Skoči na vsebino

Joj kaj mi je avtoli?ar naredil...


Sishi

Priporočeno sporočilo

-bova vidla kaj lahko popraviva, ?e se da sploh.me kar mal dr?i da bi ti eno tapravo vrgel, pa lahko posredduje bosti, pa tud sam vem, ?esa so li?arji zmo?ni.jaz velik ?triham po 5-10 avtov na leto, pa sem ?e doskrat noru, da bom pri li?arju vse razbil,pravi, da sem preve? natan?en, sem pa ?e vidu, da tisto kar je bilo za mene good, je bilo za nekoga skropocalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?na kapljica, avto je cel pomaran?ast, premalo barve, ?trihan je ?ez kljuke, ne da bi jih dol snel, ?trihan je po gumah vrat,bo?no v bodiju do vi?ine letev cca 25 cm, ne la?em , slab?e kot podvozje ruske podmornice, ma ?e pomislim, klaj ruske podmornice, slab?e kot...kaj takega ne more? verjet ?e ne vidi?.za to rabi? bit umetnik .in pol ti celo pravi li?ar, da je avto super narejen.verjetno sanja?, ko to vidi?, vam povem.kaj je moral 323f pretrpet in kaj bo ?e moral pretrpet zaradi tega.letve ob zadnjem steklu na havbi kar na debelo na penzel...joj!!! ?zmeden??zmeden??zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je mudil prebarvat avto za sre?anje v Graz-u. Vsi li?arji so mi rekli, da imajo ?as ?ele avgusta. Pol se je pa en kolega spomnu, da je sosedu en li?ar ?trihal Mercedes ML-a. Pa mi je dal telefon, sem ga vpra?al ?e ma cajt - pravi da ja. Se zmeniva, da bo do petka (15.7) fertik. To mi deli sem si mislu. Pol pa ?zmeden? ...saj bom dal danes slike gor sramezljiv ...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je en li?ar iz Trzina. ?triha pa baje kamione, vili?arje, ipd. To sem zvedel ?ele kasneje. Aja pa v?asih kak?en avto zaj..e :( . Ko zvem kako mu je ime pa naslov tud povem...da nau ?e kdo ?ou tja ?zmeden? ...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4. @DANDO podvozje ruske podmornice :( ...Me je sredi tedna poklical po telefonu, ?e bi imel grobo za??ito do laj?t na vratih. Sem rekel STROGO NO?EM :angry: ...vseeno je naredu sramezljiv ...

post-3-1122052310.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaka si pa vzel tak avto? Kolk si pa pla?u? :blink::blink:

Jst vem da vzamem avto ne da bi kej pla?u, pa ?e enkrat ga v pi**o sunem! :angry:

Ko sem mu dal avto je reku ?e mu dam kej vnaprej..sem mu dal 50kSIT. Pol bi mu mogu dat pa ?e 80kSIT (za 130KSIT sva bla zmenjena). Pa mu nisem dal ni?...in to je to...je.i ga...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejjj, ?e ne bi videl res ne bi verjel!!!! :wacko:

In to dandanes - mogo?e pred 20 leti na kakem fi?ku ali 101-ki...pa ?e tam :angry:

 

Ta si pa res zaslu?i - bum-bum-bum... :ph34r:

 

 

Hmmm, samo coool - jeza ?kodi lepoti... :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

havbo bi lahko mal zamaskiral, ?e bi nanjo nalimal enga velizga orla...sicer pa ?e se bo?vozil pono?i niti ni tako hudo.samo ne parkiraj ga kje pod kakimi lampami.sem ti v?eraj rekel ko si bil pri meni, da se bom mal pohecal na tvoj ra?un.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.