Skoči na vsebino

minimum oz. ?tantgas M6


lc4

Priporočeno sporočilo

M6 100kw

 

Sedaj ko se je ohladilo mi je za?el nihati minimum, kot bi hotel crknit.

Opazil sem, da se sli?i tak zvok kot bi sesalo zrak med posodo za servo in posodo za zavorno teko?ino, (ali je ta zvok normalen,ker prej nisem opazil) zdaj a je kaj na temu, ali se poslavlja IMV.

Pa zdi se mi, da ni va?no ali je ma?ina mrzla ali topla.

 

Vsak nasvet dobrodo?el

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M6 100kw

 

Sedaj ko se je ohladilo mi je za?el nihati minimum, kot bi hotel crknit.

Opazil sem, da se sli?i tak zvok kot bi sesalo zrak med posodo za servo in posodo za zavorno teko?ino, (ali je ta zvok normalen,ker prej nisem opazil) zdaj a je kaj na temu, ali se poslavlja IMV.

Pa zdi se mi, da ni va?no ali je ma?ina mrzla ali topla.

 

Vsak nasvet dobrodo?el

 

imv.....?e samo v stantgasu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa res kak cevka pu??a.

Dej obrini magic black box na 0, pa poro?aj kaj je pol.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem taprvo to poizku?al, pa ni razlike. Tist zvok, kot eno sesanje,vakumiranje se kr fajn sli?i tam med akumolatorjem in motorjem.

 

Tam je vakuum ?rpalka za servo zavore in pa oljna pumpa za servo volan, poglej ?e je dovolj olja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne sem naredil cca. 40 km in pri segreti ma?ini je bilo OK, nobenega nihanja.

Magic box sem mel na "0" samo par km, se mi je zdelo, da ne gre nikamor.Res se navadi? tega hudi?a :hudicek:

Bomo vidli zjutraj, ko spet u?gem mrzlega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Meni se je zadnji? tudi pojavil ta zvok kot neko sesanje. Baje, da je to lahko zaradi premalo olja. A tebi spu??a to servo olje kje?

 

Ni? ne pu??a, tista cev od servota, ki je kao kriti?na je bla menjana na servisu, in to brezpla?no - ne more? verjet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista cev je iz aluminija in jo s ?asom oksid raz?re in spu??a. Ta nova je iz pocinkanega ?eleza.

 

Pozabil si dodati, da je ?e plastificirana.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.