Skoči na vsebino

nenavaden ropot motorja pri nizkih obratih


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

Ravno sem na poti in zal preko telefona tezko preiscem cel forum...:)

Skratka, po priblizno 120 km voznje avto precej glasno ropota pri nizjih obratih... Pri speljevanju tu nekje do 1500 obratov. Tega se ni delal...

Slisi se kot neko glasno ropotanje, rozljanje v nizkih frekvencah.

Kaj bi lahko to bilo? Moram ustavit in na pregled ali lahko teram dalje?

Ko se turbina vzge ima avto normalen zvok in normalno potegne.

Prosim za mnenja oz. nasvet...

Hvala in lep vikend

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

Ravno sem na poti in zal preko telefona tezko preiscem cel forum...:)

Skratka, po priblizno 120 km voznje avto precej glasno ropota pri nizjih obratih... Pri speljevanju tu nekje do 1500 obratov. Tega se ni delal...

Slisi se kot neko glasno ropotanje, rozljanje v nizkih frekvencah.

Kaj bi lahko to bilo? Moram ustavit in na pregled ali lahko teram dalje?

Ko se turbina vzge ima avto normalen zvok in normalno potegne.

Prosim za mnenja oz. nasvet...

Hvala in lep vikend

 

Meni je podobno delala jermenica od alternatorja. Sli?i se jo pa pri speljevasnu.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Meni je podobno delala jermenica od alternatorja. Sli?i se jo pa pri speljevasnu.

 

Zdravo,

 

hvala obema za odgovor. ?al mi je "ata google" obvestila o odgovorih verjetno vrgu v spam, zato jih nisem videl vse do zdaj...

Problem se je pa ?ude?no re?u - sva?ta - kakor je pri?el, tako je ?el. Avto je preprosto nehal ru?it kot traktor...

Batko, kako si pa ti re?il problem? Se ti je ponavljal? Si moral menjat tole jermenico?

 

Olje sem pa menjal samo dobrih 1000 kilometrov nazaj in cedilo sem tudi dal ?istit, tak da to ne bi smelo bit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.