Skoči na vsebino

Mazda CX-7 2.3i turbo - vpra?anje


b mx-6

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav,

 

kar nekaj postov sem ?e prebral glede tega modela mazde, ter okoli bolezni ki jih ima ta avto (VVT aktuator, veriga), nikjer pa nisem zasledil ?e je kateri od foruma?ev ki lastijo CX-7 z bencinskim motorjem ?e imel navedene probleme oz. jih ?e odpravljal preden je motor zru?il(v garanciji oz. na lastne stro?ke). Z mojo sva se nekako zelo zagrela za omenjeni avto, samo vpra?anje ?asa je kdaj ga bova kupila?? :blush:

 

Je problem ki nastane in se popravi zopet ponavljajo? s poprvljenim novim materialom, ali se je ta ponovitvena mo?nost okvare prepre?ila z novim materialom (aktuator, veriga) ali ne??

 

Ima mogo?e kdo kaj informacij o temu avtomobilu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5834567&show=1

 

Hvala za odgovore in lep pozdrav!!

 

Bo?tjan

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav,

 

kar nekaj postov sem ?e prebral glede tega modela mazde, ter okoli bolezni ki jih ima ta avto (VVT aktuator, veriga), nikjer pa nisem zasledil ?e je kateri od foruma?ev ki lastijo CX-7 z bencinskim motorjem ?e imel navedene probleme oz. jih ?e odpravljal preden je motor zru?il(v garanciji oz. na lastne stro?ke). Z mojo sva se nekako zelo zagrela za omenjeni avto, samo vpra?anje ?asa je kdaj ga bova kupila?? :blush:

 

Je problem ki nastane in se popravi zopet ponavljajo? s poprvljenim novim materialom, ali se je ta ponovitvena mo?nost okvare prepre?ila z novim materialom (aktuator, veriga) ali ne??

 

Ima mogo?e kdo kaj informacij o temu avtomobilu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5834567&show=1

 

Hvala za odgovore in lep pozdrav!!

 

Bo?tjan

 

Pokazi mi en post ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokazi mi en post ?zmeden?

 

 

Pozabil sem omeniti da ne na tem forumu ampak enem tujem, je o tem problemu napisanega kar dosti, malo pogooglaj :blink:

 

Nekja za poku?ino:

 

http://www.edmunds.com/mazda/cx-7/2007/con...style=100701274

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ttdaz-oJyzY

 

LP B

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govoris o ameriki.....z avtomatskimi menjalniki.....

 

Najdi en evropski primer...ga ni

 

Pa se to USA modeli so krs, mazde za evropo so mocno predelane, hvala bogu za eu standarde

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govoris o ameriki.....z avtomatskimi menjalniki.....

 

Najdi en evropski primer...ga ni

 

Pa se to USA modeli so krs, mazde za evropo so mocno predelane, hvala bogu za eu standarde

 

 

Se pravi da v evropskih modelih ni problemov z VVT aktuatorji, verigami in turboti??

V to da so za USA standarde druga?e narejene kot za Evropske se mi sli?i malo neverjetno, prej bi rekel obratno, kolker poznam USA, lahko pa tudi!?

 

Na kaj je pa potem potrebno biti pozoren pri nakupu evropskih modelov, imajo kak?ne druge drage cvetke, oz. pomanjklivosti, napake??

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da v evropskih modelih ni problemov z VVT aktuatorji, verigami in turboti??

V to da so za USA standarde druga?e narejene kot za Evropske se mi sli?i malo neverjetno, prej bi rekel obratno, kolker poznam USA, lahko pa tudi!?

 

Na kaj je pa potem potrebno biti pozoren pri nakupu evropskih modelov, imajo kak?ne druge drage cvetke, oz. pomanjklivosti, napake??

 

np, za USA je slab?e vse skupaj, npr. Nissan 350Z, se na avtonetu nekateri prodajajo po sme?ni ceni, ti so ameri?ki, prepozna? jih pa po manj?ih zavornih diskih, pa ?e po kak?nih malenkostih (bolj bi vedu Symon povedat, ki je ?e star ma?ek Nissanov :D)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

np, za USA je slab?e vse skupaj, npr. Nissan 350Z, se na avtonetu nekateri prodajajo po sme?ni ceni, ti so ameri?ki, prepozna? jih pa po manj?ih zavornih diskih, pa ?e po kak?nih malenkostih (bolj bi vedu Symon povedat, ki je ?e star ma?ek Nissanov :D)

 

 

Tega si sploh ne bi mislil. :blink:

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega si sploh ne bi mislil. :blink:

 

Dej poglej ameri?ke avte ... vsi narjeni za naravnost in 20 na uro ... prav tko nimajo ne bremz ne ni?, volana skorajda ne rabijo.

 

Seveda da so izdelki za ameriski trg in evropski trg vse preve?krat razli?ni. Ja evropejci smo veliko bolj zahtevni z avti kot tam ?ez lu?o ... Prav tako je pri uvozu in homologaciji ameri?kega avta v evropi potrebno predelati kar nekaj stvari da sploh ustreza evropskim kriterijem/zakonodajam :) So pa tam tudi do 50% cenejsi "isti" modeli kot v evropi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej poglej ameri?ke avte ... vsi narjeni za naravnost in 20 na uro ... prav tko nimajo ne bremz ne ni?, volana skorajda ne rabijo.

 

Seveda da so izdelki za ameriski trg in evropski trg vse preve?krat razli?ni. Ja evropejci smo veliko bolj zahtevni z avti kot tam ?ez lu?o ... Prav tako je pri uvozu in homologaciji ameri?kega avta v evropi potrebno predelati kar nekaj stvari da sploh ustreza evropskim kriterijem/zakonodajam :) So pa tam tudi do 50% cenejsi "isti" modeli kot v evropi.

 

 

Ja koker sem jih jaz vozil v Ameriki glih niso bili tako slabi, res pa da sem vozil avte vi?jega cenovnega razreda in ne neke osnovne modele.

 

Sej mogo?e je pa odgovor na probleme Mazde cx-7 v nabavni ceni, ker je verjetno res pol cenej?a kot pri nas!! :jezicek:

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve kdo kaj o temu avtomobilu, cena mu je iz 11900 padla na 9990? ???

 

KLIK

 

ker nih?e ne kupi ?e 6 mesecev, ?e malo pa bo toliko kolikor so mi swifta v ceno vzel :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e taklo dolgo stoji?? Pa avto mogo?e pozna?, v kak?nem stanju je??

 

Hvala in LP

 

ne vem....v ?ivo nisem videl

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.