Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

O fak ... sem na hitro prebral, da si "povozil Jur?ka" pa me je kr malo stisnilo pri srcu. :blush:

 

Boss zdele sem se tvoji disleksiji orng nasmejal. :hohoho::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sploh ?e bere? naprej - "povozil jur?ka... stro?ek 125?" :hudicek:

 

Povozil .... - ja (kak?nega na?ih vodilnih politikov) - NEPRECENLJIVO! :jezicek::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povozil .... - ja (kak?nega na?ih vodilnih politikov) - NEPRECENLJIVO! :jezicek::hudicek:

 

pa na cel parlament s tankom ?elno direkt...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@?mego - gangster, ?e kumi ?akam, a si vedu da se pla?a takole imenuje?

 

http://www.google.si/search?hl=sl&sour...0.0.uxvSkCQostI

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to je un model k je 7x zmagu? baje se ga sreca drzi,k odbojko igra :blink:

 

Mislim da si 7krat usjov, ampak nisem ?ist zihr. :hudicek::aaaaa:

 

POHVALIT se moram, da sem dans na sede? kluba dobil podpisan pogodbo s strani SIGAS-a, se pravi ?e bo kdo ?elel LPG sistem vgradit v svojo bencinko, bi imel v primeru pla?ila z gotovino in da je ?lan kluba; minus 20%! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prej sm reku NE NE GREM DONS ?URAT :jupiii::jupiii: ...to je velik napredek pri meni, sm ponosen nase....drga? so ?li na Dino Merlina in kompanjijo v center....itak da bo na glavo ampak....morm mal po?ivat vsaj med tednom :)

 

to js re?em sam pod pogojem, da je v to?lu res kriza in je treba ?parat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to js re?em sam pod pogojem, da je v to?lu res kriza in je treba ?parat :P

 

To na sre?o ?e ne...pol folka na ?ihtu na dopustu, v soboto moram vstat ob 3:00 a.m., celo soboto se dela, upam da do 20:00 pridm dam.....no in v?er je ?e bil klic od kolega kdaj pridm...in povem to uro, in prav...ja super, ob 21:00 se gre v Laguno na beach party al festival karkol ?e je....baje pa ?enske bodo hude :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postal nov ?lan Mazda klub-a :blush::cheers::prstgor:

 

Bravo Gorenjc! :jupiii:

 

Ra?unaj na udele?bo na brezpla?nem pikniku v mesecu septembru (glasovali bomo verjetno med datumoma 8. in 15.9.). :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To na sre?o ?e ne...pol folka na ?ihtu na dopustu, v soboto moram vstat ob 3:00 a.m., celo soboto se dela, upam da do 20:00 pridm dam.....no in v?er je ?e bil klic od kolega kdaj pridm...in povem to uro, in prav...ja super, ob 21:00 se gre v Laguno na beach party al festival karkol ?e je....baje pa ?enske bodo hude :jupiii:

 

zdej sm pa fov? sramezljiv

 

Postal nov ?lan Mazda klub-a :blush::cheers::prstgor:

 

to mi delaj :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes navdu?il ?e 2 Mazda?a da bosta v roku par dni postala ?lana Kluba, juhu. Komi ?akam da pridemo do cifre 40, ne manjka nam ve? dosti. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.