Skoči na vsebino

Enoprostorec


Boss

Priporočeno sporočilo

Men se zdi, da je tista tadesna na?a soseda.

 

Mislim da ni Slapar-ca ?e si njo mislu (kokr vem je Morav?anka ali tam nekje blizu), tole bi znala bit Trkajeva deklina. Slaparca ma pa krepko ve?je plju?ne atribute. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da ni Slapar-ca ?e si njo mislu (kokr vem je Morav?anka ali tam nekje blizu), tole bi znala bit Trkajeva deklina. Slaparca ma pa krepko ve?je plju?ne atribute. :P

 

Pravzaprav se mi plju?ni atributi na fotki ne zdijo toliko premajhni, sem bil pa v dvomih ker ima slaparca malenkost bolj razmaknjene kolj?ne kosti. Ampak pri fotkah nikol ne ve? odkar so izumili foto?op pa te zadeve.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mps in podoben shit :hudicek: en prostor za ajvatja in en za prtlago :) :)

 

MPS je polprostorec, saj mu ?e zicev ne more? podret :P

 

Druga? sta obedve na sliki obilne...v celoti :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MPS je polprostorec, saj mu ?e zicev ne more? podret :P

 

Druga? sta obedve na sliki obilne...v celoti :P

 

:bravo::bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo takole - lahko se pohvalim, da sem zbral pogum in po 12 dneh lastni?tva sem prvi? odpeljal en krog s "kapelco". No ja kaj naj re?em - bilo je kr OK in glavna ugotovitev je, da tole ni za dinami?no vo?njo ampak le za dru?insko fijakanje, kar je v bistvu ?ist v redu.

 

Me pa moti nekaj ?isto oblikovalskih kiksov:

 

- ?e sveti sonce od spredaj se armatura tolk ble??i v ?ipi, da v?asih ne vidi? skoraj ni?. Zelo po?evna ?ipa pa zadevo ?e dodatno poslab?a.

- iz iste zgodbe je digitalna armaturna po??a, ki ima ob son?nem vremenu in pri?ganih lu?eh premajhno svetilnost tako, da jedva vidi? ogromne ?tevilke brzinomera, ostalih podatkov pa tud pribli?no ne. Enostavno sem ugasnil lu?i saj je kazen za nepri?gane lu?i manj?a kot za prekora?itev, ki se ti hitro zgodi sploh v vozilu, ki ga ne pozna? in ne vidi? ?tevca hitrosti.

- kje je obratomer? Ni ni... jebemu pa glih to bi rabil, da bi sploh vedel kaj se dogaja. V glavnem proba? neki po zvoku ugotovit in ko se dovolj dere ima verjetno dovolj in je treba prestavit.

- stoli so bolj tako tako in po kake pol ure sem ?e rahlo ?util hrbet kar se mi v Mazdi nikoli ne dogaja.

 

Da bi videl ali motor pravilno diha sem probal tud mal poterat in pri 190km/h mi je zmanjkalo poguma, ?eprav bi ?e kar ?lo kar sploh ni slabo. Pri AC omejitvah se pa po?uti najbolje, kar je idealno tudi za mojo drago saj na?eloma ne vozi hitreje.

 

Kon?na ocena - solidno za ta letnik, placa v obilju, motor dovolj mo?an, da nisi nepremi?nina... po?timat moram ?e pumpico za vodo, druge radkape, ker tele so vsepreve?krat sre?ale robnik, verjetno bo treba kmalu tudi prvi lonec zamenjat - ostalo pa kot ka?e je OK.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.