Skoči na vsebino

Okvir za tablico


Kyuss

Priporočeno sporočilo

A je ta broken hearts.... mogoce od kaksenga komada od Kyussa?

explain?

Ne ravno, ima pa nek drug pomen. ;) Je namre? naslov albuma enega izmed najve?jih melanholikov, kar sem jih kdaj sli?al - Radio Free Isaac. A ?al so razpadli. :angry:

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Ne pa sej ne govorim sam za tuki.....tudi drugje....sicer v vsakem primeru ni pomembna....sam useeno.....

 

 

LP daVid

mislim, da gre za neke vrste varovanje osebnih podatkov :huh: nisem pa prepri?an ;)
niti ne, kaj pa wem....

 

ker vsak tud ne more na podlagi tablice zvedet kdo je lastnik avta!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto prakti?no se lahko zgodi, da sem jaz npr. lastnik nekega avtomobila, ki je v na?em kraju rariteta (kar moj avtu tudi je, ker so samo tri mazde 323 S registrirane v Prekmurju) in na tem portalu nekomu glede na moje pisanje nisem v?e? in mi raztol?e avto, ko sem jaz v mestu po opravkih.

 

To je seveda samo primer, in ?e to precej nemogo?. Prav tako nerad govorim, kak?en zvo?ni sistem imam v avtu, kaj vse hranim v predalih ... Zakaj bi? Mogo?e koga zamika.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

lol :lol: pa se sploh vozi? okoli, kaj pa ?e te kdo vidi v avtu :D (hec!)

 

sory samo meni je to sme?no, tud nena slik skrivam, zakaj sem tablico zakril newem v bistvu (je naslednji? ne bom!)

 

pa sry za opazko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto prakti?no se lahko zgodi, da sem jaz npr. lastnik nekega avtomobila, ki je v na?em kraju rariteta (kar moj avtu tudi je, ker so samo tri mazde 323 S registrirane v Prekmurju) in na tem portalu nekomu glede na moje pisanje nisem v?e? in mi raztol?e avto, ko sem jaz v mestu po opravkih.

 

To je seveda samo primer, in ?e to precej nemogo?. Prav tako nerad govorim, kak?en zvo?ni sistem imam v avtu, kaj vse hranim v predalih ... Zakaj bi? Mogo?e koga zamika.

Hm..mam ob?utek da danes zelo rad v skrajnosti ti??i?.....?uden dan mogo?e???

 

Sicer pa no hardt feelings pall...... :D:D

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto prakti?no se lahko zgodi, da sem jaz npr. lastnik nekega avtomobila, ki je v na?em kraju rariteta (kar moj avtu tudi je, ker so samo tri mazde 323 S registrirane v Prekmurju) in na tem portalu nekomu glede na moje pisanje nisem v?e? in mi raztol?e avto, ko sem jaz v mestu po opravkih.

 

To je seveda samo primer, in ?e to precej nemogo?. Prav tako nerad govorim, kak?en zvo?ni sistem imam v avtu, kaj vse hranim v predalih ... Zakaj bi? Mogo?e koga zamika.

Upam, da v SLO ?e nismo tako dale?... :(

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, kaj pa to ko ima eden na MX-5 tablico v haubo ( pokrov motorja ) privito z samorezniki, bogi avto!!  :(

Pred sosednjim blokom stoji MX-5 ki sprednje tablice sploh nima (cca.3 mesece se ?e tako vozi)! :rolleyes:

Druga?e pa kar lu?tkan avtek (slikal kar skozi okno - pa lu? bi najraje brcnil ...) B)

post-4-1118757566.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha, slikano od zadaj - full se vidi, da spredaj ni tablice... :D

Pravi sem - ni kaj!

 

Pa spet bom okaran, ker ... :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha, slikano od zadaj - full se vidi, da spredaj ni tablice... :D

Pravi sem - ni kaj!

 

Pa spet bom okaran, ker ... :(

Bravoooo Tomiiiii plosk plosk plosk...... :D:D

 

 

Sicer pa ti verjamemo na besedo....... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in verjetno usaki? ko ga ustavijo re?e da jo je izgubil.....upra?anje ?e si cajoti to kej zapi?ejo..... :ne vem:

 

 

LP daVid

v prtlja?niku jo ima... zaenkrat kolikor vem ?e brez kazni... bo sam povedal, ?e bo ?e kaj hodil sem na forum.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in verjetno usaki? ko ga ustavijo re?e da jo je izgubil.....upra?anje ?e si cajoti to kej zapi?ejo..... :ne vem:

 

 

LP daVid

v prtlja?niku jo ima... zaenkrat kolikor vem ?e brez kazni... bo sam povedal, ?e bo ?e kaj hodil sem na forum.
A ma je tudi na tem forumu on??¨!! :o

 

Lepo lepo.....torej ?akamo odgovor..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Druga?e pa kar lu?tkan avtek (slikal kar skozi okno - pa lu? bi najraje brcnil ...) 

 

 

Lepa ma?inca, nima? kaj - mislim da sem ga v?eraj pri evroparku videl (mislim da res nima tablice ne...)

V ?ivo ?e lep?e zgleda :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.