Skoči na vsebino

Nova Mazda 6 (2018)


shishko88

Priporočeno sporočilo

Filter si lahko nastavi? tako, kakor ti pa?e, da lahko potem po svoje interpretira? zadeve. :) Meni je recimo ?e mojih do danes prevo?enih 8k kilometrov reprezentativnih. Povpre?je 6,5 (od 5,9 do 7,2).

 

Za primerjavo lifetime poraba prej?njih treh bencinarjev: volvo v70 2.4 AT 125kW 9,6 l/100, grand scenic 1.4 tce 96 kW 8,9 l/100, megane grandtour 1.2 tce 97 kW 6,9 l/100. ?e en dizel je bil vmes: scenic 1.5 dci s povpre?jem 5,9.

 

?elna povr?ina ima do 100 km/h bistveno manj?o vlogo kot masa, a se od 80 km/h zra?ni upor ?e lepo pozna. Pelji se enkrat z motorjem: do cca. 70 km/h ne ?uti? upora, pri 80 malce, pri 100 pa ?e pa konketno. Verjetno je skoraj sekundo in pol slab?i pospe?ek do 100 pri cx-5 vs. 6 nekje 2/3 po krivdi mase in 1/3 zaradi slab?ega koli?nika upora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutni trendi?

Misli? trenutno mno?i?no histerijo?

 

Sam delam 40-45 letno. Edina opcija je dizl.

Za mene je edina opcija karavan segmenta D. ?e odpi?em premium znamke ostane Mazda6, Passat in morda novi Peugeot 508. Opla no?em, ostalo ni primerljivo (glede mojih kriterijev).

Novi 508 tudi pri meni menja dososedanje mnenje o pezojih. Jebemti kak avto so naredili. Vendar baje v nemciji gredo na prestiz tudi s ceno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

508 je vredu, ampak pomanjkanje kakr?nekoli odlagalne povr?ine v notranjosti (kam naj dam telefon ali denarnico?!?!) in resni?no grozen infotainment me je ob kupovanju avta precej odbil. Pa ?e avtomatski menjalnik je bil najbolj ?uden od vseh preizku?enih (to govorim za model 2017, ne vem ?e je bil kak update medtem).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

508 je vredu, ampak pomanjkanje kakr?nekoli odlagalne povr?ine v notranjosti (kam naj dam telefon ali denarnico?!?!) in resni?no grozen infotainment me je ob kupovanju avta precej odbil. Pa ?e avtomatski menjalnik je bil najbolj ?uden od vseh preizku?enih (to govorim za model 2017, ne vem ?e je bil kak update medtem).

A seveda je. enako sem jaz mislil za 'pol avtomatski' robotski menjalnik, pa me je presenetil sedaj popolnoma avtomatski in ga imam. Ne bom tle limal slik, ni primerno, bom dal pod chat is back

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e na sliki pod tem kotom... v ?ivo je spredaj bolj boga in pusta za videti. V veliki ve?ini te variante fejst-lifti ne uspejo glih najbolj.

Sicer pa, saj tudi nekaterim "damam" fejs lift ne uspe najbolj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Danes sem nekaj ?asa vozil za limuzino, res neverjetno lepo so uspeli popravki. Zadnje lu?i so vse led, vklju?no s smerniki, osvetlitvijo tablice. Novi zaklju?ki izpuha so bistveno elegantnej?i, prav tako povsem lakiran odbija? in krom letev med lu?mi. ?koda, da je karavan zadaj ostal skoraj enak.

post-5919-0-06017900-1542310011_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.