Skoči na vsebino

pa si ?la, ti materna... turbina ?la k vragu...


Priporočeno sporočilo

hvala YavarYe X6V6 za nasvete, si si zaslu?il kak?en pir, pa mogo?e tudi kako pico :D jutri pa se ?e ?ujema...

 

kaj pa pravite na to olje

http://www.avto-olja.si/olja/index.php?opt...10&Itemid=6

 

ga kdo uporablja in kako se obnese? nekaj sem ?e prebiral da ste hvalili enega mobil-ca, ampak ne vem ?e bil to ravno ta...

tega modela ki to prodaja kdo pozna? je na mestu ali nam obi?no olje prodaja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

hvala YavarYe X6V6 za nasvete, si si zaslu?il kak?en pir, pa mogo?e tudi kako pico :D jutri pa se ?e ?ujema...

 

kaj pa pravite na to olje

http://www.avto-olja.si/olja/index.php?opt...10&Itemid=6

 

ga kdo uporablja in kako se obnese? nekaj sem ?e prebiral da ste hvalili enega mobil-ca, ampak ne vem ?e bil to ravno ta...

tega modela ki to prodaja kdo pozna? je na mestu ali nam obi?no olje prodaja?

 

Jaz sem ga do letos uporabljal,ko sem pre?altal na castrol edge 0-30.Oba sta super. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

hehe tko zgleda pocen bat (sem mel to na prejsnji)

Objavljena slika

 

najdes rabljen bat pa zamenjas...to se je meni zgodilo pri 180.000km...sem naredil se skor 100.000 pa sem pol avto prodal

 

 

meni je ?ist isto po?il bat kot tebi, samo da smo po zadnjem ?raufanju ugotovili da je napokan tudi drugi bat... pi..a ne vem kaj je z temi diesel mazdami! bo me ta avto ?e na kant spravil!

 

ve kdo za kak dober vztrajnik? je vztrajnik pri 121 in 136 konjski enak?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je ?ist isto po?il bat kot tebi, samo da smo po zadnjem ?raufanju ugotovili da je napokan tudi drugi bat... pi..a ne vem kaj je z temi diesel mazdami! bo me ta avto ?e na kant spravil!

 

ve kdo za kak dober vztrajnik? je vztrajnik pri 121 in 136 konjski enak?

 

Jaz bi kupil rabljene, neki tazga..

http://www.ebay.de/itm/Pistons-with-conrod...=item20b635cbb6

Pa bo dokler bo... :ne vem:

 

A je bila tvoja mazda cheep tunana???

 

Moja je, zakaj? :unsure:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je bila tvoja mazda cheep tunana???

 

ko sem jo kupil ni bila, kaj pa je bilo prej na njej pa ne vem... mam naro?ene vse 4 nove bate pol pa bo kar bo, ?eprav me bo oskubilo za 1500 ? za dele vse skup z velikim servisom, plus delo... jeba za lepe praznike... :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi kupil rabljene, neki tazga..

http://www.ebay.de/itm/Pistons-with-conrod...=item20b635cbb6

Pa bo dokler bo... :ne vem:

Moja je, zakaj? :unsure:

 

Mogo?e so bati pri motorjih s tovarni?ko nastavljenimi mo?mi razli?ni, oziroma so v vsakem motorju prilagojeni mo?i (zgolj predpostavka). S pove?anjem mo?i so bati bolj obremenjeni, ?e posebej pri voznikih s ?portno nogo na gasu. Poleg tega so dizli ob?utljivi v ?asu, ko motor ?e ni ogret na delovno temperaturo, kar lahko zna?a kar nekaj km poti. Veliko stvari lahko vpliva na po?kodbo bata, od pregrevanja pa do mo?ne napake v materialu.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e so bati pri motorjih s tovarni?ko nastavljenimi mo?mi razli?ni, oziroma so v vsakem motorju prilagojeni mo?i (zgolj predpostavka). S pove?anjem mo?i so bati bolj obremenjeni, ?e posebej pri voznikih s ?portno nogo na gasu. Poleg tega so dizli ob?utljivi v ?asu, ko motor ?e ni ogret na delovno temperaturo, kar lahko zna?a kar nekaj km poti. Veliko stvari lahko vpliva na po?kodbo bata, od pregrevanja pa do mo?ne napake v materialu.

 

Labijeva in frendova ni bila ?ipana....bi prej rekel mazda fail

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da bo pri meni enako, ker mam trenutno 175 k in kar lepo sranje... vztrajnik si ti tudi menjal?

 

jaz sem prevozil 170 na 192000 sedaj brez problem?ka (s powerboxom), res pa da se mi zdi da FL cd143 so manj ranljive.

 

Pa pomoje so take po?kodbe odraz dolgotrajnej?e obrabe, kmji niso taka referenca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pomoje so take po?kodbe odraz dolgotrajnej?e obrabe, kmji niso taka referenca

 

Ne razumem ?ist dobr kaj si hotel povedat. A ni to dvoje povezano? Ve? kilometrov ve? obrabe al si mislil kaj drugega :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da bo pri meni enako, ker mam trenutno 175 k in kar lepo sranje... vztrajnik si ti tudi menjal?

 

ne, sklopka je bla na koncu sicer bolj boga ampak se vedno ok

 

jaz sem menjal "samo" en bat pa cel menjalnik

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem ?ist dobr kaj si hotel povedat. A ni to dvoje povezano? Ve? kilometrov ve? obrabe al si mislil kaj drugega :ne vem:

 

mislil, da ni nujno da takoj po?i ampak ?e po? pri 1000.000 da se je sigurno za?elo pri 80.000 na primer....slowly but painfully

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, sklopka je bla na koncu sicer bolj boga ampak se vedno ok

 

jaz sem menjal "samo" en bat pa cel menjalnik

 

 

meni je do konca po?il 1.bat, ko pa smo vzeli ven ?e ostale, pa smo na drugem na?li razpoke, tako da bi tudi v kratkem ?el rakom ?vi?gat...

 

zdaj pa sem ?e gledal da je tudi vztrajnik malo na meji potrebe po menjavi, ampak sem z budgetom ?e malo na tesnem... :blush:

 

zakaj pa si menjal menjalnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

175 k, nisem ?e bil na testerju, samo so verjetno realni, ker sem kupil od prvega lastnika in avto je bil kupljen v slo

 

CD120?

jaz upam da so na RF7 masini (CD140 in 143) res boljsi materiaki kot na RF5 masini.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CD120?

jaz upam da so na RF7 masini (CD140 in 143) res boljsi materiaki kot na RF5 masini.....

 

 

120 ja... ne vem kaj je z temi motorji... meni enostavno ne gre v glavo da bi lahko pri teh km tako bat po?il, zgleda da so res slabi materiali... mam doma JCB(kopa?a) ima ?ez 20000 delovnih ur in gre ko urica... turbina je ok, masten ni ni?, olja ne pije skoraj ni?... ne vem, o?itno proizvajalci avtomobilov res no?ejo naredit "dobrega" avta...

 

to je moja prva mazda in sem malo razo?aran... pelje se res lepo in udobno, ampak ko pa gre nekaj narobe pa malo pozeleni? ko vidi? cene rezervnih delov... do zdaj nisem vedel da so dra?ji od nemcev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CD120?

jaz upam da so na RF7 masini (CD140 in 143) res boljsi materiaki kot na RF5 masini.....

 

ja glede na to, da ocitno je motor mel mini kronicne tezave, resnicno upam, da so uposteval pri nadgradnji motorja kej boljsega not...ce ma pa res Ford zravn prste pa... prasanje :P

Tud jest si ne zelim kakega kuzlbala tazga, no pa mislim da si ga noben ni, tud m6m ne :|

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.