Skoči na vsebino

Agip vs. OMV vs. Petrol


Priporočeno sporočilo

No ok na Petrol ne grem nikoli vec (po tem ko sem dobil razen dizla se vodo in pesek)....

Vedno tankam na Agipu, ampak par dni nazaj sem mogu tankat na OMV..in opazil sledece: vec dima iz auspufa od zadaj...na Agipu ga je precej manj.

Zdaj al pa se meni blede al pa je neki na tem?

Najboljsi dizel je pa Shell V-Power diesel (majo ga v avstriji, nemciji, svici..itd) s tem dizlom pa je cel avto bolj miren ( v prostem teku se cuti).

V sloveniji naj bi se dizel izboljsal od leta 2005 (manj kot 50 ppm zvepla), sam jaz sem se vedno skepticen...no z Agipom nimam tezav (do zdaj). :ne vem:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo kvaliteten diesel imajo tudi v molu....za ?rpalko vem da je v logatcu....! Zaenkrat petrol in omv uva?at isti diesel ki ga hranijo v istih #rezervarjih# v kratkem pa naj bi za?eli uva?at naftne derivate iz S Aljaske kjer je pa dosti dober....

 

Za Benzin pa je trenutno Agip najbolj?i......mola pa ?e nisem sproval....bom ta teden....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa MOL (nekam zelo ga hvalijo) in drugi distributerji?

 

Po drugi strani pa baje vsi iz istega rezervoarja tankajo cisterne za napajanje bencinskih servisov :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa MOL (nekam zelo ga hvalijo) in drugi distributerji?

 

Po drugi strani pa baje vsi iz istega rezervoarja tankajo cisterne za napajanje bencinskih servisov :ne vem:

Ne ni res....samo petrol in OMV tankajo iz istih cistern.....Mol In Agip ma imajo lo?eno, in sicer uva?ajo Agip iz Italije, Mol pa ne vem to?no

 

 

Kot sem prej napisal ima baje MOL najbolj?i diesel na slovenskem trgu.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MOL je sicer mad?arska firma, kolikor se jaz spoznam :)

 

od kod pa vozijo gorivo, pa ne vem, jaz vem, da sem nekajkrat opazil razliko med petrolovim in OMV gorivom, v prid petrolovemu, vendar samo na eni doti?ni ?rpalki...

 

zdaj pa tankam 95 bencin, pa je ?e 4 ali 5 tankanj vse isto :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja MOL so tvoji sosedi :)...sam v LJ ni nobene pumpe ce se ne motim? Bom probal enkrat v Logatcu tankat. bomo vidl ce bom opazil kaj.

Labi ko prova? sporo?i.....

 

Benzota bom pa u ?etrtek tam stestiral......da vidmo ?e se bo kej kadilo za mano... :lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je komu bli?je, lahko MOL-?ka sproba tudi v Litiji.

 

lp

Ti si ga sproval??'

 

 

LP david

Sem ga sprovala, ja ;) ?e enkrat, David sem pun?ka :angry:

Sicer ne vem, toda Mol je nekam sumljivo prazen vedno :unsure: , druga?e pa meni nekako tudi Agip zelo odgovarja, ker pri Petrolu sem tudi ?e jaz vodo zraven tankala :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj... :o Sploh nisem pogledal kateremu uporabniku postam.....evo se bom takoj s fla?ko Havane po glavi udaru-....... :unsure:

 

Sicer pa more? tudi to vedet da ve?ino folka sploh ne ve za razlike med AGIPom, MOLom, PETROLom....etc....verjetno grejo na petrol al pa omv ker je pa? ve?ji, ve?ja trgovina, posledi?no zaradi tega ve?ja ponudba.....torej to je najbr? razlog.....

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Pa ?e enkrat BUM po glavi da ne bom ve? te napake ponovu....torej MalaMazda.....OPROOOSTIIII!!!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj... :o  Sploh nisem pogledal kateremu uporabniku postam.....evo se bom takoj s fla?ko Havane po glavi udaru-....... :unsure:

 

Sicer pa more? tudi to vedet da ve?ino folka sploh ne ve za razlike med AGIPom, MOLom, PETROLom....etc....verjetno grejo na petrol al pa omv ker je pa? ve?ji, ve?ja trgovina, posledi?no zaradi tega ve?ja ponudba.....torej to je najbr? razlog.....

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Pa ?e enkrat BUM po glavi da ne bom ve? te napake ponovu....torej MalaMazda.....OPROOOSTIIII!!!

...ja ni panike David, bom na sre?anje prinesla rokavice s seboj in bova poravnala :P

 

...ja to tudi jaz opa?am, da ljudje velikokrat sploh ne zaupajo drugim ponudnikom, jaz npr. prihajam iz Zasavja in najblji?ji ponudnik omv-agip-mol je Litija oz. Celje.

Zato tudi, ko se z ljudmi pogovarjam pri nas, jih je ve?ina ?e vedno zagovornikov petrola, pa ?eprav so ?e nekajkrat tanke ?istili?

Meni osebno Mol tudi ne di?i preve?, sem imela so?olca iz Murske, pa ni bil ravno navdu?en nad Molom, tako da? :ne vem:

 

lp B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj... :o   Sploh nisem pogledal kateremu uporabniku postam.....evo se bom takoj s fla?ko Havane po glavi udaru-....... :unsure:

 

Sicer pa more? tudi to vedet da ve?ino folka sploh ne ve za razlike med AGIPom, MOLom, PETROLom....etc....verjetno grejo na petrol al pa omv ker je pa? ve?ji, ve?ja trgovina, posledi?no zaradi tega ve?ja ponudba.....torej to je najbr? razlog.....

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Pa ?e enkrat BUM po glavi da ne bom ve? te napake ponovu....torej MalaMazda.....OPROOOSTIIII!!!

...ja ni panike David, bom na sre?anje prinesla rokavice s seboj in bova poravnala :P

 

...ja to tudi jaz opa?am, da ljudje velikokrat sploh ne zaupajo drugim ponudnikom, jaz npr. prihajam iz Zasavja in najblji?ji ponudnik omv-agip-mol je Litija oz. Celje.

Zato tudi, ko se z ljudmi pogovarjam pri nas, jih je ve?ina ?e vedno zagovornikov petrola, pa ?eprav so ?e nekajkrat tanke ?istili?

Meni osebno Mol tudi ne di?i preve?, sem imela so?olca iz Murske, pa ni bil ravno navdu?en nad Molom, tako da? :ne vem:

 

lp B

Ok gospodi?na B.....ti kar prinesi rokavice....!!! :lol:

 

 

Sicer pa folk navajen na rutino....kar za moje pojme ni kul.....

 

Glej ta teden sprovam mol pa da vidmo kolk se obrekovanja dr?ijo.... :D

 

Sicer pa osebno na Petrolu ne tankam ve?....!!!!

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma jaz na petrolu ne tankam iz principa...nesramnost je na vsakodnevnem spisku opravil in obveznosti...

 

Mol se nisem preizkusil, agip pa v italiji pa shell tudi...ma meni je vse isto...nobene razlike :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petrol odpade, tankam samo ?e na OMW v ?kofji loki, ker vem da bencin 98 dobijo iz avstrije(poznam lastnika ?rpalke). AGIP je tudi ok, SHELL pa tudi. Tankam pa samo 98 oktanski bencin in ni? drugega, tako da za 95 oktanskega ne morem ni? povedat, razen da ga to?im v motor in kosilnico. :)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petrol odpade, tankam samo ?e na OMW v ?kofji loki, ker vem da bencin 98 dobijo iz avstrije(poznam lastnika ?rpalke). AGIP je tudi ok, SHELL pa tudi. Tankam pa samo 98 oktanski bencin in ni? drugega, tako da za 95 oktanskega ne morem ni? povedat, razen da ga to?im v motor in kosilnico. :)

Glej kakor jest vem ima petrol in OMV iste cisterne...torej naj bi imela isti benzin.... To da ga vozijo z avstrije pa lahko potrdim...

 

Pa sre?no vo?njo..... :D

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej kakor jest vem ima petrol in OMV iste cisterne...torej naj bi imela isti benzin.... To da ga vozijo z avstrije pa lahko potrdim...

 

Pa sre?no vo?njo..... :D

 

LP david

Napisano za 98, za 95 pa me bk, ?e je v istih rezervoarjih. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e celo 95, 98 in D2 imajo v istem rezervoarju potem pa diesel od nafte lo?ijo s posebnim filtriranjem 98 od 95 pa zgolj na ?rpalki z nekimi magnetki na pipci ;)

 

 

 

Da ne bo tole kdo slu?ajno resno vzel, ker je ?ista zajebancija :D:D:D ... shit spet preve? prebiram forum avtomobilizem.com

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.