-
Sporočil
23.631 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
499
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Nisem še pogledal.Če že manjka, manjkajo kake tri deci. Bomo rešili tudi to. 😉
-
Vidim, da nas je kar veliko, ki pozitivno razmišljamo o cepljenju in ne nasedamo raznim teorijam zarote. Saj bo verjetno itak to pogoj za razna udejstvovanja za razne dogodke in pa seveda za potovanja. Ne bo pa obvezno. 😉
-
Kaj pa naj bi bilo po tvojem krivo za sklopko? 🤔
-
Je je. Brez skrbi. 😅
-
In vemo eno več. Da lahko z lahkoto čipamo avte in bo menjalnik zdržal. 🤗
-
Kdaj boš menjal sklopko in olje? Se kar zmeniva za pol litra, pa bo v rezervi, če ne bom rabil.
-
Sem še enkrat pogledal, koliko olja, ki ti je ostalo, si ti meni poslal. Polna kantica je bila 3,8l. V tvojega je šlo pribl. 1,7 l ostalo je 2,1 litra. Vem, da je vlil moj mehanik noter vse, se pravi, da je bilo potem res 2,1 l. Ampak nikakor 2,4.🤔
-
Jap... takih "prepovedanih" je bilo malo morje. 😊 Recimo tale.
-
Tudi na tujem mazda forumu je govora o "two guarts" of oil in gear box. 1 guart=0,94liter. Se pravi, da gre res okoli 1,8l olja noter.
-
Ko je meni mehanik menjaval olje je prav poudaril, da ga je nalival dokler ni pričelo teči ven skozi luknjo čepa. In mislim, da ga je bilo 1,7-1,8 l. Ne more bit takšna razlika, tudi, če je menjalnik malenkost drugačen. Sicer pa imava oba 150 konjsko dizelco z ročnim mejalnikom in s tem enak menjalnik.
-
Jaz ne hodim ne v Lesnino ne v ikeo. Point te reklame je, da v Lesnini malo sprovocirajo in opozorijo zopet nase in pa predvsem je važno to, da so se jo prvi spomnili narediti. Če bi sedaj ikea vrnila bi bilo brez veze,ker bi se vedelo, da so užaljeni (vsaka primerjava z tem forumu je slučajna) 😎 Vemo, da v reklamah ni vse res, kar oglašajo. Bistvo reklame je, da je zabavna, provokativna in da ljudem ostane v spominu. Ta reklama me spominja na večno rivalstvo med Coca Colo in Pepsi. Čeprav je Pepsi veliko manjša korporacija je imela precej dobrih reklam.
-
Izgleda, da je folk ugotovil, da je lepo bit zaprt v svojo regijo. Očitno ima folk rad mir. 🤔
-
He, He, kaj bi pa potem rekel na moje, ki imajo presek 40?🤗
-
Saj zato pa pravim, da grem končno na moje dobre 19". 🤗
-
Tudi v Kopru. Kako "nadstandardno" na vrhu bloka z razgledom na morje.
-
Meni je tudi šlo noter nekaj takega. Nikakor pa ne 2,5 l. Pa je odprl mehanik čep, da je začelo teči ven olje, ko ga je dovolj? 🤔 Če je preveč olja noter nikakor ni v redu.
-
55
-
Če bo po sreči grejo letne gume ta vikend gor na avto. Dovolj je bilo 17" balonark.
-
https://plastidip.si/izdelek/plasti-dip-mat/
-
A boš dal distančnike na 20" kolesa? Kakšen ET si vzel in koliko je širina platišča? Če boš nižal moraš pazit, da ti ne bo ružilo po blatniku. 🤔
-
A so še komu štosne "Švedske" reklame za Lesnino? Sicer v Lesnino ne hodim, ker so se mi zameri, a te anti-ikea reklame so zakon. 👍 https://www.google.com/search?q=Švedske+reklame+lesnina&oq=Švedske+reklame+lesnina&aqs=chrome..69i57.9245j0j7&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:f5dd6a1c,vid:B-zmjI1edSA,st:0
-
... dinar na dinar... nova hiša. Aja, mora bit virtualni. 🤗
-
Glih sem hotel predlagati kaj podobnega. Recimo. https://m.it.aliexpress.com/item/33050838133.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail Ja, najbolj bi pasala črna.
-
Kaj ne bodo. Naenkrat so postali kolesarji vsi, ki lahko hodijo. Pa ne toliko zato, ker bi hoteli biti Fit. Bolj za švercanje v druge občine, ko so bile zaprte. 😋
-
Pri nas na obali je bolj priljubljeno "v nos". V ponedeljek zopet zapora ceste v Kp zaradi testiranja. S(m)o kar pridni. 🤗