Skoči na vsebino

Drag


fredo

Priporočeno sporočilo

Dregamo..., Mazda MX6 2,5 V6 uporabnik Astral

ter Mazda RX8 mislim da je ?rne barve ko je tudi na? uporabnik samo ne vem imena...

Vseved tudi Draga MX3... Pa ?e mogo?e se bo kdo na?el, mazda?i pa ne dregajo ker jim je ?koda avta, saj prav tako... Boga Mazdica :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo gre pa jutri v SG na drag.

 

Da spijemo kako. Pa da se spoznamo.

 

 

B)B)B)

 

 

l.p.

I'll be there :) od jutra pa verjetno do ve?era :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo gre pa jutri v SG na drag.

 

Da spijemo kako. Pa da se spoznamo.

 

 

B)  B)  B)

 

 

l.p.

I'll be there :) od jutra pa verjetno do ve?era :P
Bo stestiral to tvojo V6 ma?ino al ne......?e bo? dirkal pridem!!! :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

serijska tak ne, v ameriki pa jih je za drag kar nekaj prek 1000 HP.

tunani 6.0 V8 motor dela ?ude?e.Tam se gre lahko proti corvetti Wankel z 4 rotorji, ki pa ni bil v rx seriji.

Mamo mi tam ?ez lu?o tudi ve? kot 1300HP s 4rotax+turbo v RX7. Tko da V8 nima kaj...

 

aja jaz bom tud tam --> SG

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest cruiser

mislim da bi cruiser bil dober na dragu.Boost bi zdignil do konca, pa bi mogo?e ?e corveto pihnil.

Lani sem na serijskem izpuhu izgubil za 2 dolzini proti tej rumeni korveti (tist vikend pred dragom, ker je zaradi slabega vremena odpadel).

 

Zdej imam komplet rostfrei mandrel bent fi 76mm izpuh in pa nove svecke sem celo imel noter, tak da bi ga mogoce celo lahko stisnil. Mogoce...

Manjka mi se ojacevalec vziga pa bi bil kompleten.

 

Sicer pa sem imel namen vozit, samo sem pri mehaniku v cetrtek ugotovil da imam zanic prednji lezaj in da bo treba pocakat kaka 2 tedna da pride iz ZDA pa da ga namontiramo. Sicer je pa ponovno drag race v SG enkrat v Semptembru, pa bom mogoce takrat sel na pisto.

 

Evo slike od lani:

Objavljena slika

 

Proti tejle sem izgubil cca. 2 dolzini avta:

Objavljena slika

 

Proti tejle pa cca 5 dolzin:

Objavljena slika

 

Evo, pa se ljudje ki so obcudovali masince:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Tale fotka je tut zakon:

Objavljena slika

 

 

Pa se posnetek draga proti sivi korveti (zdej mislim da bi bila izenacena):

VIDEO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.