Skoči na vsebino

Samo za Bossa


jures

Priporočeno sporočilo

Navodila

Vsak dan je treba z rjuhco pokrit, tudi ce ga veckeat na dan peljes, poprej pobrisat celo streho, brisalce, posesat kanale z baterijskim sesalckom in sedeti pred avtom in ga gledat. Tako dela ponosen lastnik mercedes cabria :).

http://www.youtube.com/watch?v=8NZtE8HTmF4

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navodila

Vsak dan je treba z rjuhco pokrit, tudi ce ga veckeat na dan peljes, poprej pobrisat celo streho, brisalce, posesat kanale z baterijskim sesalckom in sedeti pred avtom in ga gledat. Tako dela ponosen lastnik mercedes cabria :).

http://www.youtube.com/watch?v=8NZtE8HTmF4

 

na?a soseda (lastnica prvega twinga) je ?e bolj zanimiva, z avtom se dobesedno pogovarja, se prepogne pred njega ga pobo?a in se mu veselo nasmiha... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se z mojo mazdico sam prek obratov pogovarjam :aaaaa:

 

 

Dostkrat pride do kak?nih dalj?ih resnih pogovorov, se pa tut ob?asno skregava in greva vsak svojo pot :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, je blo tolk hudo, da je ?e telefon vznak padu :hudicek:

 

Sem najprej mislil, da bo vsaj kak nov SL al pa SLK pol je pa neki starga.

 

Kaj je sploh to blo? E cabrio?

 

Yep....

 

sem glih ribo okol obrnu pa se je stresu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajoj... to je pa ?e vedenjska motnja, ki bi zanimala "mo?e v belem" :blush:

 

skor da, ampak to opravi v pi?lih 2 minutah :D

 

druga? se je punca izobra?evala za opera na Dunaju in ma neke visoke ?ole, pol itaq ni ?udn, da ti za?pila XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se z avtom pogovarja? To ?e kdaj jest kako re?em, ko me v kakem momentu avto ne pusti na cedilu, ali pa nardiva kak fajn manever..

 

Tle k nam se je en v firmo vozu (je mel neko firmo v isti bajti), je vsaki? ko se je pripeljal rahlo pobo?al in potem poljubil svojega Cliota...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.