-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Počasnih? Zakaj pa počasnih pozimi? Ok. Če je dež ali sneg, če pa imaš dobre zimske gume lahko lepo, varno in hitro voziš tudi z zimskimi gumami.
-
Opa... a bomo dobili še enega "spreobrnjenca"? 😊
-
Jaz tudi. 😉
-
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Nas je več takih, ki oba avta, (tako benzinarja kot dizla) samo segrejemo in gasa. Brez priklapljanja bilo česa in kontrolirana bilo česa. 😉 -
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Ja, special edition motor. 😊 -
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Moja 6-ks je tudi izgubljala moč. dokler se je izvajala regeneracija. Poudarek je na "je izgubljala". -
Zanimivo. 👍 AMZS preskus različnih sodobnih zasnov upravljanja z avtomobil WWW.AMZS.SI Manj gumbov, (pre)več zaslonov?
-
Ne rabite hodit. Že imamo zmagovalca. 😉
-
🎵🎵Mi plešemo, celi dan in noč. 🎵🎵😉 Zakaj je cena elektrike v Sloveniji najvišja v Evropi SIOL.NET Po podatkih spletne strani euenergy.live, ki prikazuje dnevna nihanja cen električne energije v...
-
Jap, sedaj imamo svobodo.🤣🤣 Baje, da bodo kmalu upokojenci ob ponedeljkih namesto petkovih kolesarjev, ki imajo sedaj vse, kar so zahtevali in jim dol visi za rajo, proslavljali "svobodo" in bodo plesali tako na Semedelski promenadi.(v Kopru) Seveda bodo imeli v rokah transparente in drugo orodje. Ko se upokojenci pobunijo je to malo drugače kot tisti zapohanci ob petkih. 😉 Kje si se pa ti so sedaj skrival? Aja, ni bila korona aktualna. 😉
-
Mazda 6 2016, 2.2, Skyactive, izgublja moč, ne pospešuje
Alex je odgovoril na Peter22-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Hmm. Posvetila ti je dpf lučka. A veš kaj to pomeni? Da imaš zabasan egr, pa kolektor in na koncu tudi dpf filter. Na koliko km pa ti dela regeneracije? A se ti olje dvigne kaj proti oznaki max? Najprej to preglej. -
Uf, res je. Sem videl ceno v funtih. 😊 225 gredo za silo na 8,5" a verjemi, da izgleda vse skupaj zelo grdo raztegnjeno in veliko roba feltne gleda ven. Z lahkoto jo boš podrajsal kje, ker ne bo imela feltna nič zaščite gume. Pa tudi na homologacijine vem, kako bi šlo to skozi. 🤔
-
+davek. 😕... in zopet gume 245/40/19".
-
Sem že napisal, da sta meni obe variante, tako dizel kot benzinarka top. Se je pa v cx30 benzinarki vseeno bolj zabavno voziti. 😉
-
Uff, kdo je imel pa smolo?
-
Čestitke. 👍
-
Ni pravi material za svetovnega prvaka.
-
Veliko tega denarja gre za izgubarske železnice... da si tam potem lahko delijo dobre plače. 😉
-
Kakšna fantastična dirka. 👌
-
Jutro.😊 Guitar Legends Perform Epic Rendition of Queen's 'Bohemian Rhapsody'... FB.WATCH 176.627 views, 4.426 likes, 1.708 loves, 177 comments, 3.151 shares, Facebook Watch Videos from I love...
-
Namig... za mazdo cx60. 😉 Sicer pa, to je še dobro. Čez petnajst let boš imel samo še suve in to električne. 😊
-
Saj tud lepih feltnen, barve avta in sank med vožnjo ne gledaš 😉 Komu so torej namenjeni? 🤔
-
Dobra led žarnica zdrži kar nekaj let. Pa tudi svetloba je, vsaj zame, lepša-j bela.
-
Cx 60