Skoči na vsebino

POMO?


curko

Priporočeno sporočilo

Zdravo Mazda?i :D

 

Z novo te?avo se spet obra?am na vas in na va?a mnenja. Trenutno imam 17col feltne stare cca. 5 let. Ker so ?e malo opraskane me zanima, koliko in kje vi peskate in barvate feltne?

P.S. Spodaj je slika.

 

Pa ?e to, kak?na barva bi se najbolj podala feltnam da bi pasala avtomobilu?!

 

Razmi?lajl

 

Hvala

 

Lp Bla?

post-6506-1349880237_thumb.jpg

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo Mazda?i :D

 

Z novo te?avo se spet obra?am na vas in na va?a mnenja. Trenutno imam 17col feltne stare cca. 5 let. Ker so ?e malo opraskane me zanima, koliko in kje vi peskate in barvate feltne?

P.S. Spodaj je slika.

 

Pa ?e to, kak?na barva bi se najbolj podala feltnam da bi pasala avtomobilu?!

 

Razmi?lajl

 

Hvala

 

Lp Bla?

 

Cao

 

Jaz enega poznam ki komplet obnovi platisca (popravilo-ravnanje, peskanje kitanje barvanje poliranje, kar zelis po zelji), cena je odvisna kaj zelis in kaksno barvo zelis oz koliko barv, ce te zanima me kontaktiraj preko PM-ja.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi dal grafitno sivo. :rozico:

 

Cao

 

Ja predlog za grafitno sivo ni slab, jaz osebno bi pa glede na to da imas avto v modri barvi in celjusti v rdeci tudi razmislal o zlati barvi se rajsi pa v bronasti.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.