Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Prejsnji teden sem sel cez vrsic. Gorenjska stran je prava ZALOST! Priporocam ti cez cerkno, sorico itd....

Nazaj pa cez podkraj so sami G ovinki :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mene....se vid da sem bolj mal prisoten na forumu zadnje cajte....je bilo kar pestro...evo moram pa pohvalit Bo?tjana da je v nulo vse porihtal z nalepkami za trgovino....?e par malenkosti pri?tima in je to to...popolna preobrazba :jupiii: Aja pa nalepke so tako narejene da ko pogleda? v izlo?bo druge trgovine v njej vidi? ime moje trgovine :jupiii::)

Trgovina je v Mercator centru na Vrhniki v 1. nadstropju...otvoritev jutri :)

 

Ja res, tut pisave za logo je dobre izbral, svaka mu ?ast :bravo:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aqualandia :jupiii: , ta velikemu sem obljubil, za opravljeni 1. razred pa smo ?li. Hvalim pa sebe kot voznika, ki ne gleda samo v GPS in sem se ognil pol urnem ?akanju na Ka?telu (?tart iz Rovinja) 12km koloni pred Jesolom, 4km koloni pred Palmanovo, 5km koloni pred italijansko cestninsko Trst in nazadnje nekaj km pri Brezovici (hura za na? 'gorski prelaz Katarina nad Ljubljano) :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super dru?inski dan

sankanje Kranjska Gora na besni Pehti

kopanje v Predelskem jezeru

Kosilo v ?agi (Bovec) in kava pri sestri

Sok na brunarici pred Mostom na So?i

Avtovlak nazaj v Bohinj

:jupiii:

 

V Bovcu sre?ali dobro poznani rde? GTA stroj s ?rnimi nalepkami, in ?e se ne motim je kowkele krivil ?ez ?ago (tablice nisem dobr videl)

in nad ?ele?ni?ko proti ?epovanu ob 18:15 videl nekaj sinje modrega, a ne verjamem da je bil na? pol traktor, videti je bil Hilux

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al nas je ta lepa slo prevzela ta vikend ali guzve na mejah :hudicek: - no Bovec je packed....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ival smo k zmaji, zlasti Mljet je bil bo?anski (Odisejeva jama in pa 2 slani jezeri), priporo?am obisk tega otoka. :jupiii::)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obe lokaciji sta bili odli?ni in se ?e zaradi same poti spla?a it.

 

 

na dopust/z dopusta ter vmes prevozil nekaj malega ?ez 2200km in niti eden od teh ni bil po avtocesti :party0035:

 

 

 

sledi pa nekaj malega tudi v jamralniku.. :angry2:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@?mego, se bomo ?ez 2 dni takle cajt kej kopal? Jz ?e sestavlam ekipo - mogo?e gremo s kolegom z ruskim tablicam in limuzino, ker je ravno na dopustu pri nas iz Moskve. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem total naspidiran in rihtam ugodnosti za ?lane kluba kot po teko?em traku, dogaja se na polno, klub pa tudi raste kot konoplja! :cheers::hohoho:

 

Sem kr mal ponosen na na?o ekipo, pa tudi nase. :blush::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.