Skoči na vsebino

mx3 launch control


zazo

Priporočeno sporočilo

a bi znau gdo od majstrou zvezat launch control v mazdin 2.5 KL-DE motor? sem se pogovarjal z enim od bratou tic ampak so to delali samo preko megasquirta kar pa nebi vezal. ?e gdo ve kako bi se dalo to doma naredit bi prosil za komentar in navodila ali pa ?e gdo ve komu peljat da to naredi :D

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U a bo ?e en pol?ek projekt :P

 

vseved bi najbr? bol to?no vedel, se mi pa zdi da bo potrebno vgradit kak piggyback ali celo stand alone..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre se samo za LC, sepravi da ti dr?i obrate preden seplje?, za optimalni ?tart seveda. Jaz useeno priporo?am MS ker so potem opcije odprte za nadaljni tunning ?e posebej ?e misli? kdaj dat gor turbino. Pa? spla?a se ker lahko ?e optimizira? vbrizg ter iztisne? ?e kakega dodatnega konja pa ?e traction control (pogoj je ABS avto) si na?tima? da nebo v prazno vrtel pri kakem drag raceu. :hudicek:

 

Druga?e pa google :jezicek:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko ga bo? res rabil? Pomaga, ?e zna? prej ?tartati brez. Sicer sam sem ga dal na RSa samo zato ker to omogo?a in na mestu zdaj noben nadaljni lastnik ne more blokadirati mojega avta ker je toliko ni?je. :D

 

:)

Ni pa poceni. ?e misli? kaj predrkavati ?e kasneje avto raje v ?tartu re?i mazdi mx naj ti na?tima megasquirt pa ima? mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vgraditi moras drug motorni racunalnik. Ni druge.

 

Z dodatnimi predelavami ti tak motorni racunalnik omogoca vse mozne nastavitve. Tako lahko

prilezes do 250 konjev s tem motorjem. Brez vgradnje turbine.

 

Ce rabis ti lahko vse to zmontiram, nastelam.

 

aha... hmm no tole mi je interesantno ampak bi pa rad vedel usaj pribli?no kolilko se vrtijo cene te tvoje ponudbe preden se spustim v to predelavo. lahko na ZS.

 

Symon: tole bi rabu ubistvu za drag race ker se mislim udele?iti takoj ko to zmonteram in malo opedenam ?e motor (dro?niki se mi zdijo nekam glasni) in v petek ko bo ?as ?e sledi servis ker je trenutno notri 5w30 olje in je malo preredko za motor ki ima ?e toliko kilometrou. pridejo pa obvezno tudi sve?ke druge.

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.