Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 17 minutami je Jest napisal:

 

 

Kaj pa tisti o Kajnu in Ablu in zakaj je en drugega ubil? :D 

 

 

 

Ja, res imaš: jaz sem povedal vic iz leta 2011, ti pa iz leta 2023. Torej jaz govorim starejše vice...

 

Zanimivo, da se spomniš vica iz leta 2011, tistega iz leta 2023 pa ne...

 

Kakorkoli, a ste slišali tega:

 

Toni se jutro po službeni zabavi zbudi z glavobolom, groznim zadahom in popolno luknjo v spominu. Odpravi se v kuhinjo, kjer mu žena že pripravlja kavo. 
- "Alenka, od sinoči se ne spomin ničesar! Povej mi, ali je bilo tako grozno, kot se mi dozdeva, da je bilo?"
- "Še huje je bilo! Popolnoma si se osmešil pred vsemi, poleg tega pa si grozil nadzornemu svetu in žalil predsednika uprave, tako da te je odpustil!"
- "Ah, poščijem se na njega."
- "Saj si tudi se!" 
- "A, jebi ga." 
- "Saj sem ga, tako da si dobil nazaj svojo službo..."

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil Jože novega Ferrarija in šel na prvo vožnjo. Čez nekaj časa malo bolj pritisne na plin, odpelje 200 na uro in uživa v vožnji. Gre tako mimo policije, ti obvestijo naslednjo patruljo, ki ga je hotela ustaviti, a Jože le mimo njih in tako trikrat, dokler se končno ni ustavil. Jože stopi pred sodnika za prekrške in ga ta vpraša:

- "Dobro, Jože, zakaj nisi nehal, ko je policija signalizirala?"

Jože je skomignil z rameni in odgovoril:

- "No, nisem vedel, da so policisti."

Sodnik ga je pogledal čez očala in vprašal:

- "Kako nisi vedel, da na njihovih uniformah piše policija?"

Jože je zmajal z glavo in rekel:

- "Eh, vsi polovica mladih v mestu imajo na hrbtu napisano Ronaldo, pa nobeden ni pravi..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da se ni bilo objavljeno :D

 

image.png

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški gre skozi park in zagleda jokajočo starko. Pride do nje in jo vpraša:

- "Oprostite, zakaj jočete?"

- "Veš, imam fanta, ki je 22 let mlajši od mene. Vsako jutro se ljubiva, pripravi mi zajtrk, pospravi mojo hišo, naredi vse zame..."

- "Torej, v čem je problem?"

- "In popoldne se spet ljubiva, naredi mi kosilo, moja najljubša jed, zelo je dobra."

- "Ja, in zakaj jočete?"

- "Zvečer mi pripravi večerjo in sladico, potem se spet ljubiva do 2. zjutraj. "

- "In kaj je torej tako grozno?"

- "Pozabila sem, kje živim..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poštar pozvoni. Na vratih se je pojavil Janez v spodnji majici. Okoli njega teče razposajen trop majhnih otrok. Iz stanovanja se vije vonj po kuhanem zelju in sliši se nerganje njegove Micke. Poštar ga je vprašal:

- "Ali tukaj živi Janez Novak?"

- "Ne!"

- "Kaj? Na vratih piše Janez Novak. Ste to vi?"

- "Ja, sem."

- "Pa, sem vas lepo vprašal, ali tu živi Janez Novak, pa mi pravite, da ne."

- "Prijatelj, ali ti temu rečeš življenje?"

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet iz sosednje vasi se oglasi pri kmetiji na samem. Potrka na vrata in čaka. Odpre mu en mali fantek:
- "Je fotr doma?"
- "Ne."
- "Kaj pa mat?"
- "Ne. Sta oba šla v mesto."
- "Kaj pa tvoj starejši brat Berto?"
- "Ne, tudi on je šel s starši."
Kmet stoji nekaj minut, menca in premišljuje. Fantek mu reče:
- "Če rabite kako stvar, vem vse. Vem kje ma fotr kaj od orodja, stroje, žvali - obvladam vse v nulo! Vi kar prašte."
Kmetu je bilo nerodno, a vseeno pove:
- "Pravzaprav bi moral govoriti z očetom. Torej takole, tvoj brat Berto je napravil otroka naši Suzani."
- "Uuuu, strela... to boste moral pa res s fotram rešit. Vem da za bika računa 500 evrov, za prasca 200, ne vem pa kok bo zahteval za Bertota..."

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vaški gostilni sedijo za mizo štirje pijančki.

Tišina...

Čez nekaj časa pa en od njih rigne.

Čez nekaj časa ta drugi prdne.

Kmalu zatem pa tretji pokozla celo mizo.

Takrat pa četrti ves besen vstane in zakriči:

- "A boste že nehal debatirat o teh naših politikih!!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Boss napisal:

Blo, ampak nič hudega, ker je dobra fora, sam me jezi zakaj imajo BMW-jaši četrtino parkinga zase. 😜

Ker imajo velike...bmw x3, x5, x6... 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OGLAS:

Star sem 38 let, iščem ženo za resen odnos.
Poklic: 9 let član parlamenta RS
Lastnosti: marljivost, pripravljenost težko delati, pravičnost, resnicoljubnost, nepodkupljivost, boj za pravice revnih

ODGOVOR:
Stara sem 30 let.
Poklic: 15 let prostitutka
Lastnosti: devica

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Več ljudožercev je nedavno zaposlila velika korporacija.

- "Sedaj ste del podjetja. Od sedaj imate isti status kot vsi ostali in na voljo imate menzo za malico, ampak prosim, če ne jeste zaposlenih."

Ljudožerci so obljubili, da ne bodo. Štiri tedne pozneje njihov šef pripomni:

- "Vsi delate zelo trdo in sem zelo zadovoljen z vami. Vendar, pred kratkim je izginila ena izmed naših tajnic. Ali kateri izmed vas ve kaj se je zgodilo z njo?"
Ljudožerci složno odkimajo z glavami. Potem, ko je šef odšel, se vodja ljudožercev obrne k ostalim in reče:
- "Kateri izmed vas idiotov je pojedel tajnico?"

Iz skupine se obotavljajoče dvigne roka, nato vodja ljudožercev nadaljuje:
- "Ti kreten! Že štiri tedne žremo menedžerje in nihče ni opazil, ampak neeee, ti debil si moral pojesti tajnico!"

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.