Skoči na vsebino

Aplikacije za mobitele


Symon

Priporočeno sporočilo

Sej to. Danes sem malo bral..nekako je vsaj 15% izgube. Odvisno od menjalnika...itd..ponekod celo 20%. Bom pa probal brez PB pa da vidmo.

 

Mislim, da ?e je kej haska potem dobi? ven na kolesih toliko kot v prometni pi?e, da jih je na gredi. :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri novih avtih je redko kot 10% razlike

te aplikacije so tko al tko sam za foro, ker recimo meni na mx5 pokaze 109 HP, kar ni sans da jih ima tok

 

je pa v redu, da se vid before pa after, tle ni debate

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam en AUTEL tester, ki podpira te zadeve, vendar ne more? imeti vseh znamk gor ampak jih nalaga? kako pa? rabi? dokler spomin ni zapolnjen, vendar mi pri eni mazdi ne poka?e napake za AIRBAG pa i??em nekaj za univerzalni BT OBD vmesnik in Android napravo.

 

ABS napake mi pa normalno ka?e, izprobano na ve?ih znamkah.

 

A ima kdo kaj za VAG grupo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

To smo ?e ugotovili, da ena serija Mazde 6 se sploh no?e povezati z OBDjem. ?e se pa no?e povezati naprava z mobitelom pa se malo poigraj z nastavitvami. Itak napi?e ko se povezuje?, da se povezuje z napravo, potem pa ?e da se povezuje z avtomobilom. Do sedaj je vedno na?lo in se povezalo z njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To smo ?e ugotovili, da ena serija Mazde 6 se sploh no?e povezati z OBDjem. ?e se pa no?e povezati naprava z mobitelom pa se malo poigraj z nastavitvami. Itak napi?e ko se povezuje?, da se povezuje z napravo, potem pa ?e da se povezuje z avtomobilom. Do sedaj je vedno na?lo in se povezalo z njo.

 

Pac meni zgoraj levo na telefonu postane obd obarvan rumeno ... moral bi bit zeleno .. zato ka pr fiat puntotu mi je pa takoj povezalo ..

A ima kdo se kaksen nasvet kaksen protokol al kaj drugega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.