Skoči na vsebino

5ka


mash

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

sem nova tukaj in upam da se bomo dru?ili nekaj ?asa. Zadnje ?ase aktivno i??em en avtek in sicer mi je neznansko v?e? Mazda 5 ki pa jih ni veliko na trgu v primerjavi s kak?nimi Scenici, Turani ali Corolami verso...

Na a-netu sem zaledila eno fajno pa me zanima va?e mnenje kako in kaj ker ste verjetn sami mojstri tuki.

Kaj pravite:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6175225&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

sam vozim M5...2005 letnik...moje izku?nje:

- ne kupuj bencinarja (pije 8-10l) odvisno kje vozi? - jaz bolj MB in okolica

- slaba pri v?igu (v?asih te?ave) ni pa me pustila ?e na cesti :party0035:

- preden kupi? preglej podvozje...jaz sam nisem pogledal ni? spodaj (si misli? tak avto pa tak letnik ne more bit rjast)...na 1 servisu pa ?ok rja od rje...12h dela in uredil ima? na forumu pod VZD

- neprakti?ni 3 sede? (prav zaprav pomo?ni sede?)...moja ima sicer 7 sede?ev tako, da ko gremo na izlet (4 odrasli + otrok) -1 sedi odzadaj (na 6 sede?u) :bravo: , na pomo?nem srdinskem sede?u ne more? sedet dalj ?asa :blink:

- vozne lastnosti super

- 110KM premalo za to te?o...kupuj mo?nej?ega (tudi poraba bo manj?a)

 

druga?e pa sem zadovoljen...kot sem omenil me ?e ni pustil na cesti :jupiii:

 

- aja to pa je najhuje...airbagi se ne dajo izklopit odspredaj??? halo to je dru?inski avto...preveri ?e ima vgrajen modul...moja nimam...jaj?ka odspredaj odpade...pa sem kupil dru?inski avto :hohoho:

 

Lp Dejan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

sem nova tukaj in upam da se bomo dru?ili nekaj ?asa. Zadnje ?ase aktivno i??em en avtek in sicer mi je neznansko v?e? Mazda 5 ki pa jih ni veliko na trgu v primerjavi s kak?nimi Scenici, Turani ali Corolami verso...

Na a-netu sem zaledila eno fajno pa me zanima va?e mnenje kako in kaj ker ste verjetn sami mojstri tuki.

Kaj pravite:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6175225&show=1

 

dobr druzinski avto :) sosed ga ma,dizla in so same pohvale :)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim da je tale identi?na tisti ki je v fotrovi gara?i :D

 

V glavnem avto dela kot more, poraba na avtocesti je 5.5L/100km, 7 sede?ev se je pokazalo da so ve? kot priro?ni,... Lahko na?tevam same dobre lastnosti --->

 

VENDAR... ni za po mestu samo vozit od ?tacune do ?tacune zaradi DPF filtra... Opazi? samo ob?utno ve?jo porabo po ra?unalniku in ve? da je ?el v regeneracijo... Takrat rabi ene 20min malo vi?jih obratov po avtocesti da spuca? filter in da saje zgorijo... ?e pa jo enkrat na 14 dni voz? kako relacijo pa tko pa bo super... :)

 

Kar pa se motorja ti?e... Dejrad ti ne vem kaj ima? vendar o?itno ne 110CDTX... Ker zadeva v 6. prestavi potegne konkretno... Lahko brez problema tudi v klanec prehiteva?... Navora je ?ez glavo ?e upo?teva? 300Nm tako da ?e se malo spozabi? si kamot VELIKO ?ez omejitev kar hitro ;)

 

Tako da niso tako nedol?ni 110 konjski dizli...

 

Drga? pa nobenga problema v 6ih letih od kar je pri hi?i... Razen seveda rednih letnih servisov...

 

Zdej pa da ?e RJO argumentiram... Rja na izpuhu, pragovih,... je samo POVR?INSKA... Ker se je serviser glavni na mazdinem servisu (se poznamo ni nategun) smejal v glavo pa rekel da ?e vsaj 20 let nikamor ne bo rja pri?la ker rjavi 4mm debela plo?evina in zadnji lonec ki je tudi ZELO debel... Tako da to je to...

 

 

 

MORE? PA PAZIT!! Poglej na vrhu prtlja?na vrata... Tak kjer sta pod spojlerjem dve izbokline za "te?aje" oz. tisto kamer se vrata pritrdijo na avto... Pri zaprtih vratih poglej od zunj te dve izbokline ker rade POKAJO... Razpoke pa nastanejo v smeri dol?ine avtomobila... ?e ne ve? kaj mislim ti lahko grem slikat...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

sam vozim M5...2005 letnik...moje izku?nje:

- ne kupuj bencinarja (pije 8-10l) odvisno kje vozi? - jaz bolj MB in okolica

- slaba pri v?igu (v?asih te?ave) ni pa me pustila ?e na cesti :party0035:

- preden kupi? preglej podvozje...jaz sam nisem pogledal ni? spodaj (si misli? tak avto pa tak letnik ne more bit rjast)...na 1 servisu pa ?ok rja od rje...12h dela in uredil ima? na forumu pod VZD

- neprakti?ni 3 sede? (prav zaprav pomo?ni sede?)...moja ima sicer 7 sede?ev tako, da ko gremo na izlet (4 odrasli + otrok) -1 sedi odzadaj (na 6 sede?u) :bravo: , na pomo?nem srdinskem sede?u ne more? sedet dalj ?asa :blink:

- vozne lastnosti super

- 110KM premalo za to te?o...kupuj mo?nej?ega (tudi poraba bo manj?a)

 

druga?e pa sem zadovoljen...kot sem omenil me ?e ni pustil na cesti :jupiii:

 

- aja to pa je najhuje...airbagi se ne dajo izklopit odspredaj??? halo to je dru?inski avto...preveri ?e ima vgrajen modul...moja nimam...jaj?ka odspredaj odpade...pa sem kupil dru?inski avto :hohoho:

 

Lp Dejan

 

ISOFIX sede? in ima? izklopljen airbag.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

sam vozim M5...2005 letnik...moje izku?nje:

- ne kupuj bencinarja (pije 8-10l) odvisno kje vozi? - jaz bolj MB in okolica

- slaba pri v?igu (v?asih te?ave) ni pa me pustila ?e na cesti :party0035:

- preden kupi? preglej podvozje...jaz sam nisem pogledal ni? spodaj (si misli? tak avto pa tak letnik ne more bit rjast)...na 1 servisu pa ?ok rja od rje...12h dela in uredil ima? na forumu pod VZD

- neprakti?ni 3 sede? (prav zaprav pomo?ni sede?)...moja ima sicer 7 sede?ev tako, da ko gremo na izlet (4 odrasli + otrok) -1 sedi odzadaj (na 6 sede?u) :bravo: , na pomo?nem srdinskem sede?u ne more? sedet dalj ?asa :blink:

- vozne lastnosti super

- 110KM premalo za to te?o...kupuj mo?nej?ega (tudi poraba bo manj?a)

 

druga?e pa sem zadovoljen...kot sem omenil me ?e ni pustil na cesti :jupiii:

 

- aja to pa je najhuje...airbagi se ne dajo izklopit odspredaj??? halo to je dru?inski avto...preveri ?e ima vgrajen modul...moja nimam...jaj?ka odspredaj odpade...pa sem kupil dru?inski avto :hohoho:

 

Lp Dejan

 

Airbag izklop se da naknadno vgraditi - to sem sam naredil na moji, ampak ja sem izbuljil o?i, dru?inski avto pa brez tega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.