Skoči na vsebino

Enoprostorec


Boss

Priporočeno sporočilo

Zdej pa imam... moja je zvedla, da sem ?el gledat enga SL-a in se ji je ?isto odpeljalo. Nimam kej roadsterja v hi?o vla?it dokler ne bo ona dobla nek avto predvsem za otroke vozit - v glavnem kr neki scena vse skup. :whatever:

 

V glavnem verjetno bi to moral biti nek enoprostorc ali kej podobnega, da bi imel tri sede?e zadaj - recimo Citroen Pickass-o al kako se mu ?e re?e :hudicek:

 

Zdej pa rabim kak?ne informacije, kaj bi se spla?alo vzet. Zahteve so skromne saj se bo z njim delalo malo km, ve?krat kratke razdalje kot dolge tako, da mora bit bencinar. Mo? motorja ne rab bit ne vem kak?na bi pa moral imeti klimo.

 

Pa ?e cena - ra?unam nekje okrog 2k? do 2,5k?, ?e pa je kak?en res lep pa lahko tudi ?ez to omejitvijo.

 

V glavnem, ?e ma kdo kak nasvet, kr na dan z njim - lahko konkreten primer al pa zgolj predlog modela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa imam... moja je zvedla, da sem ?el gledat enga SL-a in se ji je ?isto odpeljalo. Nimam kej roadsterja v hi?o vla?it dokler ne bo ona dobla nek avto predvsem za otroke vozit - v glavnem kr neki scena vse skup. :whatever:

 

V glavnem verjetno bi to moral biti nek enoprostorc ali kej podobnega, da bi imel tri sede?e zadaj - recimo Citroen Pickass-o al kako se mu ?e re?e :hudicek:

 

Zdej pa rabim kak?ne informacije, kaj bi se spla?alo vzet. Zahteve so skromne saj se bo z njim delalo malo km, ve?krat kratke razdalje kot dolge tako, da mora bit bencinar. Mo? motorja ne rab bit ne vem kak?na bi pa moral imeti klimo.

 

Pa ?e cena - ra?unam nekje okrog 2k? do 2,5k?, ?e pa je kak?en res lep pa lahko tudi ?ez to omejitvijo.

 

V glavnem, ?e ma kdo kak nasvet, kr na dan z njim - lahko konkreten primer al pa zgolj predlog modela.

 

Hja za ta denar se bojim, da bo? dobil zgolj kakega rizi?nega francoza.

 

Kaj pa vseeno karavan? ni vse v posami?nih zicih....?e pa ?e pa po izku?nji probaj dodati drsna vrata - neprecenljivo, samo za ta denar dobi? voyagerja, evasiona, prvega-drugega espaca...

Svakova Xsara letnik 2000 - res da Hdi90 ne pomnim kaj ?e ni bilo zamenjano....stalno nekaj ampak res! In to vedno v razredu 300?....

 

Ampak na tvojem mestu bi za drugi avto vzel berlinga z drsnimi vrati - za kratke proge ve? kot dober 'enoprostorec' z drsnimi vrati ali nekaj takega 've?nega'

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5705855&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5486038&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5459320&show=1

 

Premacy na primer je 3x bolj uporaben kot Mazda 5, ki sem jo imel, ker ima zadaj samo 2 zica :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enoprostorci imajo vec prostora v sirini zadaj...

zanimiv test: http://www.siol.net/avtomoto/testi/primerj...ski_sedezi.aspx

 

Bo dr?alo, res pa da Boss ima zgolj en sede? ?e za odrajtat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da kupuje? benz motor, pomoje takoj lahko odmisli? VW znamko, saj slovijo ravno po Dizlakih. <_<

 

Hm, kaj kupit, pa da nima prepo?re?nega motorja in kake ful drage registracije, pa da je zadosti varen voz. :blush:

 

Za moj okus se Csara Pikaso, motor mislim da imajo 1.6 90KM, ne pelje slabo, no sedi se dobro noter in komfort v vo?nji je soliden, motorni agregat pa bo za lokalne relacije ?ist ok, pomoje. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je relativno glede vzdr?ljivosti.

V pogojih, ki si jih navedel ni prav veliko izbire.

Kot ?e omenjeno berligo nudi veliko prostora, pa tudi zdr?ljiv je.

Ostali, ki pridejo v po?tev pa so Daewoo takuma (ne ven kako je z rezervnimi deli), Xara picaso, Hunday Getz in ?e Reanult senic.

 

Nekaj predlogov:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5714716&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5764175&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5730056&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5664896&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5756003&show=1

 

Jaz bi se odlo?il za Xaro picaso, ker nudi njve? : uporabnost, oprema, celo park senzirji.

Glede vzdr?evanja pa tole. Izbrati mora? pravi servis. Za avtomobile letnika 2001-2003 se dobi ?e rabljene dele tako, da tudi vzdr?evanje ne bi smelo biti problem.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hundaj Getz, verjetno bo tole pomota? To je korejska mini ?katla, ki ima prakti?no manj prostora ko Twingec? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matrix in Tacuma odpadeta, ker zadaj ni treh sede?ev poleg tega je tacuma grda za popizdit, skor tolk kot Multipla. Sej vem, da to ni tolk bistvo sam, ?e moja re?e, da je avto grd ga ne bo vozila, pa tud rde? ne sme bit :whatever: Trajet in MPV al pa recimo Carnival, Espace ipd so mal preveliki avtomobili. pred bajto nimam dovolj dol?inskih metrov za kej tazga parkirat.

 

Verjetno je najbli?je Xsara Pickyourownasso, pa tud Premacy je v igri. Sem mislil, da bom lahko kej ve? izbiral pa bo vse skup na koncu omejeno res samo na par modelov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matrix in Tacuma odpadeta, ker zadaj ni treh sede?ev poleg tega je tacuma grda za popizdit, skor tolk kot Multipla. Sej vem, da to ni tolk bistvo sam, ?e moja re?e, da je avto grd ga ne bo vozila, pa tud rde? ne sme bit :whatever: Trajet in MPV al pa recimo Carnival, Espace ipd so mal preveliki avtomobili. pred bajto nimam dovolj dol?inskih metrov za kej tazga parkirat.

 

Verjetno je najbli?je Xsara Pickyourownasso, pa tud Premacy je v igri. Sem mislil, da bom lahko kej ve? izbiral pa bo vse skup na koncu omejeno res samo na par modelov.

 

zgodovina moje sestre. ki ima 3 punce (2 + 1 njegova od prej)

Premacy

laguna break

megane break

sedaj golf karavan

 

premacy - otroc veliko prostora, prtljaznik povpre?en

laguna - otroci jamrali na dolgih poteh na utesnjenosti, prtljazni s psom vred zadovoljil vse potrebe

megane - enako zadaj, prtljaznik je a angle?kim setrom postal premajhen

golf karavan famozni 1.6TDI - se mi zdi da prenese marsikaj, saj so otroci ?e bejbe 12-18 let....pes je ?e vedno

 

zanimivo je to da je bejbam zadaj bilo slabo v obeh francozih... :ne vem: (gugalnica ?). No njen - ta svak - ma pa picassoja, avto res prostoren in glomazen le velikokrat je bil pri Trobcu :ph34r: , nazadnje sem jo tolkel s kladvom po tanku, da je do servisa pri?la :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ta Picasso je res ena katastrofa sploh pri dieslih. Po drugi strani pa so mnenja lastnikov tako na nasprotnih polih, da je res te?ko potegnit vzporednico. Diesli so precej shit, bencinarji pa so ?e nekak, ?e jih le elektrika ne za?ne zajebavat. Je pa prostora v tolk majhnem avto res kar veliko. Men je sicer grozno grd sam moji je pa v?e? tako, da tukaj vsaj ni panike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mama ima Premacyja jaz sem pa imel golfa pa mislim, da ni primerjave v prostornosti v prid Premacyju.

Ima tri sede?e ?al pa nima drsnih vrat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je bila zadovoljna s Premacyem?

 

Sestra ful, res pa da ni imela srece, 3x so jo nasadil....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS, a z avtom so jo nasadil (napisal si mal dvoumno)? :P

 

@Boss, men se zdi Premacy najgr?i voz od vseh ki smo jih na?tel, no to je le moje mnenje, jebiga. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je bila zadovoljna s Premacyem?

 

Ima DITD diesla, ki pa ni ravno biser druga?e pa sedaj po 230tkm so bile te?ave samo z rjo, rokicami stabilizatrojev, pa enkrat obnova diesel ?rpalke, druga?e je pa zadovoljna z njim.

 

Morda ga bom celo jaz prevzel ko bo ?el od hi?e.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bom imel enga Berlingota dizla, sedaj na lagerju, ?e te zanima. Mislim da ima okoli 140t km, prvi lastnik, nikoli karamboliran ipd., servisiran od za?etka na poobla??encu ipd. ...?e te zanima javi, da se malo bolj pozanimam, nekaj mi je ?e ta govoril da bo avto v familiji druga?e prodan naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bom imel enga Berlingota dizla, sedaj na lagerju, ?e te zanima. Mislim da ima okoli 140t km, prvi lastnik, nikoli karamboliran ipd., servisiran od za?etka na poobla??encu ipd. ...?e te zanima javi, da se malo bolj pozanimam, nekaj mi je ?e ta govoril da bo avto v familiji druga?e prodan naprej.

 

?e ti ni odve? vpra?at bi te prosil, ?e lohk kak?en info pridobi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilizem/...tevnejse/279883

 

In ti gre? Pikasoja nabavt....evo ti kompromis

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, nedvodmno bi tale "prototip" dobil za nekaj tiso?akov, kolikor jih je dal za Pi?ka-so-ya! :whatever:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.