Skoči na vsebino

Bini

Člani
  • Sporočil

    15.579
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    293

Bini je nazdanje bil dnevni zmagovalec dne maj 31

Bini je imel največ všečkanih vsebin!

O uporabniku Bini

  • Rojstni dan 17. 07. 1966

Informacija o profilu

  • Spol
    Moški
  • Lokacija
    ŠENTJUR

Dodatne informacije

  • Moj avto
    MAZDA CX30 GT e+skyactiv X186
  • € Donator:2022
    2024

Nedavni obiski profila

21.631 ogledov profila

Dosežki uporabnika Bini

Veliki mojster

Veliki mojster (14/14)

  • Začetnik pogovora
  • Predano Rare
  • Dobro reagiranje Rare
  • Prvi prispevek
  • Posting Machine Rare

Nedavne značke

21k

Ugled

  1. Bini

    Mazda CX-30

    Meni so na 3ki in na cx-30 vedno delala brezhibno pa imam skozi vse vklopljeno le s silikonskim sprejom sem na 3ki dvakrat špricnil za motorček preventivno.... 🤗😉
  2. Bini

    Pivo mi paše

    Dobra imitacija Corone... 😉
  3. Bini

    Pivo mi paše

    Katero pivo je to..... .🤔
  4. Bini

    Mazda CX-30

    Ja to ni ravno idealna nastavitev za ohlajanje celotne notranjosti avtomobila,ker ostaja hladni zrak pri tleh pod streho-glavo je pa še vedno toplo. Je pa res,da vsakemu paše kot mu paše.🥵 Že pri nakupu avta sem ugotovil,da so te prezračevalne reže za tretjino premale in še na ne najbolj posrečenih mestih,vse to pà predvsem zaradi idealno oblikovane armature,ki je zaradi tega bolj prečiščena in elegantna.
  5. Bini

    Pivo mi paše

    .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉
  6. Bini

    Mazda CX-30

    Jaz dam pa na 23-24 odvisno je od zunanje temperature in ravo prav piha in tudi ohladi mi ok. Lopute odprem pa tudi k nogam in ne samo po sedini, da ne piha preveč v telo. Pozimi pa grejem na 21.
  7. Bini

    Mazda CX-30

    Takega avta ne boš mogel nikoli dobro prodat.... 🥴
  8. Bini

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Danes zjutraj v pričakovanju sončnega vzhoda.... VID_20260621_053016.mp4
  9. Odvisno je tudi kam si namenjen.... 🤔
  10. Bini

    Mazda CX-30

    Samo, da bo znamko Mazda osral do konca! Če nebi imel sam CX-30 bi mu "mogoče" celo verjel. 🤔 Ga bom povabil na Selmar servis, če mu tam na njegovem ne odpravijo vseh napak pa bomo videli kako in kaj.... GPT dela pa na polno..... 😂
  11. Bini

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Misliš zgodaj.... 🤔 😁😉
  12. Bini

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Misliš zgodaj.... 😁😉
  13. Pametno.... 😂😉
  14. Bini

    Kava

    Kofe se ne pije več....
  15. Tisti kurilc bo že bolj bogi.... 🤔
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.