Skoči na vsebino

?portni filter


David

Priporočeno sporočilo

filtri iz bomba?nih tkanin se morajo naoljiti, saj sem ?e zgoraj napisal kako to deluje(k&n,APEXi,JR,...).

Potem drugi iz poliesterskih vlaken pa se samo izpihujejo(KD1,KD2,...).

Najbolj pa filtrirajo filtri iz pene, samo ne kake koli ampak posebne vrste z ve? plasti razli?nih luknjic.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak se govori.  B)

Jaz ma filter, pa se fejst pozna. V obratih pridobi? na no?i saj ?portni filter zajem ve? zraka v obratih, kot navadni, ?e pa ima? ?e napeljan dovod zraka do filtra pa tolko bojl?e.

Res je tudi da se poraba zvi?a.

B)  B)  B)

SLO? :P:lol:
:D:D tomi lektor press

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak se govori.  B)

Jaz ma filter, pa se fejst pozna. V obratih pridobi? na no?i saj ?portni filter zajem ve? zraka v obratih, kot navadni, ?e pa ima? ?e napeljan dovod zraka do filtra pa tolko bojl?e.

Res je tudi da se poraba zvi?a.

B)  B)  B)

SLO? :P:lol:
:D:D tomi lektor press

 

 

LP daVid

Ja, jaz pa glih - nisem vedel, kaj druga napisat! :P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak se govori.  B)

Jaz ma filter, pa se fejst pozna. V obratih pridobi? na no?i saj ?portni filter zajem ve? zraka v obratih, kot navadni, ?e pa ima? ?e napeljan dovod zraka do filtra pa tolko bojl?e.

Res je tudi da se poraba zvi?a.

B)  B)  B)

SLO? :P:lol:
:D:D tomi lektor press

 

 

LP daVid

Ja, jaz pa glih - nisem vedel, kaj druga napisat! :P
Sam da ti flooda?.... :lol:

 

 

Sicer pa sem se danes pogovarjal z enim tipom ki tuna avte...reku je da je mo? s filtrom poznat pri avtih z 200+ konji?kov...pa ?e to so neki profi filtri....ti kvazi mazi filtri ki pa jih ma ve?ina so pa sam za glas in za se palit...... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to je to, ka sem ti reko!

Na ve?erjo pol pa ... fla?ko - hahahahahaha :lol:

Tomi pusti flaaaa?ko.....ki ?e ?ena tvoja draga sli?i ne bo? ve? mirno spal!!! :angry:

 

 

LP david

 

 

P.S. Tomi spet sva oftopic.....virage baje pripavlja celo divizijo proti nama...... :whatever:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem zakaj bi mazal sportni filter.

Mislim da je to brezveze, saj ko se ti napra?i ga spiha?.

?e bi pa bil filter namazan pa ko se ti nebere prah, kaj bo? pa pol ga opral.

Samo stran ga lahko vr?e?! :whatever:

 

l.p.

ne silim nobenega v ni?... ampak:

 

BERI TUKAJ !

 

in to verjetno ni larifari, ?e je od enega najve?jih proizvajalcev takih re?i na svetu :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni isto! ?e ni naoljen ne opravlja svoje funkcije (filtriranje zraka), ker se pra?ni delci na njem ne ustavijo in grejo lepo skoz pa v me?ino - to pa njet dobro! :ph34r:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

operes s cleanerjem pa je....

tough stubborn one :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nimajo Mazde pripravljene odprtine za CAI v prednjem delu, da se locira konus v odbija?, kjer zajema preko re?e hladen zrak??

 

Sam vpra?am... <_<

na-a

sicer je nek dovod hladnega zraka ampak uno ne zadosti nicemer je samo dodatno...

mx3 ima rezo za dovod hladnega zraka speljano k rocki za odpret pokrov motorja, ma uno je tudi lih neki tko...nic uporabnega za sportne filtre...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nimajo Mazde pripravljene odprtine za CAI v prednjem delu, da se locira konus v odbija?, kjer zajema preko re?e hladen zrak??

 

Sam vpra?am... <_<

na-a

sicer je nek dovod hladnega zraka ampak uno ne zadosti nicemer je samo dodatno...

mx3 ima rezo za dovod hladnega zraka speljano k rocki za odpret pokrov motorja, ma uno je tudi lih neki tko...nic uporabnega za sportne filtre...

Pri mazdi 3 sportne filtre...oziroma dovod hladnega zraka speljejo v sprednji levi kot avta...nekje v blatnik ?e se ne motim......

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi 3 sportne filtre...oziroma dovod hladnega zraka speljejo v sprednji levi kot avta...nekje v blatnik ?e se ne motim......

 

LP daVid

pol je ostal se isti sistem kot pri mx3 sam uni dovod zraka je ozek :(

no...vsaj pri moji lubici...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A potem nima Mazda tega...

 

Torej: ?e nimate mo?nosti dovoda hladnega zraka do filtra, ?etudi preko neke "home made" cevi, potem svetujem da ne montirate filtrov na avto, kajti ?e filter vle?e v motor vro? zrak izpod pokrova, niste naredil ni?, ?e dosti slab?e bo......res je, se bo pa drl k pr norcih.. :D

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel na moji narejen (yavarye je imel) dovod zraka izpod odbijaca....pri prvi letvici je jemal zrak.

Ne vem pa kolko mu je to pomenilo...no sigurno boljse kot brez.

 

Sma se pa da vse naredit, tko da ni panike ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.