Skoči na vsebino

Nov group buy - 3x smart turn


jures

Priporočeno sporočilo

aja pa ?e to, ?e ?arnico odklopi? dela v istem nenormalnem ritmu

 

Saj - ledica je enako za vezje kot da ni ?arnice - nitka je lkur?lus skoraj, ledica pa upor po sebi

 

Za ?alabajzarski test daj spredaj ledico, vzporedno nanjo navadno ?arnico in bo? videl da dela lepo - navadna ?arnica bo kot upor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 148
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nekaj je narobe.

 

?e 1X povem da smart turn dela tud popolnoma BREZ BREMENA-?ARNICE !

 

A sta vi2 odcvikala kable ki gredo IZ originalnega releja ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj je narobe.

 

?e 1X povem da smart turn dela tud popolnoma BREZ BREMENA-?ARNICE !

 

A sta vi2 odcvikala kable ki gredo IZ originalnega releja ?

 

Bi rekel da ja, ker sva testirala pred vgradnjo 12V out.

Rendy a ma? cajt danes uletet mogo?e, lahko probava 2ga, ker imam vi?ka + danes imam voltmeter kot se ?ika... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi 6 - novej?i je pa vse integrirano v BCM, si ti kdaj iskal ?e iz BCM gre tudi zemlja do ?arnic al gre +? Iz ro?k gre sagurno - <_<

 

Men se pa neki svita zdajle.....ni ST problem, ampak tiste dodatne ?i?ke na ?migovcih....bova hitr vidla - LEDICE PRNES!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi 6 - novej?i je pa vse integrirano v BCM, si ti kdaj iskal ?e iz BCM gre tudi zemlja do ?arnic al gre +? Iz ro?k gre sagurno - <_<

 

Men se pa neki svita zdajle.....ni ST problem, ampak tiste dodatne ?i?ke na ?migovcih....bova hitr vidla - LEDICE PRNES!!

 

Lej vse M3 in M6 od 2005 naprej NEGATIVNE impulze za vse od blinkerjev, lu?i, brisalcev, vse je kontra.

Pa kak?en BCM, ?isto navaden rele za blinkerje je samo da dela z negativno stranjo.

 

Rendy, ko na daljinca zaklene? - odklene? avto ti vse ok ?miga al ti tud kj serje ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

normalno dela brez problemu. itak sm pa to vezu po releju(no zdi se mi) k sam modul zaklepa da signale

 

Sta smarta kje drugje priklopila al ravno tam kot je alarm ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej vse M3 in M6 od 2005 naprej NEGATIVNE impulze za vse od blinkerjev, lu?i, brisalcev, vse je kontra.

Pa kak?en BCM, ?isto navaden rele za blinkerje je samo da dela z negativno stranjo.

 

Rendy, ko na daljinca zaklene? - odklene? avto ti vse ok ?miga al ti tud kj serje ?

 

negativ gre v BCM in notri je integrirn rele - spodaj pri nogah je. Iz rocke gresta bela rdeca in crna rdeca v BCM iz njega pa direktno na vse zarnice -pri meni je tako, BCm je spodaj pri nogah varovalke so na njem

 

 

This is what I was told by Mazda "We finally had to hunt down a shop manual. The relay is built into the BCM unit"

 

The unit is....

GP9B-67-560 UNIT,CONT 0 MSOP 498.96 YOUR PRICE $342.06

The flasher relay is in that unit.

 

 

Please lets us know what you find out.

 

Thanks,

 

Sta smarta kje drugje priklopila al ravno tam kot je alarm ?

 

Kot sem ti rekel, je to to.....jaz nisem bil pozoren na to. To bova sedaj pogledala.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en nasvet, da se ne bo? kje nafarbal USA modeli imajo DRUGA?NO elektriko kot japonski-EU modeli.

 

Rele NI pri varovalkah-bo? sam ugotovil, ?ice si najdu prave, samo polariteta izhoda ib smarta in polariteta vhoda v smarta nista ok, pa ?e en datajl je.

 

Sta pa 2 re?itvi enostavna, ve? dratov, in fancy je dovolj dratov ?e pri smartu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en nasvet, da se ne bo? kje nafarbal USA modeli imajo DRUGA?NO elektriko kot japonski-EU modeli.

 

Rele NI pri varovalkah-bo? sam ugotovil, ?ice si najdu prave, samo polariteta izhoda ib smarta in polariteta vhoda v smarta nista ok, pa ?e en datajl je.

 

Sta pa 2 re?itvi enostavna, ve? dratov, in fancy je dovolj dratov ?e pri smartu.

 

a da vse veje ?arnic skup da? ker gre vsaka na svojo ?arnico pa preplete? cel avto....ne hvala...:)

 

bom po?aku....

Samo zakaj te ?ice gredo v BCM potem? Sicer na allmazda.net od 2005 imajo vse ta BCM, od takrat tudi negativno krmiljenje, jebeni japonci

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je dobr tole povedu...res ima avto vse kontra....je tudi meni vse to on po?timal, pa ?e tisto zakasnitev in zadeva dela BP ?e od monta?e naprej....oz. se lahko na cesti hecam in z blinkeri delam kar ho?em, sam ro?ko gor in dol ruknem in ?miga ko novoletna jelka brez to?nega zaporedja :hohoho: ...tko da je ?e zraven zabavno, folku itak ni? jasno :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je dobr tole povedu...res ima avto vse kontra....je tudi meni vse to on po?timal, pa ?e tisto zakasnitev in zadeva dela BP ?e od monta?e naprej....oz. se lahko na cesti hecam in z blinkeri delam kar ho?em, sam ro?ko gor in dol ruknem in ?miga ko novoletna jelka brez to?nega zaporedja :hohoho: ...tko da je ?e zraven zabavno, folku itak ni? jasno :hohoho:

 

Pa kaj je to kej takega? Renaulti in Peugeoti majo to vgrajeno ?e serijsko :hudicek: Recimo pritisne bremzo pa mu me?ika rikverc lampa. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg rendyjeve, uspela danes ?e ena monta?a :bravo: pohvale juresu in njegovemu superduper spajkalniku :D

 

Razlika med original relejem in smart turnom pa je tudi kar opazna, sedaj ni ve? glasnega klokanja ampak le tiho klikanje.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tubi - 6ka ima idealen prostor za ?tevci, kjer je tudi rele za ?migavce - res idealno.

Druga?e pa noben na?rt ne pomaga pri teh ku*** japoncih, smo jih iskali ob Savi da bi jih prekloftal, no sicer je delalu rendiju ?e prej ampak sedaj ni ovir za LED in delovanje ?e naprej.

 

Hvala ajvarju za 'tip' ODCVIKAJ.....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tubi - 6ka ima idealen prostor za ?tevci, kjer je tudi rele za ?migavce - res idealno.

Druga?e pa noben na?rt ne pomaga pri teh ku*** japoncih, smo jih iskali ob Savi da bi jih prekloftal, no sicer je delalu rendiju ?e prej ampak sedaj ni ovir za LED in delovanje ?e naprej.

 

Hvala ajvarju za 'tip' ODCVIKAJ.....:)

 

Ajvar se je na moji sestki "ucil" in preklel posevnooke :) pa podrl skor cel avtu, da je najdu vse kable :) ... Bil je tko mraz... on pa je kar vztrajal... :bravo:

 

Objavljena slikaObjavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti mas svetlo usnje?

zakon...ful lepo zgleda

 

Ja... sej ce kliknes banner v mojem podpisu, prides v Flickr album ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar se je na moji sestki "ucil" in preklel posevnooke :) pa podrl skor cel avtu, da je najdu vse kable :) ... Bil je tko mraz... on pa je kar vztrajal... :bravo:

 

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Tukaj se je ucil nov negativni sistem mazde.....navaden sistem starih mazd pa tud ne mores originalno zvezat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa Rendy je mel se desno nogo v avtu, ko ga je prva bejba ogovorila :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.