Skoči na vsebino

Nov group buy - 3x smart turn


jures

Priporočeno sporočilo

Nemci so super odzivni, 3je odgovorili v 10 minutah...

 

Cena je potrjena 18,75? s po?tnino na kos , bo tukaj konec tedna, do 28. pa je ?as za pla?ilo - American odtrgajo :)

 

ra?un je na voljo kopija, ?e koga zanima, original bom imel jaz za morebitna vra?ila

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 148
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zdej pa tako za info, kdor ima M6 od 2005 naprej rabi predelavo, tako da ne t?la?it zadeve nikamor ne predelane !

Kdor ima M6 do 2005, ne rabi predelave se lahko direkt vgradi.

M3,M5, katerkol letnik rabi predelavo, pred vgradnjo !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa tako za info, kdor ima M6 od 2005 naprej rabi predelavo, tako da ne t?la?it zadeve nikamor ne predelane !

Kdor ima M6 do 2005, ne rabi predelave se lahko direkt vgradi.

M3,M5, katerkol letnik rabi predelavo, pred vgradnjo !

 

?e je ripper 'tvoj', potem je vpra?anje samo telih fantov:

 

4. tubitele

5.kowkele - 2003 letnik :bravo:

 

Kateri letnik to?no je tubitele? Po moje tudi pred 2005

 

V razlago - starej?e na releju ?migovca preklaplajo + linijo, novej?e (moja) pa maso, to je vsa kun?t

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in je treba zadevo predelat da trzne na - impulz in da ven - impulze za blinker.

Tubitele je lastnik boj?eve prej?nje "nepremi?nine" :hudicek: , in ne rabi predelave.

Kowkele tud ne rabi predelave.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in je treba zadevo predelat da trzne na - impulz in da ven - impulze za blinker.

Tubitele je lastnik boj?eve prej?nje "nepremi?nine" :hudicek: , in ne rabi predelave.

Kowkele tud ne rabi predelave.

 

no sej pol sem pa sam jest...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok treba je ?e neki mal predelat, ker se lahko zgodi kako nepotrebno blinkanje. :blush:

Jest ?e ve kaj mislim. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kdaj se utegne ripper oglasit kamorkoli da se to podewa? =)

 

Se loh spet na nasi trat dobimo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On rab predelanga !

 

Ja si ?e povedal, sej loh ti spet uleti? a ne? Al se pa po svoje zmenta :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemci so super odzivni, 3je odgovorili v 10 minutah...

 

Cena je potrjena 18,75? s po?tnino na kos , bo tukaj konec tedna, do 28. pa je ?as za pla?ilo - American odtrgajo :)

 

ra?un je na voljo kopija, ?e koga zanima, original bom imel jaz za morebitna vra?ila

 

jsrt bom kr do tebe uletu pa ti dnar direkt dav :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grrr, smo bli na morju.

Je zadeva ?e naro?ena? Bi se prislinu zravn ?e ?e ni ... :blush:

 

naro?ena - druga?e pobaraj tistega na seznamu ki je zalogo naredil :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...sem danes popoldne ?ist slu?ajo in na hitro privat prodal svojo 5ko tako da adiiiios Nippon.

Hvala za vse pa good luck pri va?ih Mazdicah.

 

To pa ni dober omen zame... hehe, ko pa si mi hvalil Mazdo! :P

Upam, da bo? pri VW bolj zadovoljen...

 

Hvala ?e 1x za pomo?! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ?ele po 28. avgustu bomo imeli en vgradni party pri jures-u, al pa pr men, kdor bo seveda hotu da se to extra deluxe ?alabajzersko vgradi, kdo pa pa? ho?e sam preizkusit sre?o, pa naj se ne da motiti.

To pride v po?tev seveda da so vasaj 3+ za montirat, druga?e ni smisla, bom pa? vsako popoldne 1ga maredu.

 

Pa mislim da so ?evapi in :pepsi: obvezni. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ?ele po 28. avgustu bomo imeli en vgradni party pri jures-u, al pa pr men, kdor bo seveda hotu da se to extra deluxe ?alabajzersko vgradi, kdo pa pa? ho?e sam preizkusit sre?o, pa naj se ne da motiti.

To pride v po?tev seveda da so vasaj 3+ za montirat, druga?e ni smisla, bom pa? vsako popoldne 1ga maredu.

 

Pa mislim da so ?evapi in :pepsi: obvezni. :hudicek:

 

Vse se da zrihtat, upam samo da do takrat ne pripeljejo zemlje in posejejo trave :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor pa ho?e - od nepredelanih pa lahko tudi prej pride, pa seveda kasneje tudi na ?evape - namre? sedaj mam frej tudi dopoldne, avgust je pri nas kjuzo, pol se pa za?ne.

 

Zadeve so predvidene v ?etrtek tukaj - dobava.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pri?le zadeve naro?ene na ebayu prej?nji torek....

blinkerji naro?eni ?e prej pa jih ?e ni...mogo?e res paketna dostava by road........ :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Roba je od 4.8 na DPD lagru Celov?ka, mi je nemc poslal tracking....butci :angry2:

 

Jih pokli?em potem pa lahko za?nemo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.