Skoči na vsebino

menjava dimenzij pnevmatik


lubmm

Priporočeno sporočilo

imam Premacy 2.0 avtomatik

 

homologirane so gume 195/55R15

 

avto se mi zdi precej trd pa tudi gume so drage

 

razmi?ljam o dimenziji 195/65R15 kot jo imajo mazda 3, xsara, scenic, golf, octavia,...

 

 

ali ima kdo izku?nje kako se avto obna?a pri taki razliki v dimenziji gum

 

ali je kdo probal 195/60R15

 

ali 195/65R15

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo ti bo ?tevec lagal (to si lahko izra?una? na Tyresize calculator jih je polno samo vtipkaj v google)

 

Potem je mo?no da ti bo drsalo ob polni obremenitvi kam, to mora? preverit.

 

Kar se pa homologacije ti?e je pa to pa? uraden postopek, ki stane svoj ke?, tako da pomojem bo razlika vsaj za 2 kompleta gum, pa razmilsi ?e bo? imel ?e tok ?asa avto da se ti to spla?a.

 

Upam da sem kaj pomagal :)

 

LP,

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za odgovor

 

saj to je to, ne vem koliko ?asa bom avto ?e imel, vem pa da me policaj lahko ?trafne za 500?

 

sem ?e videl dva, ki imata na premacy dimenzijo 195/60R15

 

in se poigravam z mo?nostjo da na original Mazda alu plati??u mogo?e ne bodo preverjali,....

 

 

dosedaj sem imel vedno dimenzije iz homologacije

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za odgovor

 

saj to je to, ne vem koliko ?asa bom avto ?e imel, vem pa da me policaj lahko ?trafne za 500?

 

sem ?e videl dva, ki imata na premacy dimenzijo 195/60R15

 

in se poigravam z mo?nostjo da na original Mazda alu plati??u mogo?e ne bodo preverjali,....

dosedaj sem imel vedno dimenzije iz homologacije

 

Po mojih izku?njah se polcaji obe?ajo na dimenzije gum samo ?e so nenavadno ?iroke, al pa ?e si potenten mulc, al pa ?e je avto ves predelan in okrancljan v slogu Honda?ev.... ?e se tu kje prepozna?, pol homologiraj, ?e pa ne, pa vozi in ?ao.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.