Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Gume

    Mogoče bi jo Shrek ponucal za svojo prikolico. 🤔
  2. Alex

    Gume

    To je guma za na odpad.😬
  3. V realnosti je cx30 hitrejša pri pospeševanju. Pred kratkim sva z sinom "tekmovala", on v 6-ki, jaz v cx30. In sem ga nascal, za malo, a vendarle. .In to cel čas. Sem mislil, da bo pozneje šel mimo a ni. Vedno je bil 10 metrov za mano. Tako da ja, tej kekci, ki preizkušajo te avte, so res eni pantaloni. Realnost je, da preizkusiš avte na cesti eden proti drugemu. 😉
  4. Mi se kopamo še skoraj vsak dan. Lani do 5.oktobra,letos pa gre preko. Zanimivo, celo avgusta je bilo morje kak teden bolj mrzlo kot je trenutno.
  5. Prave gume si izbral. 👍
  6. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Saj tudi nekateri fapi še delajo. 😉
  7. V BTC ga moram peljati, ker imam prvi servis zastonj. Za naprej pa bomo videli. Mogoče ju z Gelipterjem zapeljeva kar v Trst na Mazda servis. Tam so res mački. Ker v Kp na uradnem servisu je res tuga glede tega.
  8. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Pa kdo bi to šajtrgo kupil?? 🙄
  9. Kot vsi ostali (zdravniki, zobozdravniki, polagali ploščic, zidarji, vozniki avtobusov in kamionov) so tudi mehaniki v večini primerov le še neki mutivode in šalabazerji, ki nobenega dela ne opravijo več kvalitetno in brez reklamacij. Hvala bogu, da imam sam vrhunskega mehanika. 😊
  10. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Zadnji model, lepo prosim. In z najnovejšim, modernim, varčnim, delno hibridnim motorjem. Ne pa z mastodontom od požrešnega 2,5 litrskega motorja,ki ima le malo bojše performanse, a tri litre večjo porabo. 😉 Za cx 30 se še vsaj kdo obrne, pri starih modelih se pa naprej pogovarjajo po telefonu. No, če imaš pravo barvo, pa fensi feltne in se fajn šajna, se tudi obrnejo, pa čeprav za 10 let starim modelom. 😉
  11. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Če bi jaz imel 46000€, bi kupil marsikaj drugega, kot novo mazdo. Pa ne moreš dat za 10 let star model avta 46000€. 🙄
  12. Alex

    Gume

    Hankook še je izredno dvignil z kvaliteto in performansi. Že spada med top izdelovalce gum(1.liga).
  13. Res je. Kar naenkrat imaš 100-ko na števcu. 😊
  14. Res je. Pri zadnji 6-ki turbo luknje praktično ni več. Zato pa se zdi da so prejšnje bolj "vlekle". Pri prvi si dobil pri 1500 obratih res šus v hrbet.
  15. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Uh, takrat si bil še mlad. 😊
  16. To sem prav danes preizkusil na avtocesti. Iz 100/uro sem pospešil v šesti brzini zelo na hitro na 170. Ko prime druga turbina na 1500 obratih je res veselje. In gre vse do 5000 obratov. In vleče. Pa ni to golf, ko več ali manj le kadi za njim, ko pospeši. 😉
  17. Alex

    Gume

    Na 6-ki, rdeči streli imam GY assimeric 5.Prej pa Conti. Tako, da jaz pa res nisem pravi naslov za škrtarje pri gumah.😉 Na, stari 6-ki so bile montirane nexen, ker sem vedel, da jo bom kmalu prodal. Bdw, te bridgestonke, ki so montirane kot prvogradnja na cx 30, so v dežju in na mokri cesti precej katastrofalne. V krožiščih nosi nos ven, da je kar veselje. Na suhi cesti so pa vrhunske. Tudi tihe so zelo. A ta nesigurnost na mokrem...
  18. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Vsekakor bi bila to zelo dobra menjava na bolje.
  19. Alex

    Gume

    Najboljše je kupiti kar dva kompleta gum. Ene montiraš takoj, druge daš na dež in sneg, da se dovolj postarajo, ko jih čez tri-štiri leta montiraš. Jaz sem jih imel na stari mazdi 6. Za umirjeno vožnjo so ok. Tudi po dežju so zelo dobre. Niso pa to športne gume.
  20. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Danes sem malo peljal na sprehod 6-ko. Po 300 prevoženih res hitrih kilometrih se je poraba ustavila pri 7l/100. Sem bil pa med tremi najhitrejšimi. 😊
  21. Alex

    Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

    Tudi Italijani so malo pojačali cene. V Val di fassa, kjer smučam, je šla karta iz 54€ na 58€. Res pa je, da ta karta zajema 110 km smučišč in 80 žičnic, gondol. Še bo lepo. 👍😊
  22. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Lepo. Pri tej hitrosti, ko ti karavanarji..... vse po spisku, bi cx 30 porabila okoli 3 litre/100. To je najbolj idealna hitrost za x 186 motorje. Čestitke za vratolomno prehitevanje 😉
  23. Alex

    Mazda CX-30

    .. pa tudi niso toliko poskočni, kot si misli. So pa res žejni. 😊
  24. Alex

    Mazda CX-30

    Se pravi, če sem prav razumel, bi šlo to z Mazdami nekako takole: 1. Mazda 3- ženske, študentje, samski mladi moški. 2. CX 3-mlade ženske, po možnosti samske, mladi upokojenci. 3. Mazda 6, limuzina, starejši moški, profesorji, ljubitelji čeških prikolic, frizerji, aranžerji, peki. 4. Mazda 6, karavan, moški v srednjih letih, kolesarji, glasbeniki, trgovski potniki, ljubitelji estetike - (sanke na strehi) 5 Mazda cx 30, ženski avto, samske, samozavestne, mazda po možnosti rdeče barve. 6. Mazda Cx5, moški, penzionisti, mazohisti, ljubitelji gob, 7. Mazda BT 50, moderni kmetje, ljubitelji lopat, lovci... 8. Mazda MX 5, moški, ženske, narcisi, ljubitelji vetra v kapah z šilcem. 😊
  25. Alex

    Mazda CX-30

    Normalno, je, da jih vidiš. Če bi videl same tipe... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.