Skoči na vsebino

Izbor kompletne sklopke


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Ker se me bo o?itno sklopka naveli?ala prej kakor jaz nje (zdrsava ?e kar kvalitetno), bo v kratkem sledila menjava.

 

Zdaj pa obstaja dilema kaj izbrati, imam za za?etek na voljo 3 mo?nosti;

 

Valeo - cca. 260 ?

Nacional (WTF - prvi? sli?im itak) - cca. 160 ?

Nipparts (kolega dela v Euroton-u) - cca. 170 ?, s kolegialnimi popusti itd. :bravo:

 

Kaj bi vi izbrali?

 

Nippart sem ?e imel, na tastari GT-jki (BGF 323) in sem bil zelo zadovoljen. Ko sem sklopko menjal na Miati, sem vgradil Daisin (nikoli nisem imel te?av potem z njo). :danzoman:

 

Zraven se mi poraja ?e dilema, ?e naj kej ?e glede vztrajnika postorim (magari kupit ?portnega) ali pa obstoje?ega oskubit in zbalansirat. No po drugi strani pa mi spet ni ravno do tega, da delam dirkalnik iz tega avta, ki predispozicije so mu vse prej kot idealne za na pisto. :D

 

Skratka, dilema! :zvizga:

 

Hvala za kak?en pameten odgovor in pa nazdravje (ravnokar ofnal pir?ek Kozel s ?e?ke). :cheers:

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ne, ?e zadn? me je fehtu, da mu poi??em kako pametno poceni, pa sm prepozn vidu, da je novo temo naredu, druga? bi prlimu sem ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstr Simon mi je rekel, da je telih 170 ? v Evrotonu, sme?na cena in je samo za kupit, predno se mi kolega premisli! :P

 

Glede vztrajnika sem pa v totalni dilemi! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mokster, moj kolega je iz KP oz. Izole. :P

 

@Labi, mislil sem ga le olaj?at, pa ?e to sem zdaj v dilemi. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi reku, da je to isto (govorim o u?inku pospe?evanja). :harhar:

 

ok, ker ti moram vse razlagat : seveda ni isto, ampak mas eno limuzino, ki ima vse zice in klimo in vse mozno, ti bi pa sel lajsat vztrajnika (kar se naredi pri dirkalnih avtih, ko odstranijo vse tapete, zice in vse mozno)

ucinek v pospesevanju ju boljsi, ampak ti bo treslo tud ne-limuzinsko...bos mel pac dizla :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sovra?im dizle in njihovo tresenje ter ropot. <_<:P

 

No pol se s tem niti ne mislim ukvarjat, ker itak bi imel samo dodatne stro?ke, pa ?e ve?ino cajta se itak vozim pridno po omejitvah. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.