-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Pa kaki upokojenci neki. V cx30 vidiš vedno več mladih. To je mladosten avto. Pa ni to vw ali pa volvo, ki sta res za upokojence. 😉
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Alex je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
Ne vem no, pri cx 30 mogoče to pride v poštev, pri dizelci pa res bi potrebe. V šesti brzini recimo, pri 120/uro na actocesti pohodiš gas in greš z lahkoto mimo in se ne ustaviš do 220. To vleče in vleče pa četudi greš iz Kopra proti Črnemu Kalu ali pa v Vrhniški klanec. Drugo je, če se kolona zaustavi na klancu, potem je jasno, da šaltaš nižje. -
Res je. Moje niso nič... no ja, saj zimske niso še na feltnah montirane. 😊 A so bili trije? 🤔
-
A si že pred nami Primorci obul mazdo v zimske gume? 🤔
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Alex je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
Ta, da moraš menjavati na avtocesti je bolj bosa. Ne vem za avtomatske menjalnike, a sam med prehitevalnem (tudi hitrih voznilov, ne kamionov) po avtocesti z mazdo 6 še nikoli nisem rabil nižati v peto. A bog ne daj še nižje. 😉 Pač, v Kopru daš v šesto, na cestninski se ustaviš in nato do naslednje cestninske v šesti. 😉 -
... današnji sogovornik??🤗
-
Če ti počasi ne pušča katera izmed gum, bo v redu. Sicer sem pa takrat prebral, da zna včasih ta sistem malo ponagajati z lažnim alarmom.
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Alex je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
Torej sem naredil prav, ko vztrajam na ročnem, saj veliko hodim v hribe in Dolomite. In bi bila vsaka vožnja po klancih navzdol preveč adrenalinska. 😉 Res ne vidim neke dodane vrednosti na avtomatskih menjalnikih. Ok, pustimo super športne avte, kjer menjuje avtomatski menjalnik v milisekundah in se je res užitek igrati z obvolanskimi ročicami. Ko pa ne ve, v katero brzino bi dal je pa res mučno. -
V Nemčijii iz druge roke.
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Alex je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
V bistvu je podobno, kot bi imel ročni menjalnik. Na, avtocesti itak v nobenem primeru ne menjaš nič. Avtomatika pride v poštev edino ko stojiš v koloni. -
Najprej moraš napolniti gumo, da je enako napolnjena kot sosednja, šele nato tako resetiraš napako. Lahko pa imaš recimo obe sprednji gumi 2,6 in obe zadnji 2,4 in ti ne bo javilo napake.
-
Oba.
-
Meni se je enkrat. Je bilo v sprednji levi 2,4 bar namesto 2,6. Na prvi pumpi sem jo napolnil na 2,6 in od takrat je mir.
-
Resnica. Vsi bi kupovali samo še suv-e. Kam to pelje? 🤔
-
A ima gor preveč "sveže" gume? 😊
-
Jaz jo, a je res tečno to, da moraš vpisovati podatke z vrtljivim gumbom. 🙄 Stari sistem na 6-ki je vsaj zame veliko boljši z touchsceenom. Android auto itak ne uporabljam.
- 75 odgovorov
-
- 2
-
-
- android auto
- carplay
-
(in 2 več)
Označeno z:
-
Nas je več takih, ki smo se pravilno odločili in kupili Hankook. 😉
-
To je od 6-ke.😉
-
He, He, te gume niso trenutno montirane. Diski so normalni, svetli, klešče so pa že zlate barve. Tako, da ne bo vse črno.
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Alex je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
Vseeno mislim, da je ročni menjalnik bolj varen. Vprašajte te, ki imajo ročni menjalnik. 😉 -
Jaz sem delal (programiral) na CNC - jih že konec 80-h, ko smo dobili prve Mazak CNC stroje v Jugi. Res se da narediti čuda na njih. 👍
-
Imel sem kake štiri dcl črne pol mat (satin black) barve viška, pa sem se danes lotil barvanja zimskih platišč. Nekako mi bolj pašejo črna na rdečo strelo.
-
Zelo zanimiva dirka v dežju. Quartararo pa kot da bi vozil motor moto 3. 😄 Znano je, da je usran na mokrem, a da sploh ne zna vozit pa ne. 😊
-
Hvala bogu. Vsaj poleti lepo sediš v njih.
-
... in zmagovalec je...?