Skoči na vsebino

Nov group buy - 3x smart turn


jures

Priporočeno sporočilo

Moja mazda6 tudi ?e blink blink blinka :bravo:

 

Kako ?alabajzarsko sem re?il problem brez predelave. Na kabel, ki pelje maso na stikalo ro?ke ?migovcev sem dal 12V in that's it, na ro?ki ni ve? minus ampak plus.... :rolleyes: Seveda sem prej preveril, ?e ta ?i?ka oskrbuje ?e kaj drugega, vendar je izklju?no masa (dovodna) za ?migavce.

 

Ni mi dalo miru pred dopustom, ker sem na?tudiral BCM, ki je pri varovalkah, v njemu je res integriran ?migovc rele, in iz njega gresta lepo ven 12V + desni ?migovci in 12V + levi ?migovci na ?arnice (zeleno/oran?na in zeleno/bela). Problem re?en, zvezano po Ajvarjevo, ro?ka 12V direkt v ST mimo releja, izhod ST pa vzporedno ?arnicam, dela BP vse, ro?ke preko ST, varnostne utripalke pa ?e originalno :party0035:

 

Ajvar najin dogovor ?e velja - dobi? 4 pla?a?.....(za help desk :rolleyes: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 148
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Moja mazda6 tudi ?e blink blink blinka :bravo:

 

Kako ?alabajzarsko sem re?il problem brez predelave. Na kabel, ki pelje maso na stikalo ro?ke ?migovcev sem dal 12V in that's it, na ro?ki ni ve? minus ampak plus.... :rolleyes: Seveda sem prej preveril, ?e ta ?i?ka oskrbuje ?e kaj drugega, vendar je izklju?no masa (dovodna) za ?migavce.

 

Ni mi dalo miru pred dopustom, ker sem na?tudiral BCM, ki je pri varovalkah, v njemu je res integriran ?migovc rele, in iz njega gresta lepo ven 12V + desni ?migovci in 12V + levi ?migovci na ?arnice (zeleno/oran?na in zeleno/bela). Problem re?en, zvezano po Ajvarjevo, ro?ka 12V direkt v ST mimo releja, izhod ST pa vzporedno ?arnicam, dela BP vse, ro?ke preko ST, varnostne utripalke pa ?e originalno :party0035:

 

Ajvar najin dogovor ?e velja - dobi? 4 pla?a?.....(za help desk :rolleyes: )

 

lepo :bravo:

sam dv ti bo ?pilal brez problema

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo :bravo:

sam dv ti bo ?pilal brez problema

 

Super dela - no enako kot vama....

Le ker mam ?katlico (in rele avta) pri nogah bo treba malo zvo?no izolirat, ali pa VOL na 15 :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol ti pa ropota k pr norcih :hudicek:

kdaj gre? na moje? bi v kratkem naro?ilo nardila :blush:

 

danes pa sem doma pon-torek ali tor-sreda.....ker Litvanca sta motorista in vreme je ravno gnil ko bosta v dolomitih.

Lahko tud ?e danes - ampak itak pred torkom ne bodo poslali (praznik)

 

Ropot ni tok mote?, bom to zrihtal, va?n da dela za na pot

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa mal druga?n problem, vse dela ok, ampak ko uklopim vse 4 mi leva stran stalno gori (ne utripajo), desna ne dela. Ko izklopim vse 4 pa leva ?e 2x utripne. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa mal druga?n problem, vse dela ok, ampak ko uklopim vse 4 mi leva stran stalno gori (ne utripajo), desna ne dela. Ko izklopim vse 4 pa leva ?e 2x utripne. :ne vem:

 

Zvezat je treba drugace kot nacrt ker je to mazda. Ti dam na zs

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvezat je treba drugace kot nacrt ker je to mazda. Ti dam na zs

 

thx, se bom jutr spet lotu zadeve, pa sporo?im ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm jest sm mal zaspal pr temle, jeben teden je za mano pa zdej ne vem, a ste vi vsi ?e po dopustih in bom ?akal ?e en malo na vse skup... :)

naj kdo javi, ?e ne za?nem po telefonih sekirat :D

 

Ajvar pride 28.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men zadeve na rata vzpostavit :blush: a je mo?no da ma F facelift kej druga?e? :glare:

 

Ce imas plus 12v iz rock je to vsekar rabis. Odcvikas in das na st izhod pa vzporedno na zice k zarnicam (brez cvikanja) kaj tizdej nagaja.

Jaz znam pon, tor it v Cjele

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Deeyanu sedaj deluje, smo danes zrihtal 1,2,3... :bravo:

 

Deeyan kaj pa vodna ?rpalka?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Deeyanu sedaj deluje, smo danes zrihtal 1,2,3... :bravo:

 

Deeyan kaj pa vodna ?rpalka?

 

Jp, edino pri centralnem zaklepanju ne dela tak ko treba, sm ti posal ZS :)

 

Tut ?rpalka je zdej u?timata tak, ko je treba :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, edino pri centralnem zaklepanju ne dela tak ko treba, sm ti posal ZS :)

 

Tut ?rpalka je zdej u?timata tak, ko je treba :bravo:

 

sem ti odpisal, nisi povedal da ma? tud to aftermarket - sem ti napisal kako zve?i, nima to veze s Smart turn.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Dobil sem original SmartTurn za M3

Objavljena slika

 

Ker berem o telih predelavah me zanima, ali ga je potrebno pred vgradnjo v M3 l.2008 ?e kaj predelati?

 

Tvoj je original ve?i po prilo?eni shemi in bo mir

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.