Skoči na vsebino

?i??enje filtra v rezervoarju - mazda 6


Priporočeno sporočilo

Sem podrl vse. Vzel ven tisto posodico s plovcem, ampak kasn filter je tukaj sploh? A je mozno da ma stara ?estka pa FL ?estka kaj druga?e narejeno to?

 

Vse je bilo videt ?isto. Kli?em mehankarja, pravi, da je to brez veze po?etje :) Pljunek v morje...

 

No ja ,?e ne drugega sem vsaj pod zicem posesal hahha :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem podrl vse. Vzel ven tisto posodico s plovcem, ampak kasn filter je tukaj sploh? A je mozno da ma stara ?estka pa FL ?estka kaj druga?e narejeno to?

 

Vse je bilo videt ?isto. Kli?em mehankarja, pravi, da je to brez veze po?etje :) Pljunek v morje...

 

No ja ,?e ne drugega sem vsaj pod zicem posesal hahha :D

 

Pa saj ima? slikce gor.....?koda ,da nisi poslikal tvoje posode, pa bi takoj videli razliko(?e sploh je) :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav vidim, si ti svinjarijo videl ?e takoj ko si posodico ven vzel iz tanka?

 

Ja malo je bil tudi zgoraj umazan, tisto na sliki pa je spodnji del filtra, ki ga mora? spulit iz tiste ?katle, spodaj pa je bil totalno nepropusten.... ;)

Vsekakor motor lep?e prede, pa dima ni, ko pospe?i?; je pa res, da sem ve?krat tankal v biv?i Yugi sva?ta od nafte... :blush:

Lp R.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima nekaj. Ko potegne? ven tole ?katlico s plovcem. Stakne? fedr?ek ven, pa tista bela zati?a pri kraju kaj pa potem? Ker meni ko?ara izgleda kot iz enega kosa?

 

Razen ?e je pri prej?njih ?estkah kaj druga?e?

 

Pa poglej slice na prej?njih postih... sicer pa je filter na dnu te ko?arice nasajen na dva plasti?na ?tifta in ga mora? s cevjo vred povle?t ven, ima pa ?e dva kovinska za??itna obro?ka na teh dveh ?tiftih.... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.