Skoči na vsebino

MazdaBoy

Člani
  • Sporočil

    2.039
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    2

Vse objave uporabnika MazdaBoy

  1. Pripravil audija za dopust 😊 •avto opran ✅ •tank napolnjen na max ✅ •gume nafilane na 2.7 bara ✅ •tekočina za steklo na max ✅ •pop še pakiranje in via dopust ✅
  2. MazdaBoy

    Pivo mi paše

  3. MazdaBoy

    Nogomet

    Škoda, da niso zmagal ⚽
  4. MazdaBoy

    Nogomet

  5. Srečno vožnjo, velik varnih km!
  6. MazdaBoy

    Elektromobilnost

    Čestitke za nakup, velik varnih km.
  7. MazdaBoy

    Računalništvo

    Hey IT mojstri... 🙋‍♂️ Kako se obnesejo ti monitorji, kej takega npr.? Uporablja kdo? Hvala. /i/145195179/550/550 Arzopa Z1FC prenosni monitor 41cm (16,1), FHD, IPS, 144Hz, mHDMI, USB-C, zvočniki, ovitek (Z1FC-GREY) | mimovrste=) WWW.MIMOVRSTE.COM PROMO KODA – 10 % popusta s kodo 10MPK26 do 31. 5. 2026 Prenosni monitor Arzopa Z1FC s 40,9 cm (16,1") Full HD IPS zaslonom in 144 Hz osveževanjem je idealen za igranje iger in delo. Ponaša se s 106 %...
  8. Prodam darilno kartico za Playstation v vrednosti 60€. Cena 50€. Za več info. na zs. Darilna kartica Playstation WWW.BOLHA.COM Darilna kartica Playstation Prodam darilno kartico za PS v vrednosti 60€. Dobili smo
      • 1
      • Všeč
  9. MazdaBoy

    Chat is back ...

    Živel 1.maj IMG_5555.mov
  10. MazdaBoy

    Mazda CX-5 (2026)

    Lepa, sam čipat jo je treba na 200KM
  11. MazdaBoy

    Pohvalite se,...

    Uživaj v zasluženem pokoju Bini! 💪
  12. MazdaBoy

    Koga volit

    Kaj, a bo treba spet na volišča? 🙆‍♂️
  13. MazdaBoy

    Koga volit

    Fugira se 😆 1775838691352409.mov
  14. MazdaBoy

    Pivo mi paše

    Podgorica….spili tu pa tam kak pir 😉🍻
  15. MazdaBoy

    Mazda CX-60

    Zame ni blizu luksuza, ampak je kar luksuz že 🙂
  16. Včeraj montiral letne gume.
  17. MazdaBoy

    Mazda CX-5 (2026)

    Hvala za izčrpne info 👍 Vabljeni med audijeve voznike... 😉
  18. MazdaBoy

    Koga volit

    Ste zadovoljni z izidom volitev?
  19. Naredil redni servis, olje, filtri, olje za menjalnik, vžigalne svečke, zavorna tekočina....
  20. MazdaBoy

    Gume

    Jaz sem jo tudi prestavil na 1.maj.
  21. MazdaBoy

    Kava

    Dobro jutro, ena počitniška ☕
  22. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    Se strinjam, max. 20k bi dal zanjo. 17k - max.20k
  23. MazdaBoy

    Kava

    Uživaj Bini! Pa prinesi mal kave s sabo, da probamo 😉 Ko čakaš in piješ kavo, se lahko še zmeniš za enga Forthinga, da ga odpelješ domov 😉
  24. MazdaBoy

    Kava

    Kaj Bini, nisi še v penziji? 🙂 ☕
  25. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Čestitke za nakup, velik varnih km in naj ti dobro služi
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.