Skoči na vsebino

Izpu?ni sistem za Mx5 NC 2.0 AUT.


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda?i!

 

Malo prej sem se ob malci dru?il z enim na?ih ?lanov (ki ni na forumu) pa sva mal debatirala o njegovi makini (2006 letnik) in noben od naju ni nek obvlada? kar se motornih zadev in raznih predelav na avtu ti?e.

 

Sem mu pa povedal za Klopkov primer, da se da pa? z modifikacijo izpuha in pa kakim CAI sistemom, pridelati cca. 25 ali celo 30 "kavalov". Dec je bil totalno navdu?en.

 

Zlasti pa si ?eli nekoliko mo?nej?i zvok (poudaril je, da ne bi imel nekega brezveznega ropota in nepotrebnega hrupa). Razmi?ljal je ?e, da bi kontaktiral g. Akrapovi?a, ampak se boji, da bi bila to pa vseeno prehuda investicija. :aaaaa::blush:

 

Jaz sem takoj pomislil na kak?en Remus izpu?ni sistem, sicer so kar dragi, ampak kvaliteta je pa bila to vedno 1A. :jupiii::vesel: Legendarnega zvoka se spomnim ?e iz moje nekdanje Miate Lopatarce (NA serije). :wub:

 

Se pravi kaj mu vi svetujete in pa ?e ima kdo kak?en predlog glede monta?e CAI (verjetno ni preve? komplicirana monta?a in pa materiala predvidevam je kar nekaj na E-bayu, itd.)?

 

Hvala za kake info (mu jih bom posredoval). :prstgor:

 

Mejte fajn dan ?e nprej!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he !

 

Borut malo pretirava? s prirastkom ?e samo izpuh in pa CAI da?, ampak OK! Ima? kak komplet od magnaflov zame se dobro sli?i ko sem poslu?al prek youtuba vsaj na mazdi 3

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 konjv z avspuhom in CAI sistemom zih ne bo dobil, za za?etek. Druga stvar je, da rabi izpu?ni kolektor (?e je original bolj slabo zasnovan?), ?ele nato ?porten katalizator (decat?), odprt srednji in zadnji lonec. ker gre za 2.0 ma?ino bi jaz dal cca 60mm cevi.

CAI pa ni nobena pogruntav??ina, na ebay naj gre iskati za svoj avto. Nasploh se verjetno dobi tudi cel izpu?ni sistem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 konjv z avspuhom in CAI sistemom zih ne bo dobil, za za?etek. Druga stvar je, da rabi izpu?ni kolektor (?e je original bolj slabo zasnovan?), ?ele nato ?porten katalizator (decat?), odprt srednji in zadnji lonec. ker gre za 2.0 ma?ino bi jaz dal cca 60mm cevi.

CAI pa ni nobena pogruntav??ina, na ebay naj gre iskati za svoj avto. Nasploh se verjetno dobi tudi cel izpu?ni sistem.

 

Se strinjam,

 

kolikor vem CAI ne doda niti enega konja ve? kot navaden filter iz Donita (da pa malo zvoka ker da? airbox z du?ilcem ven....fora je zgolj na izpu?ni strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, ?e se dela, naj se dela orng, kar vklju?uje izpu?ne kolektorje, potem pa vse do konca izpu?nega sistema. :aaaaa:

 

Tistale Magnaflow zadeva se dobro sli?i. :jupiii:

 

Mogo?e bi bil g. Vseved pravi naslov za Alija, pa da skupaj naredita skoraj bolid. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo kolektor.

Catback avspuh.

Potem vmes vpi?e? ?e 200 cell cat in izbere? poljubno debelino.

Na koncu da? ?e tole, da se dere in ima? nekaj kar se dere pa verjetno bi imel celo kakega konja ve?. Ampak to je v osnovi to, za precizno in zihera?ko pridobivanje bi se rabil bolj poglobiti in v ebay napisati mogo?e tudi mx-5 ne le miata in exhaust manifold itd. Samo par minutk in klikov stran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, ?e se dela, naj se dela orng, kar vklju?uje izpu?ne kolektorje, potem pa vse do konca izpu?nega sistema. :aaaaa:

 

Tistale Magnaflow zadeva se dobro sli?i. :jupiii:

 

Mogo?e bi bil g. Vseved pravi naslov za Alija, pa da skupaj naredita skoraj bolid. :D

 

Tut js mam Magnaflow, ampak s katom ne da n? od sebe :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika med temi poceni in dragimi je v?asih v kvaliteti (?vasanje, pokajo), v?asih je razlika v parih konjih, ?e ne pa?e ?isto direkt na original izpu?ni sistem, v?asih pa je razlika v ceni zaradi znamke. Izpu?ni sistemi so pa ponavadi tapoceni bolj glasni, slab?e kvalitete, se mi zdi, da se pri loncih bolj pozna razlika v ceni. Sam sem ?e vedno zadovoljen z doma?imi maherji, byFabiani. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dam 300% ve? za kolektor in auspuh ipd., ?e ta 300% ve? od sebe in ?e je 300% bolj kvaliteten....kar je konec koncev NO GO. Je pa res, da ?e se gre? ornk tuning, se gre potem v te vode, ?e se gre? pa na polovico....je pa brezveze top robo vgrajevat...ker npr. od oka za 10-15konjev rukne? par tiso? evrov ne mor? bit ?ist gladek :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.