-
Sporočil
2.039 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
2
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika MazdaBoy
-
Srečno s prodajo 👍
-
A nimaš kot potrošnik nek rok za vračilo blaga, oni ti vrnejo kupnino?
-
Ne pozab na razglednico 😉
-
Zaradi takih zadev se jaz raje izogibam uvozu avta.
-
Greš na križarko, v Dubaj?
-
-
Sam tudi včasih tko pustim, sploh, če je ozko, da ne pridem ven. Ok, ta je sicer imel dovolj placa, lahko bi not porinil do konca.
-
Lepo se šajna, ni kej 👍
-
Dobro, da si izpostavil tole Drago, ma nikol ne bi to porajtu. Prvič vidim to anomalijo na cx-30.
-
@Sunking Čestitke še 1x za nakup, naj ti dobro služi, velik varnih km
-
Računal je na to, da boš z lahkoto prišel ven 😁
-
Kako misliš prijavil, nimaš koga, da te mal "porine" naprej? Srečno, naj ti porata💪
-
Je pa najlepši črn, ko je spucan 😁
-
😮 kaj pa je to, a kej zastojn talajo? 😁
-
Čestitke! Po branem ti ne bo žal, da si vzel cx-30. Kot že nekdo napisal, ko boš enkrat mel AT, ne boš šel več nazaj na MT.
-
Opa, všečen, takega imel bi tudi jaz. 😊 Morda še raje, kot Teslo 3. Če bodo take avte delali v bodoče, bo lahka odločitev pri izbiri avta 😁
- 3.970 odgovorov
-
- 2
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
MazdaBoy je odgovoril na Boss-ovo teme v forumu Splošna debata
Tudi sam sem zadovoljen z avtomatikom. Ni važno kaj pišejo, ko bom menjal avto bom gledal, da bo avtomatik. -
Rusi predstavili električni avto: "Izgleda kot pralni stroj" - N1 N1INFO.SI Domači električni avtomobil naj bi bil prihodnost ruske avtomobilske industrije.
- 3.970 odgovorov
-
- 2
-
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Prodam Mazda CX-5 CD175 AWD Revolution Top. Možno na obroke, 17.800€
MazdaBoy je odgovoril na janez-ovo teme v forumu Mali oglasi
Si pa naredil kar lepo št. km. 👍 Srečno pri prodaji -
😮 a že, kak vpoklic imaš to?
-
Ne no, pol bo spet en SUV več 😢 😆
-
-
Jaz še nikoli nisem nič prijavil FURS-u. Menda ne bodo lovili take kot jaz in meni podobne majhne ribe.
-
Jaz sem jo 1x, sicer z virtualno kartico, prek walleta, Apple pay-a. Fizične kartice od Nexa nimam, ker mislim da moraš imeti minimum balance 500€ gor, da jo prejmeš.
-