Skoči na vsebino

?arnice H11 za Mazdo 6


pozdrav

Priporočeno sporočilo

Na internetu sem zasledil, da obstajajo ?arnice Osram Night Breaker PLUS H11 . Proizvajalec je napisal vse oh in sploh super. A je mogo?e kdo ?e motiral te ?arnice v svoje vozilo? Me zanima mnenje ali je res 90% ve? svetlobe kot navaja proizvajalec.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na internetu sem zasledil, da obstajajo ?arnice Osram Night Breaker PLUS H11 . Proizvajalec je napisal vse oh in sploh super. A je mogo?e kdo ?e motiral te ?arnice v svoje vozilo? Me zanima mnenje ali je res 90% ve? svetlobe kot navaja proizvajalec.

 

In ti bi jih dal v ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Mazdo 6 - 2008 sport. Al s mislu da bi jih na bicilkl zmontirou :D

 

Nisem mislil, vpra?al sem. :D

Kratke, dolge, meglenke ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H11 je za kratke lu?i, H9 pa za dolge in meglenke.

 

Aha brezkenonkar. :D

Lej labi je nekaj experimentiral, samo ne vem to?no kako je blo.

 

 

Kaj pa ?e xenon not rukne? ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi bo? ti montiral ksenon pa vse ostalo (pranje, avtomatsko nastavljanje,itd..). Povej kolk pribli?no to stane.

 

Preve?, samo nivelacija je preko 300?+ Xenon kit cca 130? + pranje cca 50?(samo zgleda grdo) + homologacija + delo ???

 

Se skor ne spla?a razen ?e...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noightbreakarce dajem jaz v nonxenon avte - tud mazda6 jih je dons fasala, so res dobre in ne crkujejo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma? kak?no ugodno ponudbo za H11?

 

Sem vedno na H1/H3 ni problemov s ceno...:) 13? par na mimovrste

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa prebral komentarje na mimovrste (sicer za H7 night breaker) da zdr?ijo cca 3 do 6 mesecev.

:vskalo:

 

Kak?ne izku?nje imate pa mazda?i?

 

Men ?e ni nobena crknila do sedaj - je pa vse odvisno od tega kako so ?arnico vgradili, vsak 1,2,3 prime s prsti in drma da bo ja hitro notri - tega nezadovoljni komentarji ne omenijo

 

P.S. Pa ?e imajo pezoja ali renoja to ni problem ?arnice....:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa prebral komentarje na mimovrste (sicer za H7 night breaker) da zdr?ijo cca 3 do 6 mesecev.

:vskalo:

 

Kak?ne izku?nje imate pa mazda?i?

 

Jaz sem nabavil od Boscha Xsenon Blue H1, pa H7, pa H4....Moram re?t, da svetijo presenetljivo dobro, recimo H1 je dosti bolj? kot pa od Osrama Night Breaker, in sem jih zamenjal na M6! :zvizga:

Na 323F pa H4 od Boscha(xsenon blue) svetijo bolj?e kot pa originl xsenon na moji M6, pa je vse samo ?arnica, brez balastov in podobnih xsenonskih kozlarij....

Skratka so pogruntali tudi cenej?o varjanto kot so xsenonke,ki svetijo super, kolko bo pa ?ivljenska doba, bom pa poro?al... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mnja, osram na svoje ?arnice zdej daje mislm da celo tri leta garancije (mi je reku, ?e ti crkne, prnes, takoj menjam z novo), samo jasno ne na nightbreakerje. Sam jih mam not, in za 1x svetijo, ?eprov na Oplu sm jih zelo hitr menjal, tle pa za zdej ?e kr brlijo 3 mesce skor :D

 

ampak se ogrevam za hid kit, ker sm iskreno, mal razo?aran nad svetilnostjo zasen?enih lu?i...

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogledal za te od Boscha Xsenon Blue H1, H7,H4 res so pohvaljene . H9 in H11 pa verjetno sploh ?e ne proizvajajo, ker jih ne najdem na netu.

 

Je pa pri teh Ostram night breacker zanimivo saj izdelujejo tudi night breacker plus ki naj bi zdr?ale ve?, vsaj tako pi?e.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogledal za te od Boscha Xsenon Blue H1, H7,H4 res so pohvaljene . H9 in H11 pa verjetno sploh ?e ne proizvajajo, ker jih ne najdem na netu.

 

Je pa pri teh Ostram night breacker zanimivo saj izdelujejo tudi night breacker plus ki naj bi zdr?ale ve?, vsaj tako pi?e.

 

Aja mam plus ja....razlika je da je plus modra se na steklu za nitko, navadna pa samo na steklu pred nitko..ziher se vidi na google slikah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.