Skoči na vsebino

Joj kaj mi je avtoli?ar naredil...


Sishi

Priporočeno sporočilo

tu pri nas je en li?ar ki ti za tak denar prebarva avto v komori pa ?e prozoren lak ti da gor da se ?e bolj sveti.

Meni je barval skoraj cel avto (zaradi ve? pikic od kamen?kov), edino kaj ni barval je bila streha in zadnja hauba pa ni pri?lo niti pol toliko za koliko sta se vidva zmenila.Pa v dveh dneh je bilo gotovo, pa ni ni? pomaran?astega, je celo bolj gladko kot pa imajo nekateri serijsko pobarvani avtomobili v tovarni.

 

To lahko ?e da? enkrat barvat, samo je malo ve? ?mirglanja na gladko kot ponavadi.Jaz ne bi dal avta barvat nobenemu ,?e ne bi vedel kako kvalitetno sploh barva, ker je danes veliko li?arjev ki sploh nimajo pojma o barvanju.

 

 

Lp

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi najraje dal avto ?e enkrat ?trihat. Samo problem je v tem, da ne vem kolk se je li?ar potrudil pri pripravi/podlagi. ?e je tudi to slabo naredil bi/bo nova barva kmalu za?ela odstopat - pol pa spet nisen ni? naredu. Tko da bom malo po?akal, da vidim ?e bo kaj odstopala barva. ?e ne bom dal ?e enkrat ?trihat...

Torstorm pol se ti javim.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, najbolj?e je po?akati ?ez zimo, potem bo? videl spomladi kako je kaj bilo narejeno.?e ne pa ?mirglat dol do stare barve, samo ne vem koga bo? za to na?el ker se tega vsak rad izogiba.

Zanima me kje ti je to li?ar barval, v komori ali na odprtem zunaj, ker zadnje ?ase je zunaj stalno de? in je brez komore preve? vla?en zrak.

 

Pa tam na strani od HELIOS-a so podobni primeri tvojim in zraven pi?e zakaj je pri?lo do tega (vlaga,preve? tlaka,.....)

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kje ti je to li?ar barval, v komori ali na odprtem zunaj, ker zadnje ?ase je zunaj stalno de? in je brez komore preve? vla?en zrak.

 

Dogovorjeno je bilo za komoro, tako da bo barva zape?ena. V petek ko bi moral dobiti avto pa pravi, da mi ne priporo?a da grem v Graz, ker se bo mr?es poznal na barvi ?zmeden? . Po moje je ?trihal zunaj, ker je par stvari na barvi (neka umazanija). Komore avto sigurno ni vidu.

Bom pogledal na Helios, da vidim kaj pi?e :ne vem: . Hvala.

 

P.S: Pa barvo, ?e ne bo odstopala, ne bo treba brusit - samo zmatirat z vodobrusnim parijem. Zbrusit bo treba samo 'za??ito za podvozje ruske podmornice' :ph34r: .

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Dons je zgleda loh vsako teslo z dvema Levima rokama avtoli?ar, tko kt so najbl butasti tipi pristal v polciji. No ja da ne bo kdo u?eljen, so tut izjeme :))

 

?e rabi kdo res kul li?arja, mamo v bli?ini kamnika enga obvlada?a, nazadnje je mel Carrero v gara?i, ko sm biv pri njemu, kak?ne nove BMW serije 5 pa so pri njem redni gostje, poleg vsega pa sploh ni drag. Npr. men je spredni in zadnji odbija? barva in tut pragove pa ene letve, pa da ne re?em kok je blo treba vse to kitat, ko je blo ves vijugasto. No in cena je bla 40 kranjskeih Francetov. Kolegici pa je za punto pobarval oba odbija?a za 20 (pred tem ?e nista bla nikol lakirana, ker je avto total brez opreme)

 

Temu li?arju pa bi jz stresu eno prikolco gnoja pred vhod da bi vsi ?e od dale? vedli, da neki smrdi pri njemu (ne samo dobesedno :)) Sicer pa bi blo gnoj dobit kr preve? denarja za tacga gnoja (z velko pisano :))

 

NO raj? grem da ne bom ?e kak?ne huj?e napisu, sam ?al mi je za ljubitelja mazde, ki je hotu ful lep avto, pol pa tak pacient vse skupi zavozi do konca. :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.