-
Sporočil
23.630 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
499
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Tudi na moji CX 30 delujejo ogledala v redu kot prvi dan, pa so tudi v uporabi skozi, tako pozimi kot poleti kot v dežju... Je pa njegov primer prvi, za katerega sem sploh slišal za CX 30, da ima problem z ogledalom.
-
Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
-
Jaz imam nekje na 18-19. Tudi nastavljeno pihanje k nogam. Ventilator na dve črtici. So pa v 6- ki bolje razporejene lopute in bolje dela klima kot v 30- ki.
-
No....Boss?🤗
-
Ne moreš primerjati Makite z šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje. Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
-
Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj.
-
O plehu niso še nič povedal. Pa o barvi tudi ne. 😉
-
Če ne bi vedel, da se heca, bi človek mislil, da je vse res, kar piše.
-
Samo imam občutek, da niso še naredili tako dobrega avta, da bi bilo zanj vse ok. 😉
-
Koliko imajo drugje inflacijo ni relevantno za nas. Za nas je važno le to, kako visoko inflacijo nam je zapustil frfotajoči. Se pravi "uspehi" prejšnje vlade so: velika luknja v proračunu, nadpovprečno visoka inflacija, veliko ljudi je brez svojega zdravnika, nenormalne čakalne vrste v zdravstvu, kaos na deloviščih po vsej Sloveniji, firme selijo svoje uprave iz Slovenije, visoke cene hrane, pomanjkanje goriva na črpalkah itd, itd... Dobre stvari: da so zapustili oder.
-
-
Kaj boš kupil? Opla iz druge roke?
-
Dejstvo je, da je pustil golobnjak državo v zelo klavrnem stanju. In bo potrebno sedaj zategovati pasove. Najprej bo potrebno narediti red v JS in tam kar nekaj ljudi, ki sedaj hodijo v službo nagnati delati, ostale, ki so viška pa na borzo. Nato naprej...
-
Upoštevati moramo predvsem to, da je prejšnja vlada vladala v izrednih svetovnih razmerah (kovid), golobnjakova pa v času debelih krav. To moraš bit res pacient, da narediš tak minus, kot ga je zapustil leteči .
-
Kakorkoli. Primanjkljaj sektorja države (širše javne finance) je znašal približno 1,749 milijarde evrov oziroma 2,5 % BDP. Niti dve miljardici. Sitnica.🤗
-
Sindikati pri nas so zgolj prevaranti, ki skrbijo zgolj in le za svoje stolčke. Kot prvo bi jim morali vsem po vrsti znižati plače iz pet in več tisoč evrov na osnovno plačo. Potem bi se mogoče malo bolj zmigali in dvignili riti iz svojih pisarn.
-
V bistvu se niti ni dosti povišala cena goriv. Med golobnjakovimi blodnjami in zgrešenimi ukrepi se je to dosti bolj drastično podražilo. Sedaj par centov za goriva je sitnica, kot bi rekel Bing.🤗
-
Težka bo sanirati to bančno luknjo, ki jo je pustil golobnjak.🧐
-
Niti ni, da je kakšna kuhinja. Bolj je problem v tem, da se vidi vsa nemoč teh nogometnih "velesil" in zvezdnikov, ki to niso. Razlike med nogometnimi "palčki" in velesilami so se drastično zmanjšale.
-
Niti ni slaba cena za benzin. Še dobro, da se vozim večinoma z cx 30.😉
-
PRAZNO GRADBIŠČE ALI VARLJIV VTIS? Dars pojasnjuje dogajanje pri Postojni https://share.google/wKDzCdVZTHwMsPoWO
-
Res je. Zato pa ju ni nič slišati , kot da sta poniknila.😉
-
No, pa so naši sindikati lepo pokazali, kdo ve resnici so.😉 https://www.rtvslo.si/slovenija/sindikati-podpirajo-morebitni-referendum-o-noveli-zakona-o-parlamentarni-preiskavi/785423