Skoči na vsebino

Zadnji kolesni le?aj


Priporočeno sporočilo

sam ne pri olefu narocat...

pri njemu sem najprej "kupil" amortizerje, cakal skor 2 mesca (s tem, da sem mu vse vnaprej placal) in na koncu pravi, da je dobil samo zadnje...

po kregariji mi je vrnil denar, in sem najdu na ebayu (na zacetku jih ni blo na ebayu) in to sa dobrih 50 eur manj (s prevozom vred) kot pri olefu...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nisem mislu nic takega, sam ko se m vidu olef se mi je stemnil haha

drugace pa moram priznat, da vse kupujem na ebayu, ker nasi prodajalci so al moroni totalni al majo prevec denarja in se jim jebe za stranke...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pr Xedosu menjal oba zadnja - 70? kos! Po 23.000 km sem spet menjal enga :vskalo:

Sam ta je bil pa 138? eden.

 

Pol bo vzdr?al 46.000km :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

topla feltna???? samo da ti ni zavorni cilinder blokiru :unsure:

 

Nop.To sem ?e uspe?no re?il. Sigurno je le?aj, ker po avtocesti sem mislil, da pristaja avijon za mano.

In to se je sli?alo iz zadnjega levega kolesa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?ni alarm.Sploh ni bil le?aj ampak totalno necentrirana zadnja feltna.Sedaj je to urejeno. :D

Aja, pa ?e nekaj je. Pumpal sem gume 2,8 bar in to je bil tudi razlog, da je guma "poskakovala" in ?e je bila cesta malo valovita je pri?la v resonanco in vedno bolj je vibrirala.

Sedaj jih imam na 2,5 in je veliko bolj?e in bolj konfort.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.