Skoči na vsebino

Tresenje gum M6


Priporočeno sporočilo

Ne najdem teme o tresenju sprednjih gum na Mazdi 6 pa sem odprl novo. Napisal sem takrat , da mi pri 60km/uro in pa nekje pri 120km/uro za?ne tresti spredaj na gumah. Imel sem gor letne gume in vse je bilo "lepo" centrirano.

Posumil sem na polosovino a glej ga zlomka, odkar mam gor ?elezne feltne z zimaki, tega tresenja absolutno ni ve?.Vse te?e gladko pri vseh hitrostih.

Se pravi, da bo treba spomladi natan?no pregledati vse skupaj-feltne in letne gume in to nacentrirati prav.

In to bo to.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?asih centriranje spodleti... ?e ti tresejo gume, ene ja ene ne, je definitivno slabo scentrirana guma.

Lahko, da ma vulkano?er ?vohno centrirko, lahko je bil povr?en. Kolegu zadnji? se je recimo zgodilo, da je 4x centriral eno gumo, pa vedno ko je nabil gor vte?i, je bila guma razcentrirana. Potem so jo pa snel dol in ugotovil, da je bla v gumi voda...kr prijetna koli?ina. :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je eno gumo vulkanizer 6x obra?al,da jo je centriral v nulo z ?im manj ute?mi.

Kupil nokian zimske 2 kompleta,za golfa so bile vredu,za mazdo pa se je matral 1,5 ure.

Tako,da lahko naleti? na razli?no kvaliteto.Vse so made in Rusia isti datum.

Je reku,da od kar so za?ele prihajat gume iz Tur?ije,Rusije ....je ve? problemov.

Recimo v?asih nacentrira in je ene par tednov vredu potem potem pa spet trese.

Ta staro bridgestone original je dal za rezervno kolo pa je tekla od prve vredu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a ima? originalne feltne za letne gume?

 

Ja,od vedno.Zdej, ali je problem v samih gumah (Pirelli P7 cinturato) ali pa tipi nimajo pojma v centriranju. :whatever:

Spomladi jih bom obrnil-sprednje nazaj in zadnje naprej in jih ?e enkrat dal centrirat h kak?nemu res orenk vulkanizerju pa bomo vidli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.