Skoči na vsebino

v?igalni kabli za 1.6 dohc motor


Priporočeno sporočilo

i??em v?igalne kable za mazdo mx3 1.6 dohc 79kw motor. Sem spra?eval po trgovinah z avtodeli, pa nikjer nimajo na zalogi (vsi rabijo nekje 2 tedna), sem pa na?el v eurotonu od firme prospark kable za mazdo 626 2.0 16v in naj bi po mnenju mehanika pasalo na moj motor- ?e mogo?e kdo mogo?e kaj ve o tem, naj napi?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... nepreverjeno sicer, ampak Euroton poslovna enota Nova Gorica ima baje na zalogi, cena je okrog 6 jurjev :)

 

v MS so mi rekli da v 2 dneh dobijo ?e rabim... vpra?aj pri lokalcih, ?e ti lahko zrihtajo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?er sem kupil te za 6k pa niso tapravi (se mi zdi da so za sohc motor), ?eprav mi je prodajalec zatrjeval da so ustrezni. Mogo?e pa mi je dal napa?ne

 

danes jih grem zamenjat u centralno skladi??e pa bom videl kaj bodo zmutili :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa ne prasas na mazdinem servisu?

poslji pm wildcat in jo prosi za ceno....pa zalogo..sej dela v mazdinem salonu&servisu

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

42k so original, vsaj tako mi je zatrdil mehankar

ammm...jaz ne vem, ce je ta tvoj mehanikar lih zanesljiv...ane? :whatever:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammm...jaz ne vem, ce je ta tvoj mehanikar lih zanesljiv...ane? :whatever:

hihi, se ?isto strinjam stem :D

 

 

bom poklical na servis, res da me majo ?e dosti tam, vendar vseeno radi pomagajo (kli?m vsak drugi dan :) )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no tko....poklici pa prasi...ce ne pa v avstrijo...ne vem :/

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poklical- cena je 18k+ddv, potrebno jih je pa naro?it

 

 

pa so ti kabli kul, ker naj bi bila serijska napaka mazd mx3 ter nekaterih drugim modelov, da so slabi kabli?

ahmm...lej...ti tvojega mehanika malo v rit suni pa baj baj mu naredi....

 

glede kablov, me veseli, da so tolko poceni...

 

po moje, ce so bili rejiski slabi...a ne mislis,da so japonci napakico ze odpravili? Po vsem tem cajtu :P

 

;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

kje bi se dalo dobit te kable za enako mx3 1.6. dohc? :) po mo?nosti v okolici MS ali MB :)

lahko tudi avstrija...

 

v MB v eurospinu jih dobi? ?e isti dan ?e zjutraj naro?i?, pridejo pa okrog 8k sit.jaz sem toliko dal za moje tam.Samo v teh kablih original in ponaredek je razlika malo v dol?ini, original lep?e pa?e ,to?na dol?ina , je pa pa? dosti dra?ji.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.