Skoči na vsebino

Mazda 6 diski


Priporočeno sporočilo

Ja saj vsi avtomobilski proizvajalci ?paraja, pa? eni pri bremzah eni pri izolaciji...pol pa prihaja do takih neumnosti.

 

Aja, pa ?e ena ideja za lastnike M6 3gen predfacelift, velika verjetnost je da pa?ejo zavorne ?eljusti od facelift dizelce z 320mm diski, zato bi bilo smiselno swapat te ?eljusti in ene aftermarket kvalitetne diske in je zmaga.

Btw: 320mm diski zahtevajo min 17col, ?e bi slu?ajno kdo ?el v swap.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa ?e ena ideja za lastnike M6 3gen predfacelift, velika verjetnost je da pa?ejo zavorne ?eljusti od facelift dizelce z 320mm diski, zato bi bilo smiselno swapat te ?eljusti in ene aftermarket kvalitetne diske in je zmaga.

Btw: 320mm diski zahtevajo min 17col, ?e bi slu?ajno kdo ?el v swap.

 

To?no o tem sem razmi?ljal, ko sem ?e imel svojo. Menjava na garancijo bi verjetno odpravila tresenje za eno leto, potem pa spet nezadovoljstvo. Sicer vpra?anje kako drag ?pas bi to bil, a verjetno ?eljusti pridejo ca. 300 EUR komad, nove kvalitetne plo??ice in diski vsaj toliko komplet, torej recimo ca. 1000 EUR vlo?ka, da na lastno pest odpravlja? neumnost proizvajalca. Meni osebno preve?, sploh ker avte (pre)pogosto menjam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eljusti od FL verzije, torej to kar je prva vgradnja in seveda nova roba. 320 mm kvalitetni diski spet niso 40 EUR komad. Kakorkoli, big brake kiti obstajajo, seveda brez homologacije, ampak na tehni?nem verjetno ne bodo imeli ni? proti, ?e bodo bremze (bolje) delovale: https://corksport.com/2014-mazda-3-big-brake-kit.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabljene ?eljusti zihr dobi? cenej kot 300?/kom.

Jst sem dal za oboje sprednje od MPS-ke manj kot 300?, je pa bila takrat opcija ?e cenej dobit Brembote od Evota.

Drga? pa ?e se dobr spomnim je imela CX5 ali CX7 320mm diske in dvobatne sprednje ?eljusti in bi znalo da tud pa?ejo.

No na 2.gen M6 pa?ejo od MPSke, preverjeno B)

Glede tehni?nega se na?eloma ne bi sekiral, bol znajo policaji zagnjavit, ?e ni homologirano, ..

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.