Skoči na vsebino

?ivela cenzura


vid007

Priporočeno sporočilo

No pa sem do?ivel brisanje posta, samo zato, ker sem povedal svoje mnenje. Temu se pa res re?e forum razli?nih mnenj, oziram forum demokracije. Dale? smo pri?li, ?e enkrat kaj takega pa boste dosegli svoj namen, samo vedite slej kot prej se bo va?a cenzura razvedela tudi tam kjer si ne boste ?eleli. Pa vedite, ?e nekaj re?em za tem res stojim, pa ?e je enim tu prav ali ne, ker vem, da imam prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 73
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No pa sem do?ivel brisanje posta, samo zato, ker sem povedal svoje mnenje. Temu se pa res re?e forum razli?nih mnenj, oziram forum demokracije. Dale? smo pri?li, ?e enkrat kaj takega pa boste dosegli svoj namen, samo vedite slej kot prej se bo va?a cenzura razvedela tudi tam kjer si ne boste ?eleli. Pa vedite, ?e nekaj re?em za tem res stojim, pa ?e je enim tu prav ali ne, ker vem, da imam prav.

 

Lejga nasikanc sam probleme i??e? tm kjer jih ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejga nasikanc sam probleme i??e? tm kjer jih ni.

 

Ma sory, ?e vam je enim diktatura ljuba jo imejte samo brez mene. Sovra?in hinavce in vem, da jih je tudi tu kar nekaj, v obraz ?loveku se delajo lepe, ko pa mu obrnejo hrbet, pa ga popluvajo. Tipi?no za Slovence na?alost in z takimi ljudmi pa? nimam namena debatirat, ?e manj pa se dru?it. Pa vedite, da se bo to res slej kot prej razvedlo, kaki hinavci so dolo?eni vsaj tu.

Nasikanc, ?e tvoja izjava, ka?e na podporu enomju in diktaturi. sory, bodi eden izmed njihovih hlapcev in imej zlomljeno hrtenico, jaz nimam slabe vesti, ker nisem tak kot ste eni zelo o?itno tle in na?alost se mi zdi ta forum vedno bolj podoben, ?e ne celo ?e huj?i kar se cenzure ti?e kot je 24(k)ur, kjer se bri?e obajve vsaj v temi o poltiki, samo eni politi?ni opciji, druga pa lahko pi?e kar ?eli, celo ?alitve in celo la?i. ?elite to tudi tu? Izvolite, samo brez mene. Jaz vas bom slej kot prej zapustil, ker se s hinavci pa? ne mislim ukvajrat. Vedite, pa da zame niste vsi taki, je pa par posamenikov, vsaj od tistih, ki vas poznam. In tisti, ki vas poznam in se mi zdite OK, s tistimi se mogo?e ?e kdaj kje vidimo za ostale pa mi je ?koda mojega ?asa, ?e ne znajo spo?tovati ?lovekovega osebnega mnenja in imajo imam vedno bolj ob?utek strah pred dolo?enimi osebami tle gor in se jim boste klanjali samo zaradi ljubega mira. Hvala za tako zaupanje, ki sem ga imel v dolo?ene izmed vas, vsaj za dolo?ene posameznike, pa vedite ve?ina, ki vas poznam nimam za take, dovolj pa je da par oseb podpira enoumje in uni?uje debate, samo zato, ker pa? se nekdo ne strinja z mnenjem posameznika.

 

Lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model na forumu sem ve? kot eno leto in nih?e se ni vtaknil vame ali mi silil svoje "enoumje" (opomba:precej gnil izraz), ampak so pomagali ali odgovorili na vsak moj problem ali vpra?anje. Mogo?e celo u?iva? v tem forumskem drkanju oz. bi bil rad naslednji forumski troll.

 

Brisanje postov je bilo pa potrebno, ker si za?el smetiti temo s svojo vsiljivo moralno aktivnostjo (posiljuje? ljudi moralno). Pojdi na zrak, se nadihaj in za bolj?e po?utje kak?no deklino pritisni zve?er.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model na forumu sem ve? kot eno leto in nih?e se ni vtaknil vame ali mi silil svoje "enoumje" (opomba:precej gnil izraz), ampak so pomagali ali odgovorili na vsak moj problem ali vpra?anje. Mogo?e celo u?iva? v tem forumskem drkanju oz. bi bil rad naslednji forumski troll.

 

Brisanje postov je bilo pa potrebno, ker si za?el smetiti temo s svojo vsiljivo moralno aktivnostjo (posiljuje? ljudi moralno). Pojdi na zrak, se nadihaj in za bolj?e po?utje kak?no deklino pritisni zve?er.

 

Ja, ko pa meni kdo vsiljuje svoje mnenje, pa je o?itno za ene tle ?isto OK, evo pa smo spet tam. Nobenu, nisem v teh postih vsiljeval svojega mnenja. :vskalo::vskalo: Povedal sem samo svoje mnenje in o?itno se tega tu ve? ne sme. In eni imate re veselje nad tem, da drkate folk, ?e ho?e izrazit svoje mnenje in opa?am, da vas je kar nekaj takih tu gor, samo na ?alost ali sre?o poznam osebno samo enega ostali pa se skrivate za ra?unalniki na drugi strani in vas ni bilo do sedaj ?e na nobeno sre?anje, vsaj v lanskem letu, ker pa? se ljudem ne upate v obraz povedat ni?, kar lepo pove o vsem kar se ?e pisal in vedite, ?e ne znate brat med vrsticami vam ?e enkrat povem: JAZ ZA SVOJIMI STALI??I STOJIM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo da stoji? za ne?em....

Objavljena slika

 

Evo kdo zdaj provocira??? Lep dokaz provociranja si storil Hazzard. Ja ti pa ne zna? stat za svojimi dejanji in se, podreja? drugim, seveda povsej verjetnosti kadar ti to pa?e, pa saj vem ve?ina je takih zaradi ljubega miru. Samo taki ludje se 99,99% ne upajo povedat ?loveku v obraz kaj si mislijo o tem, ker se tega bojijo. Samo, ?e ?elite imeti v ?ivljenju take prijatelje katerih se boste bali zaradi svojih stali??, taki prijatelji niso pravi prijatelji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal manj filozofirej, da se nav? ?e v?gal. Taki kot si ti so super primerki za trollanje. Mene zabava? oziroma se zabavam k berem tvoje nebuloze ali natovcevanja o enoumju in moralni na?elnosti.

 

Naklada? kot da na tem forumu obstajajo diktatorji in nam ne pustijo do lastne besede....resni?no upam, da nas samo malo jebe? v glavo, ker druga?e si precej zrel za v kak?no primerno ustanovo, kjer zdravijo razne oblike paranoidnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal manj filozofirej, da se nav? ?e v?gal. Taki kot si ti so super primerki za trollanje. Mene zabava? oziroma se zabavam k berem tvoje nebuloze ali natovcevanja o enoumju in moralni na?elnosti.

 

Naklada? kot da na tem forumu obstajajo diktatorji in nam ne pustijo do lastne besede....resni?no upam, da nas samo malo jebe? v glavo, ker druga?e si precej zrel za v kak?no primerno ustanovo, kjer zdravijo razne oblike paranoidnosti.

 

Evo pa si pri?el, do stopnje, ko ?e ?ali? ?loveka, ki ga niti ne pozna?. Ne, da ne pustite eni do lastne besede. Ne pustite, da ?lovek napi?e svoje mnenje, ker ?e to naredi ga kolektivno vsaj dolo?eni popluvate. Pa o tem kdo koga jebe v glavo raje nebi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noben post se NI BRISAl !

 

Tako da prosim brez ?irjenja la?i in la?nih informacij.

 

 

Kdo koga jebe mislim da je ve? ali manj vsem jasno vi --> Boss-a in Boss --> vas. :dudek::dudek:

Pa glede na to da se na vse spravljate ne vem kak?na je situacija je 20 ljudi norih al sam en ? :ne vem:

 

Sicer men je vseen samo ko se mi bo pa ?ist odpelal, od te?enja kaj bi eni radi od mene in drugi seveda drugo, bo spet pizdarija, NISEM na nobeni strani(vsi imate po svoje prav) samo ob branju sem vmes imel probleme s prebavo in sem izlo?al na ve? koncih tudi tam kjer za to ni namenjeno. :blush:

 

 

Pa ?e en predlog dejte raje katero babo nategnt pa mal sprostit jaj?ka v katerih imate o?itno previsok pritisk in vam potem na prstih im mo?ganih ven seka. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ?e je enim tu prav ali ne, ker vem, da imam prav.

 

Stari mel sem frenda, ki je bil prepri?an da se mu dogaja nekaj slabga, da so vsi na ?ihtu proti njemu, ko si ga vpra?al kako to ve, je bluzil. Zjebal je doma zakon in ?koda otroka in ?ene. V vsem svojem prepri?anju je spizdil na heroin. kak?nih 6 let kasneje sem sre?al biv?o ?eno in mi je povedala da so mu postavili diagnozo shizofrenije.

Tale post je dobronameren v tem smislu ?e misli? da so res ljudje v ve?ini proti tebi in si prepri?an da ima? vi?je moralne standarde kot ve?ina.

Kar se ti?e diktature in enoumja pa ne vem ?e obstaja. Kot ti je napisal Hazard je tukaj veliko dobronamernih nasvetov, pri Ajvarju sem jih jaz dobil cel kup, v zameno sem ga pa 2 krat na kofe peljal ko je imel ?as. Pa skregat sem se skoraj moral, ker sem mu pustil par evrov, ko ni imel drobi?a ko sem kupoval ?arice.

Najbolj sme?no je ker se v klub lahko prijavi?,koristi? ugodnosti in ne rabi? nikogar videti v ?ivo!

Kot je Jures napisal MakeCO2 not WAR.

Pa jahanje kot ti je napissal Hazard je tud fejst stvar.

Pa res morem it delat, ko si brezposeln ma? velik preve? ?asa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6', kje pa so moje objave z debate o klubu, kjer sem povedal svoje mnenje o Bossu in nadaljevanje teh mojih postov???

 

Noben post se NI BRISAl !

 

Tako da prosim brez ?irjenja la?i in la?nih informacij.

Kdo koga jebe mislim da je ve? ali manj vsem jasno vi --> Boss-a in Boss --> vas. :dudek::dudek:

Pa glede na to da se na vse spravljate ne vem kak?na je situacija je 20 ljudi norih al sam en ? :ne vem:

 

Sicer men je vseen samo ko se mi bo pa ?ist odpelal, od te?enja kaj bi eni radi od mene in drugi seveda drugo, bo spet pizdarija, NISEM na nobeni strani(vsi imate po svoje prav) samo ob branju sem vmes imel probleme s prebavo in sem izlo?al na ve? koncih tudi tam kjer za to ni namenjeno. :blush:

Pa ?e en predlog dejte raje katero babo nategnt pa mal sprostit jaj?ka v katerih imate o?itno previsok pritisk in vam potem na prstih im mo?ganih ven seka. :hudicek:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tudi zdi Ajvar ?ist OK de?ko res ve dr?i o njemu, ker ga tudi jaz osebno poznam, vem pa da ?e mu kaj nepa?e in se zato razpizdi, pove to tudi direkt, mene to ne moti, ker sem tudi sam tak, moti me pa ?e me kdo omejuje pri mojem svobodnem izra?anju mnenj. To, kar se je zgodilo tvojemu frendu, pa te ne rabi skrbet se meni ne bo zgodilo, sem preve? mo?na oseba, ki je dala v ?iljenju ?e marsi kaj skozi in to, da ?loveku nekdo omejuje sbodo izra?anja je ?e malo proti temu vsemu kar se ?e do?ivel.

 

 

Stari mel sem frenda, ki je bil prepri?an da se mu dogaja nekaj slabga, da so vsi na ?ihtu proti njemu, ko si ga vpra?al kako to ve, je bluzil. Zjebal je doma zakon in ?koda otroka in ?ene. V vsem svojem prepri?anju je spizdil na heroin. kak?nih 6 let kasneje sem sre?al biv?o ?eno in mi je povedala da so mu postavili diagnozo shizofrenije.

Tale post je dobronameren v tem smislu ?e misli? da so res ljudje v ve?ini proti tebi in si prepri?an da ima? vi?je moralne standarde kot ve?ina.

Kar se ti?e diktature in enoumja pa ne vem ?e obstaja. Kot ti je napisal Hazard je tukaj veliko dobronamernih nasvetov, pri Ajvarju sem jih jaz dobil cel kup, v zameno sem ga pa 2 krat na kofe peljal ko je imel ?as. Pa skregat sem se skoraj moral, ker sem mu pustil par evrov, ko ni imel drobi?a ko sem kupoval ?arice.

Najbolj sme?no je ker se v klub lahko prijavi?,koristi? ugodnosti in ne rabi? nikogar videti v ?ivo!

Kot je Jures napisal MakeCO2 not WAR.

Pa jahanje kot ti je napissal Hazard je tud fejst stvar.

Pa res morem it delat, ko si brezposeln ma? velik preve? ?asa

 

 

A ni tam rezervirano za debate O KLUBU? Ne o tem kdo gre komu na kurac? :ne vem:

 

Symon, samo potem bi se moralo dati predlog za discplinsko komisijo kam drugam, ker vsaj upam, da imam pravico dati svoje mnenje na ljudi, ki jih je nekdo zaenkrat samo predlagal ?e v to komisijo. Ali Symon to tu ni za?eleno? Ker, ?e ni kot mi o?itno to ?elite povedat, povejte to direkt in ne zamegljevat zadeve in jo peljat v drugo smer.

 

No Ajvar in ostali, sem po Ajvarjevem opozorilu pogledal ?e enkrat forum in res nekako sem opazil, da so moja pisanja nazaj. Tako, da ?e sem res splegledal, da jih nisem opazil ?e vam vsem opro??am, ?e pa so se pojavila, samo zato, ker sem na to opzoril, pa tudi prav, tako kar se mene ti?e se lahko ta tema za sedaj zaklene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej disciplinska komisija je od kluba komisija, kaj si pa ti mislil?

 

Niso mu bili v?e? predlagani ?lani v komisiji ker mu ne bi sodili pravi?no na disciplinski. Baje bi bili lahko pristranski do slednjega :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, naj ga malo pomirim:

 

Disciplinske kr?itve

 

33. ?len

 

Kr?itve, ki jih obravnava disciplinska komisija, so:

 

-kr?itev dolo?b Statuta in drugih splo?nih aktov dru?tva,

-nevestno opravljanje sprejetih zadol?itev in funkcij v dru?tvu,

-neizpolnjevanje sklepov organov dru?tva,

-dejanja, ki ?kodujejo ugledu dru?tva.

 

Ne vem ?e bi zaradi ?esa takega lahko letel ven. :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-dejanja, ki ?kodujejo ugledu dru?tva.

 

Aha pa ga imamo! Torej pisanje neresnice, da je bilo nekaj zbrisano in cenzurirano kar ni bilo? Torej ?kodovanje forumu?

 

Dobro, da so zdaj pravi na ablasti, ker imam ob?utek, da je tale klub podtalno zdru?enje komunistov. Mogo?e se da ?e ustaviti tale nov pohod tarde?ih. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, naj ga malo pomirim:

 

Disciplinske kr?itve

 

33. ?len

 

Kr?itve, ki jih obravnava disciplinska komisija, so:

 

-kr?itev dolo?b Statuta in drugih splo?nih aktov dru?tva,

-nevestno opravljanje sprejetih zadol?itev in funkcij v dru?tvu,

-neizpolnjevanje sklepov organov dru?tva,

-dejanja, ki ?kodujejo ugledu dru?tva.

 

Ne vem ?e bi zaradi ?esa takega lahko letel ven. :)

 

 

g Vankel, tistu zadnje v ?lenu, je hitro lahko mo?nost osebnega ma??evanja, poznam take primere iz konkretnih dru?tev in vem da se je to dogajalo, ?e pa ti ni jasno na kateri del ?lena ciljam pa t povem, da na ta del:dejanja, ki ?kodujejo ugledu dru?tva., zato ?e tu zadeva ni bolj konkretno definirana vedi, da so mo?ne zlorabe in so se ?e dogajala v drugih dru?tvih.

 

Ne govor, jzt sm se mogu iz sdsa izpisat, da sm lahko v klubu :jezicek:

 

 

g. Vankel, ali ste potem politi?na stranka???? Ali pa se zafkava?. Ker v take zgodbice malo dvomim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo prosim, ce me banate, ker drugace me boste mogli po mojem postu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.