Skoči na vsebino

Nove CPP ob?inske pole


qwerty

Priporočeno sporočilo

Zanima me ?e ima kdo te nove pole ko se je zdaj spremenilo...? Oz bi jih bil pripravljen zrihtat... ?astim ob priliki ker jih nujno rabim...

 

Tisti ki jih ma oz. bi jih lahko zrihtal bi prosil ?e mi po?lje na mail: mihael(afna)sas.si

 

PS: Ne rabim jih jaz da ne bo pomote, ampak od punce sestri?na... :blush:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa recimo da se dejansko nau?i kar pi?e v knjigi ?

A njen tip naprej kolegico kresne(za vajo-trening) pol pa ?ele njo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja a ti ne? :P

:D

 

Zajebem vsaki? posebej. :blush:

 

Sej vem pi?ka zamujena ne vrne se nobena. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa recimo da se dejansko nau?i kar pi?e v knjigi ?

A njen tip naprej kolegico kresne(za vajo-trening) pol pa ?ele njo ?

 

Se popolnoma strinjam, ker tist se nadudlajo na pamet pol pa v naslednjih 10 dnevih pozabijo vse in je katastrofa na cesti. V knjigi vse lepo pi?e in res ne rabi pol imet, sploh, ?e je funkcionalno pismena in tisto kar prebere tudi razume.

 

Se opro??am za moraliziranje samo s to bodo?o voznico si bom tudi sam verjetno neko? delil cesto in res ne bi ?elel, da se meni oziroma mojim karkoli zgodi zaradi njenega nepoznavanja prometnih predpisov.

 

 

 

Ajvar :bravo: lepa primerjava :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ?e ima kdo te nove pole ko se je zdaj spremenilo...? Oz bi jih bil pripravljen zrihtat... ?astim ob priliki ker jih nujno rabim...

 

Tisti ki jih ma oz. bi jih lahko zrihtal bi prosil ?e mi po?lje na mail: mihael(afna)sas.si

 

PS: Ne rabim jih jaz da ne bo pomote, ampak od punce sestri?na... :blush:

 

Ma pole so iste (usaj men se zdi) kakor so ble pred 7 leti k sm su prvic pisat za b kat, sej kej dost nimajo za spreminjat, sem pa tja je kaksen nov znak, pa mogoce se kaksna malenkost. Pa sej nimas kej falit 2x knjigo preber, pa na netu ksn test resi pa ti bo use jasno.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kokr sm pa est predkratmim sli?u so pa baje 1.7.2011 neki mal bl spreminjal in tastara knjiga naj nebi bila ve? dobra oziroma je pomankljivo napisana, pa baje da so zdej ?e nove pole dal vn tko da si iz tastaro knjigo sploh nima? kej prou velik za pomagat razn kk?ne osnove kokr so dena pravila in podobno, nova knjiga je pa baje ?e v izdelavi in tud upra?anje je kolk ?asa je ?e nebojo izdal

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menim, da ?e si ?e predhodno delal izpit za avto (in ga dejansko tudi vozi?, ne da ima? izpit 10 let pa zadnjo vo?njo glavno na vozni?kem izpitu!) in naknadno dela? samo za motor/..., potem je smiselno CPP ?nelkurs. Torej da ne rabi? 2 tedenskega te?aja CPP znotraj avto?ole in knjiga jovo na novo, pa potem ?e taprav test CPP - kjer lahko pade? po neumnosti na kak?nem hakelcu.

 

?e pa dela? prvi? vse skupaj, torej brez predhodnega izpita, je pa znanje CPP osnova za na cesto, in tu ne bi smeli iskati bli?njic.

 

?e to - kako so lahko nove pole na izpitu pred novo knjigo o CPP ??!

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

?e to - kako so lahko nove pole na izpitu pred novo knjigo o CPP ??!

 

Pa ?lovek to je SLOVENISTAN ! :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam mal - a so se pravila v CPP kakorkoli spremenila? Kot je meni znano ne, spremenile so se le neke dolo?be v ZPrCP predvsem na podro?ju kaznovanja vse ostalo pa ostaja enako.

 

Tko, da ne vem zakaj, ?e se pole spremenijo bi se morala tudi knjiga? Al kej ne razumem? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pole so ?isto nove... Ve? vpra?anj izbirnega in samostojnega pisanja in razlage...

 

Ma kaj so nove, pisal sem jih 5.10.2011 pa niso cisto nic bl zajebane kot so ble prej. Pravila moras poznat in ni nobenga problema. Knjiga je cist cool tista ki je ze par let, ce se ti pa zdi da je problem k moras vec kvadratkov pocahnat za eno vprasanje, pa pac nisi za na cesto. Tistih par znakov ze ves kje so postavljeni od mesta veljavnosti.

 

p.s. to ne leti na tebe, ampak na tiste ki samo jamrajo kolk so tezki cpp-ji

 

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.