Skoči na vsebino

Fajsula


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Ob taki velki ljubezni do prikolic res ni ve? prostora za nobeno bejbo :D

 

Itak da ne.

Kon?no nekdo ki ve kaj govori.

Pravemu entuziastu nikoli ne manjka materiala, njegova du?a pa je velikokrat lep?a in manj trpi.

Prikolica je pa hkrati delovno orodje in prostor za sprostitev s prijatelji.

Kaj je lahko lep?ega kot obujanje nostalgije s starimi prijatelji ?

 

Ta bakica samo gleda kako najti sponzorja, ki ji bo vse stregel.

Tudi z najdra?jim avtodomom ali priklico nima? ?ans.

Va?no je samo da ima? ?vabske kripe.

Nevem kaj ti ni jasno?

A ?e vedno ?ivi? v komunizmu in socializmu?

 

Raje si tole zapoj, kot smo si jo mi ob tabornem ognju ;

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 316
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato, ker se je ?enska sama zaj**** :P

 

Kako to misli??

 

Ni nam ve? zanimiva.lp :)

 

Aja?

Vsi ste se opekli in ste tiho, predvsem Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta

Baby Viper pa lepo sanja o njej,kako bi jo imel, a je ne more imeti ker nima dovolj ?

 

Ker mamo lajf?

 

To nima veze.

Jezen si,ker si se opekel, zato si pa tiho.

 

Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta ni? se vam ne da dopovedati

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to misli??

Aja?

Vsi ste se opekli in ste tiho, predvsem Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta

Baby Viper pa lepo sanja o njej,kako bi jo imel, a je ne more imeti ker nima dovolj ?

To nima veze.

Jezen si,ker si se opekel, zato si pa tiho.

 

Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta ni? se vam ne da dopovedati

 

ma sej sm ti povedu, da se je ona opekla, verjetno jo ?e zdej pe?e :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to misli??

Aja?

Vsi ste se opekli in ste tiho, predvsem Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta

Baby Viper pa lepo sanja o njej,kako bi jo imel, a je ne more imeti ker nima dovolj ?

To nima veze.

Jezen si,ker si se opekel, zato si pa tiho.

 

Deeyan, g.Wankel in Jo?,?ta ni? se vam ne da dopovedati

 

GET A LIFE AND STOP SPAMING ON FORUM, a ma? to kk?n feti? da ?e ene nemor? dobit da pol tkole po forumih pi?e? o njej pa jo proba? na slab glas spravt ... jebat ga dobu si ko?arco udej te pa matra da ker drug slu?ajno neki podmazvov lukne ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se nisem opekel ker kuj k sem prebral da ho?e denar me je minilo ker imam le Renaulta. ?e ne bi probal, ?e je res vredna tega. :aaaaa:

 

Tako je Symon.

Kon?no nekdo ki razume.

Priznaj, da se ima? s to Laguno, ki jo ima? lepo in da ti ni? ne manjka. Je tako?

 

ma sej sm ti povedu, da se je ona opekla, verjetno jo ?e zdej pe?e :D

 

Bolj razumljivo povej.

 

GET A LIFE AND STOP SPAMING ON FORUM, a ma? to kk?n feti? da ?e ene nemor? dobit da pol tkole po forumih pi?e? o njej pa jo proba? na slab glas spravt ... jebat ga dobu si ko?arco udej te pa matra da ker drug slu?ajno neki podmazvov lukne ...

 

Si se ?e ti pridru?il,da se ti ne da ni? dopovedat?

Si se premalo opekel?

Kako naj bi jaz dobil ko?arico po tvoje, ?e z njo nimam ni??

Kaj bi pa ti naredil v takem primeru, kot moj prijatelj?

 

Brane in Matko lepo govorita

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je Symon.

Kon?no nekdo ki razume.

Priznaj, da se ima? s to Laguno, ki jo ima? lepo in da ti ni? ne manjka. Je tako?

Bolj razumljivo povej.

Si se ?e ti pridru?il,da se ti ne da ni? dopovedat?

Si se premalo opekel?

Kako naj bi jaz dobil ko?arico po tvoje, ?e z njo nimam ni??

Kaj bi pa ti naredil v takem primeru, kot moj prijatelj?

 

Brane in Matko lepo govorita

 

symon nima lagune ampak cliota RS sam tok za info ...

ja itak ful sm se opeku, mam opekline 4 stopne po celem telesu ...

nvem govori? lih tko k da si jo dobu pa zdej no?? da bi jo ker kol drug dobu k bi o rd nazaj

kva bi jest naredu ??? gre? dalje pa j**** ji mater ... za vsako rit palca raste ...

sm meu par let nazaj sam eno tako glupo sceno pa po pravic povedan mi dol visi za use skup in me boli K****, zaklu?u sm zadevo in ?ov dalje, kar je blo je blo jebat ga mi je bla pa ena ?ola da se mi kej tazga ne ponovi ve? ... END OF STORY

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon nima lagune ampak cliota RS sam tok za info ...

ja itak ful sm se opeku, mam opekline 4 stopne po celem telesu ...

nvem govori? lih tko k da si jo dobu pa zdej no?? da bi jo ker kol drug dobu k bi o rd nazaj

kva bi jest naredu ??? gre? dalje pa j**** ji mater ... za vsako rit palca raste ...

sm meu par let nazaj sam eno tako glupo sceno pa po pravic povedan mi dol visi za use skup in me boli K****, zaklu?u sm zadevo in ?ov dalje, kar je blo je blo jebat ga mi je bla pa ena ?ola da se mi kej tazga ne ponovi ve? ... END OF STORY

 

In kaj potem ?e ima Clio RS?Super mini bolid je :bravo:

Ti bi tako naredil,a?

Vidi?,da si se opekel in da te je ta avto?ola drago stala :D

A za prijatelja ti je v takem primeru vseeno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj potem ?e ima Clio RS?Super mini bolid je :bravo:

Meni je kul avto, lih za kake lova?e lovit pa to ni. No fizi?no bi jih ujel s tem avtom ampak ne pa na tak na?in kot, ?e bi mel kakega Audija z lepimi fensi LEDicami (ve?ino glupa?, ki jih poznam se lima nanje). :aaaaa:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je kul avto, lih za kake lova?e lovit pa to ni. No fizi?no bi jih ujel s tem avtom ampak ne pa na tak na?in kot, ?e bi mel kakega Audija z lepimi fensi LEDicami (ve?ino glupa?, ki jih poznam se lima nanje). :aaaaa:

 

Ma pa dva anusa :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj potem ?e ima Clio RS?Super mini bolid je :bravo:

Ti bi tako naredil,a?

Vidi?,da si se opekel in da te je ta avto?ola drago stala :D

A za prijatelja ti je v takem primeru vseeno?

 

kokr nemaram renaulta bi naredu izjemo pa clio od symona me je zlo pozitivno presenetu k je dec zategnu en krog ... super igra?ka :prstgor:

ne ni useen za kolega sam mi nismo nikol takih stvari pol razglablan na vseh mo?nih forumih pa pluval ?ez kk?ne ... lej prjatlu lepo re?? move on, grete vn ?urat, grete vn pit se mal znoret tacajt pa ?e kk?na bol?a pa bl pametna mem pride ... sam naiven nesme? bit pa takoj usega napovno zahlaklat k mem pride ampak use mal za rezervo jemler pa gleda? reakcije pa izpade ... simpl k pasul

nvem zakva se sploh ubadate iz takim folkom ?? pusti? namer kokr drek na cest in gre? dalje ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je kul avto, lih za kake lova?e lovit pa to ni. No fizi?no bi jih ujel s tem avtom ampak ne pa na tak na?in kot, ?e bi mel kakega Audija z lepimi fensi LEDicami (ve?ino glupa?, ki jih poznam se lima nanje). :aaaaa:

 

Itak da ta avto ni namenjen za-te igrice.

To je narejen le za eno stvar : ?isti u?itek.

Kot si napisal, bi jih z omenjenim LED Audijem takoj dobil. Halo.

 

Ma pa dva anusa :hudicek:

 

Ja,potem pa neve katerga izbrati :hohoho:

Upam,da jo z njima zadu?i

 

kokr nemaram renaulta bi naredu izjemo pa clio od symona me je zlo pozitivno presenetu k je dec zategnu en krog ... super igra?ka :prstgor:

ne ni useen za kolega sam mi nismo nikol takih stvari pol razglablan na vseh mo?nih forumih pa pluval ?ez kk?ne ... lej prjatlu lepo re?? move on, grete vn ?urat, grete vn pit se mal znoret tacajt pa ?e kk?na bol?a pa bl pametna mem pride ... sam naiven nesme? bit pa takoj usega napovno zahlaklat k mem pride ampak use mal za rezervo jemler pa gleda? reakcije pa izpade ... simpl k pasul

nvem zakva se sploh ubadate iz takim folkom ?? pusti? namer kokr drek na cest in gre? dalje ...

 

Neverjamem ti.

?e ti ne bi bilo vseeno, bi mi pomagal,ve?.

Naiven si ja.

 

Ja, dvojni stro?ek ko ju je treba zamenjat. Dobro da ima? Swifta novega, da verjetno ne bo? tega nikoli izvedel. :D

 

To ve le pravi ljubitelj.

Pa verjemi,da je to ve?ji in cenej?i u?itek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt se predam...

 

jest sm se ?e par postov nazaj ... " Dude, i can't talk with this guy ... HE IS AN IDIOT ! :vskalo::vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt se predam...

 

A bejbi? :aaaaa:

Sicer pa gledate kaj Larino izbiro? ?e ja poro?ajte...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.