbus ima tlačni trup skoraj 5 mm debel, pa mislim, da so tudi vsi drugi enako debeli...   Je pa celotna stena (skupaj z izolacijo in zaščito proti mikrometeoritom in tako naprej) debela 12 cm.             Da bi to zvrtal nekdo v vesolju? Aha, ja, seveda, in nato svizec zavije čokolado. Al kako je to že šlo?  Kot prvo, ja, po aluminiju se zvok lepo prenaša in bi donela cela vesoljska postaja - čeprav ima precej lastnega hrupa od vseh giroskopov, ventilatorjev in črpalk.  Kot drugo pa v vesolju je breztežnost in bi "majstr" plaval po zraku. Tako je pa težko karkoli narediti. Če že, bi si moral pripraviti pritrdilna mesta, kjer bi se pritrdil, da bi se lahko oprl in vrtal. Kot tretje pa, dragi moji, kaj mislite, da tam orodje leži kar na pultu pa vzameš in greš? Dobro, ja, niso ves čas pod video-nadzorom, to je res. Ampak čim nastane luknja v tlačnem trupu, senzorji zaznajo padec tlaka. Torej bi se zelo težko neopažen vrnil z baterijskim vrtalnikom v roki in ga pospravil na njegovo mesto po tistem, ko bi prevrtal tlačni trup, ker bi senzorji takoj sprožili alarm in bi posadka bila bolj pozorna. Kot četrto pa na mednarodni vesoljski postaji beležijo telesne funkcije astronavtov med spanjem. In glede na to, da se je padec tlaka pojavil med "nočnim počitkom", bi morebitnega saboterja zelo hitro odkrili...
    • Ne pozabit na poskus vojaškega udara v aferi Depala vas. Zadevo je Drnovšek pometel pod preprogo saj smo se potegovali za članstvo v EU.    Pa dogovarjanje za incidente v Piranskem zalivu, ki čudežno prenehajo ko JJ pride na oblast. Pa prodajo Slovenske srebrnine madžarom in lokalnim tajkunom zato, da dotični pridobi nadzor v glavnih medijih. Pa ne pozabit divjanje desnih biserov po Ljubljani, pa pošiljanje nabojev v kuvertah samemu sebi in obtoževanje nasprotne strani. Pa metanje se po stopnicah, češ, da gre za biološki napad pa plesanje na strehi. Pa metanje granitnih kock v parlament, kjer je organizatorka nato dobila mesto v SDS, saj je dobro opravila delo.   Napaka vsega tega je, da ni bila nikoli izvedena lustracija, ki bi se znebila polovico kadra SDS iz politike. To so najbolj ortodoksni komunjare, ki se skrivajo za izrazom, da so desni a v svojem bistvu ne morejo in ne morejo preseč svoje komunistične pretekllosti. Kako jim je uspelo toliko folka zmanipulirat mi ni jasno, če več ta folk bi za njihove rabote dal roko v ogenj... roko v ogenj za pokvarjenega politika, ki je po vrhu še bivši komunjara... ma da človeku res pamet stane.
    • Se strinjam, razne afere o prodaji orožja, Patria, medicinska oprema med Covid-19 in sumljive parcele to na sodiščih vse pade v vodo.
    • Zgresil si temo...prestavi v "to je pa kar smeh". A ti resno verjameš,da je SOVA kos bivšim mosadovcem.   Hoteli so biti videni!!!-v tem je fora...ostalo si pa nekdo z normalno stopnjo inteligence sam nariše....ni treba gledati in poslušati nobenih medijev.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.