Skoči na vsebino

motor 2.0 V6


Guest dotore

Priporočeno sporočilo

Ta motor je v eni mazdi xedos, ?rne barve, na avtonetu, letnik 1994. Avto mi je ful lep, ampak kako se kaj obnese tale motor? Kje in kako drago servisirati?Poraba? Skratka, nekaj osnovnih info iz prakse.

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta motor je v eni mazdi xedos, ?rne barve, na avtonetu, letnik 1994. Avto mi je ful lep, ampak kako se kaj obnese tale motor? Kje in kako drago servisirati?Poraba? Skratka, nekaj osnovnih info iz prakse.

hvala

Yavarye ima tako xedosko in je ne more prehvalit. Tudi sam sem se vozil v njej in avto trga...za limuzino je res hiter.

Sicer pa malo pocakaj, se bo tudi on oglasil na forumu....trenutno je na bolniski hehehe

 

LP

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No moral bi biti na bolniski. Je ap res da mama Xedos6 2.0V6. Moj je letnik 94, ma 170 kkm prevozenih, vse kar sem zamenjak je bil le?aj na jermenici klime. Poraba je nekje od 9 do 10,5, verjetno bi se dalo tudi ve? samo avto ne rabi met nobenih visokih vrtljajev in vle?e ko utrgan. Tako da ga ni treba priganajt v visoke vrtljaje. Vrti pa se tam do 7800 vrtljajev, kar je v tretji prestavi 180 km/h. :D Servis je pa 4 litre olja + oljni filter. Obvezno moras vanj dajati sinteti?no olje, ki pa je malo dra?je. Pa ta model avta, s tem motorjem ima v osnovni izvedbi vso opremo, usnje, klima, abs, vsa elekrika, son?no streho, alu plati??a,... Edina stvar ki je bila za dopla?ilo je bil tempomat.

?e te ?e kaj zanima kr pi?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.