Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Počasnih? Zakaj pa počasnih pozimi? Ok. Če je dež ali sneg, če pa imaš dobre zimske gume lahko lepo, varno in hitro voziš tudi z zimskimi gumami.
  2. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Opa... a bomo dobili še enega "spreobrnjenca"? 😊
  3. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Jaz tudi. 😉
  4. Nas je več takih, ki oba avta, (tako benzinarja kot dizla) samo segrejemo in gasa. Brez priklapljanja bilo česa in kontrolirana bilo česa. 😉
  5. Moja 6-ks je tudi izgubljala moč. dokler se je izvajala regeneracija. Poudarek je na "je izgubljala".
  6. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Zanimivo. 👍 AMZS preskus različnih sodobnih zasnov upravljanja z avtomobil WWW.AMZS.SI Manj gumbov, (pre)več zaslonov?
  7. Alex

    Tole je pa kr smeh

  8. Alex

    Pohvalite se,...

    Ne rabite hodit. Že imamo zmagovalca. 😉
  9. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    🎵🎵Mi plešemo, celi dan in noč. 🎵🎵😉 Zakaj je cena elektrike v Sloveniji najvišja v Evropi SIOL.NET Po podatkih spletne strani euenergy.live, ki prikazuje dnevna nihanja cen električne energije v...
  10. Alex

    Cepljenje - Korona in vse ostalo.

    Jap, sedaj imamo svobodo.🤣🤣 Baje, da bodo kmalu upokojenci ob ponedeljkih namesto petkovih kolesarjev, ki imajo sedaj vse, kar so zahtevali in jim dol visi za rajo, proslavljali "svobodo" in bodo plesali tako na Semedelski promenadi.(v Kopru) Seveda bodo imeli v rokah transparente in drugo orodje. Ko se upokojenci pobunijo je to malo drugače kot tisti zapohanci ob petkih. 😉 Kje si se pa ti so sedaj skrival? Aja, ni bila korona aktualna. 😉
  11. Hmm. Posvetila ti je dpf lučka. A veš kaj to pomeni? Da imaš zabasan egr, pa kolektor in na koncu tudi dpf filter. Na koliko km pa ti dela regeneracije? A se ti olje dvigne kaj proti oznaki max? Najprej to preglej.
  12. Alex

    alu platisca 19 col

    Uf, res je. Sem videl ceno v funtih. 😊 225 gredo za silo na 8,5" a verjemi, da izgleda vse skupaj zelo grdo raztegnjeno in veliko roba feltne gleda ven. Z lahkoto jo boš podrajsal kje, ker ne bo imela feltna nič zaščite gume. Pa tudi na homologacijine vem, kako bi šlo to skozi. 🤔
  13. Alex

    alu platisca 19 col

    +davek. 😕... in zopet gume 245/40/19".
  14. Alex

    Poraba: bencin vs. dizel

    Sem že napisal, da sta meni obe variante, tako dizel kot benzinarka top. Se je pa v cx30 benzinarki vseeno bolj zabavno voziti. 😉
  15. Alex

    Jamralnik v2

    Uff, kdo je imel pa smolo?
  16. Alex

    Pohvalite se,...

    Čestitke. 👍
  17. Alex

    MOTO GP

    Ni pravi material za svetovnega prvaka.
  18. Alex

    Dvig cestnine pri registraciji?

    Veliko tega denarja gre za izgubarske železnice... da si tam potem lahko delijo dobre plače. 😉
  19. Alex

    MOTO GP

    Kakšna fantastična dirka. 👌
  20. Alex

    Kaj poslušate?

    Jutro.😊 Guitar Legends Perform Epic Rendition of Queen's 'Bohemian Rhapsody'... FB.WATCH 176.627 views, 4.426 likes, 1.708 loves, 177 comments, 3.151 shares, Facebook Watch Videos from I love...
  21. Alex

    Slovenski avto leta 2023

    Namig... za mazdo cx60. 😉 Sicer pa, to je še dobro. Čez petnajst let boš imel samo še suve in to električne. 😊
  22. Saj tud lepih feltnen, barve avta in sank med vožnjo ne gledaš 😉 Komu so torej namenjeni? 🤔
  23. Dobra led žarnica zdrži kar nekaj let. Pa tudi svetloba je, vsaj zame, lepša-j bela.
  24. Alex

    Slovenski avto leta 2023

    Cx 60
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.