-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
DPF what? To je samo za boljši filing na gasu. Tisto je pa res "friziranje" za 10konjev več. 😊
-
Se že pojavljajo prvi tunerji, ki povečujejo moč tudi na novih motorjih x 186. Sicer ni veliko, nekaj se pa le pozna. 😊 Naj bi bila pa odzivnost pedala za plin tudi 10% boljša.
-
Škoda. So feltne bomba.👍 Saj gume 245/40/19 niso toliko dražje od 225. Homologacija je pa 45€. Bi pa mazda izgledala vrhunsko s temi feltnami in širšim gumami. 😊
-
To ti bo najbrž zadaj drsalo (če)-ko bo avto poln. Jaz imam gor 19x8,5" ET 45 pa je spredaj čisto poravnano z blatnikom. Zadajj bi mogoče še šlo. Švabi in Švicarji (pri njih se to da) montirajo tako zadaj 9",spredaj pa 8,5". Računaj, da bo guma 22 mm bolj ven pomaknjena proti blatniku. Gume 225 pa absolutno ne. Jaz sem jih imel na začetku montirane na 8,5" in so bile že ful raztegnjene. Pa rob feltne je ful izpostavljen, da jih poružiš. Na te feltne 9" gredo gor gume 245/40/19".
-
Mogoče na tvoji? Zato pa taka katastrofa. 🤡🤡
-
Ne seri 🤡🤡tgovorimo o mazdah dizlih, ne o polizdelkih. 😉
-
A nazaj na dizel ali iz dizla na 165?🤔
-
Napotki za servisiranje Skyactive motorjev od letnika 2012 naprej
Alex je odgovoril na scania-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Pošiljke z blagom, katerega vrednost (brez vključene poštnine) ne presega 150 EUR, so ob uvozu oproščene plačila carine. Zanje se plača samo DDV, ki se izračuna od vrednosti blaga in stroškov poštnine...(22%). Se pravi, da bi plačal samo davek 22%=30,8€. -
Napotki za servisiranje Skyactive motorjev od letnika 2012 naprej
Alex je odgovoril na scania-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Carina +davek. -
Se popolnoma strinjam,tako glede menjalnika kot vožnje v klanec.
-
A fa(fa)jonki? 🤔 Moja soseda je tudi članica tvoje orto organizacije (Jadranka šturm).
-
Ok. 👍
-
Bomo videli, pravi stevie wonder. 😉 V vsakem primeru bo pravi šparovček napram dizelašem in njihovim muham. 😊
-
Prava reč... kdor si ga lahko privošči, bi pa ja imel tudi za to. 😉
-
Kaj delaš na mazda servisu? Vprašam za kolega. 😉
-
To so podobne bučke, kot to, da moraš po njihovi razlagi uporabljati samo originalno olje, ki ga priporoča mazda in mora biti obvezno po 28€/liter. Na netu pa dobiš enakega za 8€.😊 Pri teh svečka bo isti šmorn.
-
... in cx 30. 😉
-
Bomo videli, kaj bodo rekli na servisu, ko bo čas za to. Če bo potrebno menjati, da leti avto še naprej tako dobro, jih bomo pač zamenjali. Kot menjamo akomulatorje, diske, ploččice. Pač potrošni material Sicer pa v Angliji niti niso tako drage. Just a moment... WWW.BUYCARPARTS.CO.UK
-
Sem videl prej na benzinski, kako so plesali v krogu. 😄
-
Goriva občutno gor. https://www.zurnal24.si/slovenija/pomembno-obcutna-podrazitev-dizla-in-bencina-394586
-
Itak, da je. Samo kaj, ko nekateri ne štekajo. 😉
-
Spet mešaš jabolka in hruške. Tu se pogovarjamo o skayactiv dizlih, ne pa o delovnih strojih. 😉
-
Jaz sem jo danes po dolgem času odprl... sem dolil tekočino za pranje stekel. To je to.
-
Ni isto, vem. A kot sem napisal, te električne kosilnice pač niso zame. 😉